استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۲.۹۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۸
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۶
حجم۷۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Oxiwyle
‏‏کیوان روس یک بازی استراتژیک با تمرکز بر مانور سیاسی است. در اینجا جنگ فقط یک ابزار تجارت است.
‏این بازی شما را قادر می سازد تا به عنوان فرمانروای کیوان روس، یکی از قدرتمندترین ایالت های جهان در آن زمان، بازی کنید. قرون وسطی محیطی است که واقعا برای هر طرفدار بازی استراتژیک گنجینه ای است. در بازی 35 ایالت و بربرها وجود دارند که قلمرو و منابع خاص خود را دارند.

ویدئو معرفی بازی

‏با این حال، راه حاکم برای سلطه، پیاده روی در پارک نیست. برای جنگ‌های مرگبار و سیاست‌های پشت پله‌ای آماده شوید – با قدرتمندترین دولت‌های دنیای بازی، از جمله انگلستان که بر دریاها تسلط دارد، کشورهای بالکان (لهستان، مجارستان، کرواسی و صربستان) و دولت عربی سوریه، مواجه خواهید شد. ارتش عظیمی که در اختیار دارد پس به نظر شما امپراتوری روم پیشرفت زیادی کرده است؟ شاید شما کشورهای اروپایی مانند فرانسه و اسکاتلند را ترجیح می دهید؟ یا این بیزانس است که شما آن را نمونه خوبی می دانید؟ بگذارید بدانند که شما آماده مبارزه رودررو و ساختن امپراطوری خود هستید و اینکه یک دیکتاتور و یک استراتژیست هستید. هدف آنها این است که تمدن خود را پیش ببرند و در عین حال از انجام این کار شما جلوگیری کنند. آینده نگری سیاسی خود را امتحان کنید و دریابید که آیا در استراتژی و دیپلماسی مهارت دارید یا خیر - کشورتان را در طول سال ها رهبری کنید.
‏برای موفقیت، با رقبای خود وارد جنگ شوید. ارتش و ناوگان خود را افزایش دهید، اعلام جنگ کنید یا زمانی که آنها در نوسان کامل هستند شروع به جنگیدن کنید. جاسوسان را مستقر کنید و خرابکاران را به کشور دشمن خود بفرستید تا بفهمید که قرار است چه کاری انجام دهند. به ایالت ها حمله کنید، سرزمین ها را تسخیر کنید و منابع کمیاب را تصرف کنید.
‏یک دیکتاتور خردمند، کلید موفقیت سیاست دولت است. مدیریت امور خارجی، انعقاد پیمان‌های عدم تجاوز و ارائه پیشنهاداتی که باید مورد توجه سایر کشورها قرار گیرد. به یاد داشته باشید که دیپلماسی و سیاست سنجیده شده اغلب گزینه های موثرتر از جنگ هستند.
‏فعالیت‌های اقتصادی دولتی را فراموش نکنید: غذا تولید کنید و برای ارتش خود سلاح بسازید. استفاده از تحقیقات برای افزایش میزان کالاهای تولیدی و توان نظامی. با این حال، یک تمدن واحد نمی تواند همه چیز را تولید کند، بنابراین شما باید با دولت های دیگر تجارت کنید و منابع و کالاهای کمیاب بخرید.
‏قوانین جدید را معرفی کنید و شهروندان خود را وادار به رعایت آنها کنید. شما می توانید دین تمدن مورد نظر خود را ایجاد کنید. فرماندهان ارتش و ناوگان و رؤسای مالیات، تجارت، اقتصاد و ساختمان را منصوب کنید. جدایی طلبی قابل تحمل نخواهد بود: شورش هایی را که در ایالت شما رخ می دهد سرکوب کنید. امپراتوری شما قدرتمندترین خواهد بود و دیپلماسی، سلاح و اقتصاد به شما کمک می کند تا به آن برسید.
‏این بازی از حالت های واقعی که در آن زمان وجود داشت، با رویدادهای تاریخی واقعی استفاده می کند. نقشه بزرگ و دقیق به شما امکان می دهد اطلاعات مربوط به قلمرو خود و سایر کشورها را مشاهده کنید. اینها فقط اصول اولیه بازی هستند: فقط با بازی کردن می توانید متوجه شوید که چقدر ارائه می دهد.
‏این بازی نیازی به اتصال به اینترنت ندارد و می توانید آن را در هر جایی که دوست دارید بازی کنید. هیچ محدودیت زمانی مشخصی برای نوبت وجود ندارد: می توانید سرعت بازی را به دلخواه انتخاب کنید. استراتژی ژئوپلیتیک تعیین شده در قرون وسطی با تمرکز ویژه بر اسلاوها در تلفن های هوشمند و تبلت ها موجود است. این یک راه خوب برای گذراندن زمان است، زیرا سرگرمی و ورزش مغز را ترکیب می کند.
‏‏از شما برای بازی 'Kievan Rus' سپاسگزارم. از یکی از هیجان‌انگیزترین استراتژی‌ها لذت ببرید.

‏ما دائماً در حال به‌روزرسانی بازی خود هستیم: عملکردهای جدید را منتشر کنید و همچنین بهره‌وری و قابلیت اطمینان آن را افزایش دهید.

نظرات و امتیاز ها

۱۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 후^_^Abolfazl^_^후
١٧ مرداد ١٤٠٢

‏✗ آنلاین ‏✗ وقتی باز میشه میره تو گوگل پلی

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیر‌حسین‌میرزائ
٨ اردیبهشت ١٤٠٢

بازی‌خوبی‌هست‌ولی‌باید‌ازبازی‌سر‌دربیاری‌‌البته‌نخسه‌مود‌بازی‌روپیشنهاد‌میکنم

میپسندم۴ نمیپسندم۶
عکس کاربر ♕︎𝐀𝐦𝐢𝐫♕︎
٢٣ تیر ١٤٠١

بازی خوبی بنظر میرسه اما خو من که بلد نیستم بازی کنم هرکس بلده بهم بگه ممنون ایدی شادم بیا شمارمو بدم واتساپ بگو @Moghoofe666

میپسندم۸ نمیپسندم۱۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده