خانه برنامه کسب و کار
نسخهv۷.۰
آخرین بروزرسانی۹۵/۰۲/۳۰
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۴۳
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده مهدی حصاری

‏‏( بزودی این برنامه بروز رسانی خواهد شد - دلیل باز نشدن لینک ها تنها بخاطر مشکل سرورها بوده) و پنل های استعلام و خرید بیمه بزودی تامین خواهند شد ) با نظرات مثبت خود ما را یاری فرمایید . تشکر. 1398/07/29 از این تاریخ تا تاریخ 1398/10/29 زمانی است که نسخه جدید این برنامه در دست اماده شدن میباشد. | نمایندگان محترم در صورت داشتن پیشنهاد همکاری با شماره 09196714384 تماس بگیرند |

‏-اعطای وام در هر لحظه که بخواهید بدون نیاز به ضامن ! چرا شما به بیمه عمر نیاز دارید؟بیمه عمر و تامین آتیه چیست؟نحوه پس انداز و عملکرد در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد چگونه است؟پوشش تکمیلی بیماری های خاص توسط بیمه پاسارگاد پوشش فوت به هر علت پوشش فوت در اثر حادثه پوشش تکمیلی بیمه آتش سوزی ، صاعقه و انفجار منزل مسکونی - مشاور بیمه پاسارگاد - واقعا بیمه عمر ندارید؟؟مشاور و نماینده بیمه عمر : مهندس مهدی حصاری - با دانلود این برنامه تمام توضیحات و مطالبی که وجود دارد در مورد بیمه عمر پاسارگاد را بصورت خلاصه و کافی دریافت خواهید کرد...بزودی با مصالح خدماتی بیشتری در خدمت شما خواهیم بود.

‏----

‏جداول استعلام

‏راهنمای استخدام سال 95 بیمه.

‏اضافه شدن قسمت FTP سایت استعلام وکارمزد ویژه نمایندگان

‏امکان پرداخت حق بیمه برای تمام بیمه گذاران و یا بیمه شدها

‏‏اضافه شدن امکان پنل کابری بیمه عمر:
‏ *امکانات پنل کابری بیمه عمر
‏ 1- مشاهده حق بیمه ها
‏ حق بیمه های وصول شده
‏ اقساط معوق
‏ 2- وام ها
‏ اقساط وصول شده
‏ اقساط معوق
‏ 3- سود مشارکت در منافع
‏------
‏پرداخت آنلاین حق بیمه 
‏( در ورژن قبلی فقط پرداخت آفلاین وجود داشت)
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟