استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سرگرمی
Paint Color: Coloring Book

Paint Color: Coloring Book

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۱۷۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۰/۱۹
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۱۳
حجم۲۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Special Coloring Studio
‏‏🌼رنگ رنگ: بازی های رنگ آمیزی و کتاب رنگ آمیزی
‏ بزرگسالان:روزانه تصاویر جدید را کاوش کنید و با شماره بر
‏روی آنها رنگ آمیزی کنید تا کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان خود
‏ را تهیه کنید!
‏🌸شما می توانید از طیف گسترده ای از آثار هنری رنگ آمیزی را انتخاب کنید و با لذت بسیار به شماره بکشید! این یک روش سرگرم کننده برای کشتن زمان و آزاد کردن هنرمند داخلی شماست. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که رنگ را به وسیله اعداد مناسب رنگ کنید و به یک شاهکار زیبا برای رنگ آمیزی ماسهبازی زیبا ، بدون هیچ مهارت ، مداد یا کاغذی خواهید رسید!
‏------ ویژگی های اصلی کتاب پازل رنگی و کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان ------
‏🍭کشیدن و آسان برای ترسیم تصاویر خود:
‏آیا نمی دانید که چگونه تصاویر رنگ آمیزی ماسهبازی را ترسیم کنید؟ نگران نباشید ، کتاب پازل رنگی و کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان روشی جدید را برای تجربه رنگ آمیزی بزرگسالان و مهارت های خاص ، مداد یا مقاله ایجاد نمی کنند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک عدد و رنگ را انتخاب کنید ، سپس به دنبال سایه ها روی سایه ضربه بزنید.
‏🎨روزانه نقاشی های جدید طراحی شده:
‏تمام نقاشی ها در بازی های رنگ آمیزی Puzzle پازل رنگی و کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان با دقت توسط طراحان خود ما طراحی شده اند. ما هزاران رنگ انتخاب رنگ را در اختیار شما قرار می دهیم و هر روز نقاشی ها را به روز می کنیم. همچنین در هنگام برگزاری جشنواره ، مضامین ویژه را به روز خواهیم کرد: موضوع هالووین ، تم شکرگذاری ، تم کریسمس و غیره.
‏🍯 تصاویر مختلف در گروههای مختلف:
‏صفحات رنگ آمیزی متنوعی در دسته های مختلف وجود دارد: ویژه ، شخصیت ، طبیعت ، حیوانات ... شما می توانید با تعداد و رنگ با افراد و حیوانات ، گل ها و مناظر ، تکشاخ مخصوص و ماندالا و غیره رنگ آمیزی کنید. ما مرتباً دسته ها و تصاویر را به روز خواهیم کرد!
‏⭐هر زمان و هرجای رنگ:
‏رنگ آمیزی کتاب ها یا صفحات رنگ آمیزی ماسهبازی با شماره های ساده و رنگ آمیزی ، شما را آرام می کند. می توانید هر زمان و هرجای دیگری را برای استراحت نقاشی کنید.
‏P نقاشی های خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و ارسال کنید:
‏شما به راحتی می توانید نقاشی های تمام شده خود را بارگیری کنید ، با دوستان خود به اشتراک بگذارید و آنها را در شبکه های اجتماعی (اینستاگرام ، فیس بوک ، اسنپ چت و غیره) ارسال کنید. برنامه را به دیگران توصیه کنید و با هم بازی کنید!
‏------ سایر ویژگی های رنگ پازل و کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان -----
‏💘پس از تکمیل رنگ به تعداد ، روند نقاشی خود را با تماشای فیلم کوتاه مرور کنید!
‏💘رنگ رنگی خود را با شماره عکس بارگیری کنید تا آن را به عنوان تصویر زمینه تنظیم کنید!
‏💘نوع بیشتری از رنگ توسط عکسهای شماره مانند هنر پیکسل ، رنگ آمیزی ماسهبازی ، موضوع هالووین…
‏💘سیستم دستاوردها را کاوش کنید و برای نکات بیشتر و کتاب رنگ آمیزی ویژه جایزه بگیرید!
‏🤔بازی های رنگ آمیزی: کتاب رنگ آمیزی و رنگ آمیزی بزرگسالان کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان است: بازی های رنگ آمیزی و پازل های آفلاین به شما کمک می کند تا ضمن آرامش بدن ، یک کار هنری را تمام کنید. و همچنین یک کتاب رنگ آمیزی جذاب برای افراد جوان است: نقاشی بر اساس اعداد باعث افزایش صبر ، تمرکز و توانایی تمایز رنگ آنها می شود. شما می توانید بسیاری از رنگ های رایگان به تعداد عکس در این برنامه که مناسب هر دو رنگ آمیزی جوان تر و بزرگسالان است!
‏توابع و تصاویر بیشتر برای ادامه! عکس های ویژه هالووین در حال حاضر به روز شده! از نقاشی و رنگ آمیزی بزرگسالان براساس شماره لذت ببرید! 🤗
‏اگر پیشنهادی برای برنامه پازل رنگی و برنامه کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان دارید ، با ما تماس بگیرید: paintcolor.feedback@gmail.com❗️
Fix some technical issues and small bugs!

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

نقاشی و رنگ‌آمیزی