استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Talking Ginger

Talking Ginger

جینجر سخنگو

نسخه۳.۳.۳.۱۷۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۰۸
تعداد دانلود۴۰۰ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۸۳۵
حجم۷۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Outfit7 Limited
‏‏Talking Ginger یکی از محبوب ترین و جذاب ترین اپلیکیشن های صحبت با گربه برای سیستم عامل اندروید می باشد که با برنامه های دیگر متفاوت است. وقت خواب گینگر می باشد و شما می بایستی او را برای رفتن به رخت خواب آماده کنید! او باید قبل از خوب دوش بگیرد و مسواک بزند!
‏ آیا شما می توانید به او کمک کنید و پس از حمام کردن او را خشک کنید تا بخوابد! در این برنامه جالب شما با هربار آماده کردن گینگر برای رفتن به رخت خواب یک قطعه جدید از رویاهای او را باز خواهید کرد و جذابیت بیشتر می شود. به طور کل 60 رویای مختلف وجود دارد که می توانید همه آن‌ها را باز کنید!
‏ این گربه جذاب قادر است صدای شما را با صدای ناز خود تکرار کند و به کارهای شما عکس العمل نشان می دهد. مثلا اگر شما او را قلقلک دهید می خندد و … .
‏ نحوه ی بازی کردن با گینکر در برنامه Talking Ginger:
‏ - استفاده از دکمه کاغذ توالت برای شروع بازی های کوچک - دکمه ی حمام برای دوش گرفتن - دکمه ی سشوار برای خشک کردن - دکمه مسواک برای مسواک زدن دندان ها * دکمه خمیر دندان برای زدن خمیر دندان به مسواک - دکمه تایمر شروع برای تایمر 2 دقیقه مسواک - دکمه پازل برای مشاهده ی همه ی پازل های شما شما قادرید که کارهای این گربه ی جذاب را ضبط کنید و ان را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
‏‏رفع اشکال و بهبودهای جزئی در گیم پلی.

نظرات و امتیاز ها

۸۳۵ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر پانیذ خانم
پریروز

هکر داره واقعا بود واسه همین دوربینم رو چسب زدم

میپسندم۵ نمیپسندم۱
عکس کاربر ملینا
٣ روز پیش

خیلی نازه ولی همان طور که تو عکسا دیدید خوبه همونایی که تو عکسه

میپسندم۵ نمیپسندم۵
عکس کاربر مهدی بختیاری
٣ روز پیش

‏✓ ۳ ۳ ۳ ‏✓ ۴۴۴ ‏✓ ۱۱۱ من ۳ شب گفتم تام تو ی هکر هستی اونم گفت آره من ی هکر هستم ومن گفتم کی تو چشمات ه و اونم گفت من میام تو رو می کشم

میپسندم۱۰ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

از حیوون خونگیت مراقبت کن

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده