استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی اکشن
Zaptiye: Open world action adventure

Zaptiye: Open world action adventure

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۰۴
تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۶۹۳
حجم۷۸۰ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Pilav Prodüksiyon
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏جهان باز:
‏ مبارزه با جنایات قرن نوزدهم در شهر قسطنطنیه. محیطی بسیار لذت بخش و ماجراجویانه در میان عابرها، تبهکاران، حیوانات و اسب ها و درگیری ها به همراه اسلحه.
‏ کاراکترهای متنوع
‏ شخصیت تان را با وسایل، لباس ها، اسلحه، زره و مهارت هایتان بهتر کرده و ارتقا دهید. با باندها، آدمکش ها، دزدها و... در استانبول مبارزه کنید. با پیشرفت در بازی پول جمع کرده و امتیاز به دست آورید و برای ارتقا خودتان استفاده کنید و از امپراتوری عثمانی ها محافظت کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏ داستان‌های جذاب
‏ در شهر بگردید و در طی ماموریت تان مدرک جرم جمع کنید به دنبال مجرم ها بروید. مهارت پارکوری خود را روی پشت بام ها امتحان کرده و منطقه خود را از هر جرم و باند و قاتلی پاک کنید. ماجراجویی خودتان را داشته باشید!
‏ سلاح سرد و گرم
‏ برای کشتن مجرم ها از انواع مختلف تفنگ ها استفاده کنید و یکی از روش ها را انتخاب کنید. یا اینکه مخفی شوید و چاقو به سمت خلافکاران پرتاب کنید و آنها را بکشید. از این شیوه حرفه ای برای از بین بردن شان استفاده کنید.
‏ اسب‌ها
‏ اسب هایی در شهر وجود دارند که بدون صاحب در حال پرسه زدن هستند، می توانید آن ها در خیابان ها پیدا کنید و سوارشان شوید. شما می توانید سوارکاری روی اسب را یاد گرفته تا به مجرمان حمله کنید، همچنین می توانید از روی اسب به سمت آنها شلیک کنید. سوارکاری اسب بسیار تاثیرگذار تر و راحت تر است.
‏ نقشه اطلاعات
‏ نقشه شما تمام ماموریت ها، اسب ها، مغازه ها، موقعیت ها، جاده و معابر را در شهر نشان می دهد. می توانید روی نقشه علامت گذاری کرده و فلش را برای رسیدن به مقصد دنبال کنید.
‏ محیط کاملا تاریخی
‏ این بازی در قرن 19 و در دوره سلطان عبدالحمید، امپراتور بزرگ عثمانی، اتفاق می افتد. درست قبل از فرا رسیدن جنگ جهانی اول.. شخصیت ها، لباس ها، مکان ها تاریخی، معماری ها کاملا شما را به گذشته می برد.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
Made campatible with latest OS versions

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده