استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Real Tractor Driver Simulator

Real Tractor Driver Simulator

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۱۱
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۶
حجم۴۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Vinegar Games
‏‏فصل رانندگی کامیون های مزرعه ای اینجاست. برای تجربه زندگی واقعی مدیر مزرعه دهکده آماده شوید. شروع به کشت زمین کنید و انواع مختلف محصولات را در زمین های کشاورزی حومه خود برداشت کنید. بازی Farm Truck Driving School USA Farming را بازی کنید. شروع به کار در مزرعه روستای خود برای علوفه جویی، شخم زدن زمین با یک کامیون مزرعه یورو و برداشت محصول گندم کنید. یک کشاورز مجازی در بازی های رانندگی تراکتور در مزارع سلطنتی باشید و چندین محصول را در مزرعه شاد خود پرورش دهید. محصول گندم، محصول برنج، کلزا، ذرت. وسایل نقلیه کشاورزی ارتقا یافته مانند حمل و نقل تراکتور، شبیه ساز بزرگ تراکتور مزرعه مجازی یورو و ماشین برداشت مدرن را برای تکمیل فرآیندهای مختلف کشت محصولات برانید. با انجام فعالیت های کشاورزی و پرورش محصولات مختلف در بازی های کشاورزی سه بعدی، به یک متخصص مزرعه تبدیل شوید.
‏فصل برداشت است! یک حرفه ای مدیر مزرعه باشید و مانند یک کشاورز مجازی در این بازی سیم کارت کشاورزی نهایی احساس کنید. شبیه ساز تراکتور احساسی از بازی های رانندگی کامیون مزرعه واقعی را به شما می دهد. دو نوع محصول وجود دارد که باید در زمین کشاورزی خود پرورش دهید. گندم و برنج زندگی روستای کشاورز را شروع کنید و بازی کشاورزی مدرن ایالات متحده را در دهکده با فعالیت های کشاورز مجازی تجربه کنید. شبیه ساز تراکتور مزرعه واقعی را برانید و شخم زن مدرن را برای شخم زدن زمین کشاورزی یورو وصل کنید. بوته کار را با یک شبیه ساز تراکتور سنگین وصل کرده و به سمت زمین مزرعه علف های هرز حرکت دهید تا بذر گندم بکارید. هنگامی که محصولات گندم در مزرعه مجازی ساحلی شما رشد کرد، زمان برداشت علف های هرز با استفاده از شبیه ساز کامیون غول پیکر یا تریلی تراکتور مزرعه فرا رسیده است. یک کامیون حمل و نقل را از یک شهر مزرعه بیرون برانید تا گندم و برنج را در بازار بفروشید. پشت فرمان یک تراکتور مدرن قرار بگیرید و در اطراف یک شهر مزرعه پرسه بزنید، درست مانند بازی های شبیه ساز تراکتور مزرعه. از این ترکیب نهایی از بازی های شبیه ساز کامیون حمل و نقل و رانندگی تراکتور مزرعه یورو لذت ببرید.
‏در یک بازی سیم کارت کشاورزی ایالات متحده به یک شبیه ساز راننده تراکتور کشاورز مجازی تبدیل شوید. شروع به کار در زمین کشاورزی روستای خود کنید و به عنوان یک کشاورز متخصص کار کنید تا بازی های کشاورزی مجازی را تجربه کنید. خودتان را در یک داستان مزرعه سرگرم کننده و هیجان انگیز غرق کنید. به عنوان یک کشاورز باید تمام محصولات و دانه ها را جمع آوری کنید. با رانندگی کامیون مزرعه سلطنتی زمین را کشت کنید و با تراکتور کمباین مزرعه محصولات گندم را پرورش دهید. ماموریت های چالش برانگیز کشاورزی را کامل کنید تا یک مدیر مزرعه مجازی باشید. شخم زدن زمین، کاشت علف های هرز، آبیاری محصولات، برداشت باغات میوه و جمع آوری محصولات. هر سطح همراه با تجربه کشاورزی جدید دشوارتر خواهد بود. در این ترکیب منحصر به فرد شبیه ساز تراکتور مزرعه و رانندگی با کامیون یورو برای تولید یک مزرعه در حال رشد شاد، بازی های کشاورزی واقعی را بازی کنید و لذت ببرید.
‏مدرسه رانندگی واقعی تراکتور: ویژگی‌های بازی‌های کشاورزی ایالات متحده
‏تراکتورهای واقعی و کامیون مزرعه‌ای بزرگ یورو را برای تکمیل سطوح کشاورزی هدایت کنید
‏دو محصول مختلف را بکارید و برداشت کنید: محصول گندم و برنج
‏نمایش گرافیکی شگفت‌انگیز جزئیات بیشتر در مورد ماشین آلات شما
‏محیط کشاورزی سه بعدی واقع گرایانه در حومه شهر
‏صداها و کنترل های روان برای کامیون مزرعه و ماشین برداشت
‏دانلود بازی های کشاورزی شبیه ساز واقعی راننده تراکتور و شروع تجارت کشاورزی خود و تبدیل شدن به یک تراکتور قهرمان مزرعه شبیه ساز رانندگی
‏‏***اندازه فایل بهینه شده***
‏- نشانگرهای جهت اضافه شده
‏- فیزیک بهبودیافته
‏- حیوانات مزرعه بیشتر
‏- بازی بهینه شده
‏- رفع اشکال کوچک اتوبوس

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
پارسا محمدی
٣٠ آبان ١٤٠٠

سلام من این بازی را دوست داشتم و پاکسد بازهم رختم

۷ ۱
امیر بادبروت
٢٩ شهریور ١٤٠٠

بازی کوه است سازندش کی

۷ ۵
فردین غریبی
١٨ شهریور ١٣٩٩

تراکتوری های

۱۰ ۸

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده