خانه برنامه سرگرمی
Paint Color : Coloring Games & Adult Coloring Book

Paint Color : Coloring Games & Adult Coloring Book

تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۸۳
حجم۲۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Special Coloring Studio
‏‏🌼رنگ رنگ: بازی های رنگ آمیزی و کتاب رنگ آمیزی
‏ بزرگسالان:روزانه تصاویر جدید را کاوش کنید و با شماره بر
‏روی آنها رنگ آمیزی کنید تا کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان خود
‏ را تهیه کنید!
‏🌸شما می توانید از طیف گسترده ای از آثار هنری رنگ آمیزی را انتخاب کنید و با لذت بسیار به شماره بکشید! این یک روش سرگرم کننده برای کشتن زمان و آزاد کردن هنرمند داخلی شماست. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که رنگ را به وسیله اعداد مناسب رنگ کنید و به یک شاهکار زیبا برای رنگ آمیزی ماسهبازی زیبا ، بدون هیچ مهارت ، مداد یا کاغذی خواهید رسید!
‏------ ویژگی های اصلی کتاب پازل رنگی و کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان ------
‏🍭کشیدن و آسان برای ترسیم تصاویر خود:
‏آیا نمی دانید که چگونه تصاویر رنگ آمیزی ماسهبازی را ترسیم کنید؟ نگران نباشید ، کتاب پازل رنگی و کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان روشی جدید را برای تجربه رنگ آمیزی بزرگسالان و مهارت های خاص ، مداد یا مقاله ایجاد نمی کنند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک عدد و رنگ را انتخاب کنید ، سپس به دنبال سایه ها روی سایه ضربه بزنید.
‏🎨روزانه نقاشی های جدید طراحی شده:
‏تمام نقاشی ها در بازی های رنگ آمیزی Puzzle پازل رنگی و کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان با دقت توسط طراحان خود ما طراحی شده اند. ما هزاران رنگ انتخاب رنگ را در اختیار شما قرار می دهیم و هر روز نقاشی ها را به روز می کنیم. همچنین در هنگام برگزاری جشنواره ، مضامین ویژه را به روز خواهیم کرد: موضوع هالووین ، تم شکرگذاری ، تم کریسمس و غیره.
‏🍯 تصاویر مختلف در گروههای مختلف:
‏صفحات رنگ آمیزی متنوعی در دسته های مختلف وجود دارد: ویژه ، شخصیت ، طبیعت ، حیوانات ... شما می توانید با تعداد و رنگ با افراد و حیوانات ، گل ها و مناظر ، تکشاخ مخصوص و ماندالا و غیره رنگ آمیزی کنید. ما مرتباً دسته ها و تصاویر را به روز خواهیم کرد!
‏⭐هر زمان و هرجای رنگ:
‏رنگ آمیزی کتاب ها یا صفحات رنگ آمیزی ماسهبازی با شماره های ساده و رنگ آمیزی ، شما را آرام می کند. می توانید هر زمان و هرجای دیگری را برای استراحت نقاشی کنید.
‏P نقاشی های خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و ارسال کنید:
‏شما به راحتی می توانید نقاشی های تمام شده خود را بارگیری کنید ، با دوستان خود به اشتراک بگذارید و آنها را در شبکه های اجتماعی (اینستاگرام ، فیس بوک ، اسنپ چت و غیره) ارسال کنید. برنامه را به دیگران توصیه کنید و با هم بازی کنید!
‏------ سایر ویژگی های رنگ پازل و کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان -----
‏💘پس از تکمیل رنگ به تعداد ، روند نقاشی خود را با تماشای فیلم کوتاه مرور کنید!
‏💘رنگ رنگی خود را با شماره عکس بارگیری کنید تا آن را به عنوان تصویر زمینه تنظیم کنید!
‏💘نوع بیشتری از رنگ توسط عکسهای شماره مانند هنر پیکسل ، رنگ آمیزی ماسهبازی ، موضوع هالووین…
‏💘سیستم دستاوردها را کاوش کنید و برای نکات بیشتر و کتاب رنگ آمیزی ویژه جایزه بگیرید!
‏🤔بازی های رنگ آمیزی: کتاب رنگ آمیزی و رنگ آمیزی بزرگسالان کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان است: بازی های رنگ آمیزی و پازل های آفلاین به شما کمک می کند تا ضمن آرامش بدن ، یک کار هنری را تمام کنید. و همچنین یک کتاب رنگ آمیزی جذاب برای افراد جوان است: نقاشی بر اساس اعداد باعث افزایش صبر ، تمرکز و توانایی تمایز رنگ آنها می شود. شما می توانید بسیاری از رنگ های رایگان به تعداد عکس در این برنامه که مناسب هر دو رنگ آمیزی جوان تر و بزرگسالان است!
‏توابع و تصاویر بیشتر برای ادامه! عکس های ویژه هالووین در حال حاضر به روز شده! از نقاشی و رنگ آمیزی بزرگسالان براساس شماره لذت ببرید! 🤗
‏اگر پیشنهادی برای برنامه پازل رنگی و برنامه کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان دارید ، با ما تماس بگیرید: paintcolor.feedback@gmail.com❗️
Fix some technical issues and small bugs!
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟