خانه بازی کودک
تعداد دانلود۵۰۰
حجم۸۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده Color Games Network Co.Ltd
‏‏کتابخانه شهر پاپو چند کتاب مهم را گم کرد! آیا می توانید به Purple Pink کمک کنید که همه آنها را پیدا کند؟ بیایید از بزرگترین زمین بازی در شهر شروع کنیم!
‏جستجو در هر گوشه زمین بازی ، کتاب ها ممکن است در غیر منتظره ترین نقاط پنهان شوند! بزرگترین پاداش پیدا کردن کتاب این است که می توانید آن را بخوانید! این داستانهای جالب جالب بسیار سرگرم کننده هستند و شما حتی می توانید بعد از تمرین انگلیسی خود بخوانید. به صدای بسیار خودتان ضبط و گوش دهید!
‏مکانهای زیادی برای اکتشاف وجود دارد ، از جمله اتاق توپ های دریایی ، محل ترامپولین ، اتاق بازی ، منطقه بازی صحنه و یک مهمانی استخر فوق العاده. دوستان شما Papo Town نیز به این مأموریت خواهند پیوست! به دنبال کتاب های موجود در اسلایدهای بزرگ آب ، غرفه عکس سرگرم کننده ، تعداد زیادی لباس و حتی ایستاده بستنی باشید!
‏با Purple Pink بازی کنید و یاد بگیرید!
‏【امکانات】
‏ برای کودکان طراحی شده است!
‏ یک روش عالی برای یادگیری و تمرین زبان انگلیسی!
‏ دوبله حرفه ای
‏ 7 سالن بزرگ و اتاق!
‏بیش از صد مورد تعاملی!
‏ بدون قانون ، سرگرم کننده تر!
‏creativity خلاقیت و تخیل را کاوش کنید
‏به دنبال شگفتی و کشف ترفندهای پنهان!
‏ به Wi-Fi لازم نیست. این را می توان در هر نقطه بازی کرد!
‏این نسخه از Papo World Playground به صورت رایگان قابل بارگیری است. اتاقهای بیشتری را از طریق خرید درون برنامه باز کنید. پس از اتمام خرید ، آن را برای همیشه باز و بسته به حساب شما می شود.
‏اگر در خرید و بازی هر گونه سؤال وجود دارد ، در صورت تمایل با ما تماس بگیرید از طریق contact@papoworld.com
‏[درباره جهان پاپو]
‏Papo World هدف از ایجاد محیط بازی آرام ، هماهنگ و لذت بخش را برای تحریک کنجکاوی و علاقه کودکان به یادگیری است.
‏با تمرکز بر روی بازی ها و تکمیل قسمت های متحرک سرگرم کننده ، محصولات آموزشی دیجیتال پیش دبستانی ما برای کودکان طراحی شده است.
‏از طریق گیم پلی تجربی و همهجانبه ، بچه ها می توانند عادات سالم زندگی ایجاد کرده و کنجکاوی و خلاقیت ایجاد کنند. استعدادهای هر کودکی را کشف و الهام بخش!
‏【با ما تماس بگیرید】
‏صندوق پستی: contact@papoworld.com
‏وب سایت: www.papoworld.com
‏کتاب چهره: https://www.facebook.com/PapoWorld/
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟