استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
MA 2 – President Simulator

MA 2 – President Simulator

نسخه۱.۰.۵۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۲۸
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۲۱
حجم۱۲۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Oxiwyle
‏‏عصر مدرن 2 یک استراتژی ژئوپلیتیکی، اقتصادی و نظامی است که در آن شما باید به عنوان رئیس جمهور یکی از ایالت های مدرن را اداره کنید. آیا حاضرید رئیس جمهور روسیه یا ایالات متحده شوید؟ آیا افغانستان یا سوریه نقش رهبری منطقه تحت حکومت شما را بر عهده خواهند گرفت؟ این بازی در اندروید آنالوگ ندارد.

ویدئو معرفی بازی

‏ایالت را مدیریت کنید، در مورد فن آوری های جدید تحقیق کنید، قلمرو خود را گسترش دهید. با کشورهای دیگر مبارزه کنید و خود را به عنوان یک رئیس جمهور دانا و یک رهبر نظامی موفق ثابت کنید! دین و ایدئولوژی خود را به تمام دنیا تحمیل کنید. تمدن شما به یک رهبر قوی نیاز دارد!
‏☆ سیستم جنگ ☆
‏ایالات و پادشاهی‌ها را ضمیمه کنید، برای تصرف منابع و تقویت قدرت خود به جنگ ادامه دهید. ساخت ناوگان، آموزش ارتش، تولید تجهیزات نظامی. ساخت فرودگاه ها، زرادخانه ها، پادگان ها و کارخانه های کشتی سازی. جاسوسان و خرابکاران را به ماموریت بفرستید. دشمنان خود را با سلاح های هسته ای نگه دارید. با جدایی طلبان مذاکره کنید.
‏☆ وزارتخانه ها ☆
‏شرایط زندگی بهتر و ایمن تری را برای شهروندان خود فراهم کنید. حتما وزارتخانه هایی مانند وزارت بهداشت، آموزش و پرورش، زیرساخت ها، فرهنگ، ورزش، دادگستری و غیره بسازید که به شما در مقابله با این موضوع کمک می کند. با کمک وزارت گردشگری، ایالت خود را به یک مقصد گردشگری تبدیل کنید.
‏☆ دیپلماسی ☆
‏معاهده‌های عدم تجاوز، موافقت‌نامه‌های تجاری و تحقیقاتی، و همچنین معاهدات دفاعی را امضا کنید. . باز کردن سفارت ها مشارکت در کار سازمان ملل و شورای امنیت؛ قطعنامه ها و تحریم ها را اعمال کند. به سازمان‌های بین‌المللی بپیوندید.
‏☆ قوانین، دین و ایدئولوژی ☆
‏بر اساس مسیر انتخابی توسعه تمدن، قوانین را صادر کنید. مذهب و ایدئولوژی رسمی کشور خود را انتخاب کنید.
‏☆ تولید و تجارت ☆
‏تولید مواد غذایی و مواد خام برای تولید کالا. استخراج منابع و تولید برق. تجارت با ایالت ها و پادشاهی های دیگر.
‏☆ مالیات و بانک مرکزی ☆
‏آیا روی تولید یا مالیات های بالا شرط می بندید؟ آیا وام های ارزان باعث رونق اقتصاد شما می شود؟ آقای رئیس جمهور، استراتژی شما چیست؟
‏☆ دزدان دریایی و تروریست ها ☆
‏انضباط را به جهان بیاورید. مشکل دزدان دریایی و تروریست ها را یکبار برای همیشه حل کنید!
‏☆ رویدادهای داخلی ☆
‏فاجعه، بیماری های همه گیر، بیماری های همه گیر، تجمعات، تظاهرات، رکود اقتصادی - این تنها بخشی از آنچه شما به عنوان رهبر ایالت باید با آن روبرو شوید.
‏اما حماسی ترین استراتژی جنگی برای دستگاه های تلفن همراه می تواند حتی بیشتر از این هم ارائه دهد! آقای رئیس جمهور، آیا شما آماده ساختن یک کشور مرفه هستید؟ کدام مسیر را طی خواهید کرد؟ دیکتاتور یا رئیس جمهور نرم؟ انتخاب شما و استراتژی شما رمز موفقیت و شکوفایی کشور و کل تمدن خواهد بود.
‏شما می توانید Modern Age 2 را بدون دسترسی به اینترنت بازی کنید.
‏‏از شما برای بازی 'دوران مدرن 2' سپاسگزاریم. از یکی از هیجان‌انگیزترین استراتژی‌ها لذت ببرید.

‏ما دائماً در حال به‌روزرسانی بازی خود هستیم: عملکردهای جدید را منتشر می‌کنیم و همچنین بهره‌وری و قابلیت اطمینان آن را افزایش می‌دهیم.

‏اضافه شده:
‏- رفع اشکالات؛
‏- افزایش عملکرد.

نظرات و امتیاز ها

۱۲۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ناشناس
٢٣ شهریور ١٤٠٢

‏✗ وقتی وارد بازی میشم میره فروشگاه کسی میدونه باید چیکار کنم

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر پرهام مود
٤ شهریور ١٤٠٢

‏✓ بازی اینترنتی هست یانه

میپسندم۱ نمیپسندم۷
عکس کاربر مهدی
٢٤ مرداد ١٤٠٢

قبلا زود ورشکست میشم× ولی الان حرفه ای شدم عالی

میپسندم۵ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده