استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۵.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۴/۲۲
تعداد دانلود۹۰ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۶۵
حجم۲۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده BigByte Games
‏‏بازی Injection Doctor: Emergency Hospital Doctor
‏آیا می خواهید بازی شبیه سازی جراحی دکتر تزریق را انجام دهید؟ اگر بله، پس باید شبیه ساز تزریق را دانلود کنید. بازی‌های شبیه‌سازی دکتر ER بهترین تجربیات بازی‌های آفلاین بیمارستان اورژانس پزشک را ارائه می‌دهند. شما باید آزمایش خون اورژانسی اورژانس را در آمبولانس اورژانس پزشک اورژانس انجام دهید زمانی که بیماران را از جاده بیرون می آورید. برای تبدیل شدن به یک متخصص شبیه ساز دکتر ER در بهترین بازی های بیمارستانی شبیه ساز جراحی پزشک آماده شوید! اگر می خواهید یک کلینیک جراحی را اداره کنید، این بازی های جراحی بهترین بازی ها برای شما هستند.
‏شبیه‌ساز پزشک تزریقی عالی - شبیه‌ساز تزریق
‏بازی‌های شبیه‌سازی دکتر تزریق به شما امکان می‌دهد بیماران را بررسی کنید و بر اساس آن داروها را برای آنها تجویز کنید. علاوه بر این، شما باید در این بازی های دکتر تزریق به بهترین متخصص اورژانس پزشک تبدیل شوید. به عبارت ساده، این شبیه ساز پزشک آفلاین در مورد کمک به بیماران با استفاده از ابزارهای مختلف پزشک ER است. یک بیمارستان اورژانس اورژانس وجود دارد که شما باید آن را در این بازی های جراحی و بازی های بیمارستانی اورژانس اجرا کنید. در این شبیه ساز پزشک باید کارهای ساده ای مانند آنالیز نمونه خون یا رانندگی آمبولانس انجام دهید. هنگام رانندگی با وسیله نقلیه مراقب باشید!
‏کلینیک جراحی خود را اجرا کنید - بازی‌های پزشک و بازی‌های جراحی
‏اگرچه حالت شبیه‌ساز دکتر تزریق در دسترس است، به‌ویژه از اجرای کلینیک پزشکان خود در این منطقه لذت خواهید برد. بازی های بیمارستانی شبیه ساز جراحی این بازی‌های جراحی به شما این امکان را می‌دهند که مهارت‌های خود را به عنوان یک اورژانس دکتر تزریق با استفاده از همه تجهیزات موجود در بهترین بازی‌های پزشک شبیه‌ساز پزشک افزایش دهید.
‏از ابزارهای مختلف پزشک استفاده کنید – بازی های بیمارستان اورژانسی شبیه ساز جراحی
‏بهترین بخش در مورد این شبیه ساز تزریق این است که می توانید از ابزارهای مختلفی استفاده کنید که واقع بینانه به نظر می رسند. علاوه بر این، نحوه استفاده از این ابزارها را به عنوان اورژانس دکتر تزریق در این شبیه ساز دکتر تزریق خواهید آموخت. بازی های شبیه سازی پزشک همه در مورد کار در بیمارستان اورژانس پزشک هستند. شما باید کل بیمارستان اورژانس را در این شبیه ساز جراحی مدیریت کنید زیرا شما مسئول اینجا هستید! و همچنین در حالی که ماموریت نمونه خون را در بازی های پزشک جراح انجام می دهید، رئیس یک کلینیک خواهید شد.
‏SURGERY SIMULATOR 2021 - بازی های رایگان و بازی های آفلاین
‏این یکی از بهترین بازی های جراحی است که می توانید به صورت رایگان دانلود کنید. علاوه بر این، شما می توانید این شبیه ساز تزریق را در حالی که آفلاین هستید بازی کنید. بنابراین، شما به عنوان یک پزشک آفلاین در این بازی های آفلاین بازی خواهید کرد.
‏ماموریت آزمایش خون این بازی‌های پزشک جراح به شما این امکان را می‌دهد که از بیماران بیمار خود نمونه خون بگیرید و آنها را درمان کنید. بیماران خود را با واکسن و داروهای مختلف درمان کنید تا در هر سطح از بازی های دکتر پیروز شوید.
‏ویژگی ها
‏* گرافیک سه بعدی شگفت انگیز از بازی های جراحی دیوانه در دسترس است.
‏* صدای واقعی شخصیت ها و آمبولانس ها در بازی های بیمارستان شبیه ساز جراحی.
‏* در این شبیه ساز تزریق شبیه ساز جراحی به عنوان یک متخصص سلامت بازی کنید و در حین انجام بهترین بازی های پزشک، بیماران خود را مطابق با آن درمان کنید.
‏* در این بازی های شبیه سازی پزشک آفلاین، خون بیماران خود را با میکروسکوپ آزمایش کنید.
‏* تمامی ابزارهای لازم برای درمان آسیب های جدی و کمک به بیماران بیمار در بازی های بیمارستانی شبیه ساز جراحی موجود است.
‏* روش های جراحی مختلف را در این بازی های جراحی عالی تمرین کنید.
‏* درد، تب، سرماخوردگی، خارش و جراحات را در این بازی‌های پزشک آفلاین درمان کنید و در حین بازی با این شبیه‌ساز تزریق، بیماران خود را با آمبولانس به کلینیک جراحی ببرید.
‏* می‌توانید با استفاده از سوزن‌ها و سرنگ‌هایی که در حین انجام بازی‌های جنون‌آمیز دکتر واقع‌بینانه به نظر می‌رسند، نمونه خون از بیماران خود برداشت کنید.

نظرات و امتیاز ها

۶۵ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر یسنا میری
١٩ تیر ١٤٠٣

خیلی بد بالا نمی یاد الکی اینترنت هدر ندین خییییلی بد بنظرم یک ستاره ام زیاد بعد آن اگه بالا آورد نظر دیگه ایی می دهم

میپسندم۲ نمیپسندم۲
عکس کاربر شبنم
١٩ تیر ١٤٠٣

‏✓ امپول ، سرم ، درد . ‏✗ همچی رو به دست می زنه سلام من شبنم هستم بازی اصلا مثل عکسش نیست اگه مثل عکسش بود من از آن جاییش خوشم آمد که پسره نوجوان بود بعد خانومه می خواست بهش امپول بزنه بعد اون ترسیده بود من دو ستاره می دم برای اینکه سازنده به روز رسانی ، این بازی آمپولی و سرمی است اه ، اه زیاد حرف زدم بای بای

میپسندم۲ نمیپسندم۱
عکس کاربر Rosie Lisa
١ تیر ١٤٠٣

من فکر کردم حالا چه چیزیه اصلا مثل عکسش نیس مسخرست یک ستاره دادم که بتونم نظرم رو ثبت کنم که به دست سازنده برسه

میپسندم۱۳ نمیپسندم۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده