استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Doctor Games - Hospital

Doctor Games - Hospital

نسخه۲.۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۱۶
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۶
حجم۳۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Escape Adventure Games
‏‏S Doctor Games For Girls - Hospital ER یک بازی آموزشی است که می توانید پزشک باشید و دختران را در بیمارستان کودکان درمان کنید. می توانید دوباره آنها را سالم کنید و لبخند را بر لبانشان بازگردانید. با این بازی‌های دخترانه، دختران کوچک را پزشک متخصص اورژانس بیمارستان می‌سازید. جراح ER اجازه می دهد تا با بررسی اولیه سلامت، نظارت بر فشار خون، سیستم تنفسی، سلامت و تناسب اندام در بازی های پزشک دختران بیمارستان شروع کند. بازی‌های پزشک بیمارستان مملو از بیماران مهمی است که از آسیب‌های مختلف رنج می‌برند، بیماری‌های قلبی که در دسترس بودن آنها به جراح دیوانه نیاز دارد.
‏کودکانی که مجروح یا از بیماری‌های مختلف رنج می‌برند به کلینیک می‌آیند و برای درمان به کمک شما نیاز دارند. بهتر. دختران خود را به یک پزشک ستاره حرفه ای تبدیل کنید، کلینیک و بیمارستان خود را اداره کنید، انواع مختلف بیماران با بیماری های مختلف را همراه با کمک پرستار خود درمان کنید! آنها را باز کنید و برای درمان های بیشتری مانند کشتن باکتری ها، درمان شکم، درمان استخوان ها، درمان دندانپزشکی و موارد دیگر پیشرفت کنید. راه خود را از طریق عجیب‌ترین و خنده‌دارترین بیماری‌ها در Doctor Games for Girls درمان کنید - بیمارستان ER
‏در دسترس بودن پزشک جراح در اورژانس اورژانس، پزشک کلیه، پزشک ریه، پزشک جراحی و درمان را بررسی کنید بیمار جراحی زانو و آسیب کف پا خوب است. این یک وظیفه سخت در بیمارستان دختران خواهد بود، اما دختران کوچک باید بیاموزند که چه حسی دارد که یک پزشک جراح دیوانه در ماموریت نجات جان بیمارستان دختران باشد. بازی جراحات مختلف و انواع مختلف پزشکان و درمان‌ها را با اشیاء رنگارنگ زیادی برای مطابقت با ویژگی‌های بیماران ارائه می‌دهد. مطب هر پزشک شامل یک مینی بازی منحصر به فرد است تا درمان را سرگرم کننده تر کند. و ماشین آمبولانسی که همیشه عجله دارد را فراموش نکنید. شما خط زندگی در بیمارستان اورژانس هستید و نجات جان هدف نهایی شماست. برای انجام وظایف بیمارستانی خود به خوبی باید جراحی های مختلفی را با ابزار نجات جان و تزریق انجام دهید. به موقع با اورژانس بیمارستان اورژانس و متخصص بیهوشی تماس بگیرید تا جراحی به تاخیر نیفتد.
‏ویژگی ها:
‏• گرافیک HD زیبا با کیفیت بالا
‏• در بازی های بیمارستان دختران به یک جراح حرفه ای تبدیل شوید!
‏• گیم پلی بی نهایت با ترکیب های متعدد
‏• کامل ماموریت های چالش برانگیز نجات جان!
‏• بازی دخترانه شبیه ساز پرستار بیمارستان سرگرم کننده شگفت انگیز.
‏S Doctor Games for Girls - Hospital ER یک بازی بیمارستان شبیه ساز است که در آن شما بیمارستان خود را درمان، مدیریت و نگهداری می کنید. !
‏در این بازی شبیه سازی واقع گرایانه، هدف شما درمان بیماران و قرار دادن مرکز پزشکی خود در نقطه شماره یک در بیمارستان جهانی است. با گیم پلی اعتیاد آور و سریع، یک موسیقی متن سرگرم کننده!
‏به‌عنوان یک پزشک نوپا بازی کنید و با اولویت‌بندی دقیق و مهارت‌های تشخیصی، مهارت مراقبت‌های بهداشتی خود را ثابت کنید. قلب، مغز، ریه ها، کلیه، چشم، گوش، کبد بینی، زبان، معده و سایر اعضای بدن بیماران را برای جلوگیری از یخ زدن آنها بررسی کنید. مانند یک پزشک جراح واقعی در امداد و نجات اورژانس بیمارستان دختران - Doctor Games به بیماران توجه و درمان مناسب ارائه می دهد. از بازی های بیمارستانی با سطوح رایگان و بدون وای فای لذت ببرید! **Doctor Games For Girls - Hospital ER** را دانلود کنید و با زندگی پزشکان در بازی های دکتر مجازی آشنا شوید!
‏‏- رفع اشکالات و بهبودهای مختلف

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر +
١٧ مرداد ١٤٠٢

‏✓ برای ابجیم دان کردم بد نیس ممنونممم

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر باران
٣ آذر ١٤٠١

سلام من باران بکتاشم این بازی خوبه ، ولی یکمی حوصله سر بره👼👼👸👰💙✋

میپسندم۵ نمیپسندم۰
عکس کاربر خدا
٢٤ تیر ١٤٠٠

عالی

میپسندم۱۰ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده