استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Truck Simulator Transporter 3D

Truck Simulator Transporter 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۴
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۴
حجم۱۲۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Piranha Studios
‏‏چالش رانندگی Ultimate Truck Simulator با شروع روز با ترافیک سنگین و انتقال محموله به سوپرمارکت به موقع شروع می شود. در کامیون بزرگ با دوشاخه بار کنید و بسته را در جاده های ناهموار شهر برانید. به یک راننده واقعی شبیه ساز کامیون تبدیل شوید و این بازی سه بعدی Truck Simulator را بازی کنید! کامیون های حمل و نقل بزرگ را رانندگی کنید و محموله را به مقصد در سوپرمارکت واقعی شهر حمل کنید. این کاملا چالش است. آیا فکر می کنید می توانید وسایل نقلیه کامیون های شگفت انگیز یورو را با دقت رانندگی کنید؟ برای این بازی مدرن و مدرن شبیه ساز پارکینگ ماشین یورو آماده شوید!
‏چالش رانندگی کامیون با ویژگی های پیشرفته در این بازی ارائه می شود. شما مدت زیادی به عنوان صندوقدار در صندوق صندوق کار کرده اید، اکنون شغل چالش برانگیز یک راننده کامیون یورویی نهایی را انتخاب کنید. از رانندگی با وسایل نقلیه سنگین شبیه ساز کامیون فوق العاده لذت ببرید و از تصادف در جاده جلوگیری کنید. مهارت های راننده شبیه ساز اتوبوس خود را از حیاط خلوت میدان چند طبقه مسلط کنید. پست های بازرسی را دنبال کنید تا راه خود را در ساختمان پیدا کنید. در این بازی پارکینگ، یک ماجراجویی رانندگی با کامیون هیجان انگیز را انتخاب کنید و تبدیل به Ultimate Euro Truck Drive شوید. Cargo Trailer Transport Truck Simulator یک تجربه بازی اعتیادآور و محیط شهری واقع گرایانه را به راننده می دهد تا کامیون سنگین حمل و نقل بزرگ را رانندگی کند. این به شما کنترل های رانندگی و کنترل روانی می دهد که باعث می شود ساعت ها این بازی را انجام دهید. برای جلب رضایت مشتریان خود به موقع باشید زیرا تاخیر باعث شکست محموله شما می شود. رانندگی در ترافیک شهری، برای آسیب رساندن به عابران پیاده و نیز اجتناب از تصادف با خودروها و تصادف، مانند یک راننده ماهر. لیفتراک را رانندگی کنید تا محموله را بارگیری کنید و سپس تریلر بزرگ را پارک کنید تا محموله خود را تکمیل کنید. مانند یکی از بهترین راننده های حمل و نقل سوپرمارکت تریلر بار در شهر بازی کنید!
‏رانندگی لیفتراک در میدان سوپرمارکت سخت تر از شبیه سازهای معمولی دیگر است. لیفتراک خود را بدون برخورد با هیچ مانعی پارک کنید! از برخورد با موانع و وسایل نقلیه دیگر خودداری کنید! بازی ها. این سه بعدی چند طبقه شما را به یک راننده خشمگین تبدیل می کند. بازیکن حرفه ای بازی های سیم لیفتراک باشید و مهارت های پارکینگ لیفتراک خود را در سیم کارت پارکینگ چند طبقه ما نشان دهید. وقت آن است که با این شبیه ساز در بهترین بازی های سه بعدی شبیه ساز کامیون چند طبقه، یک راننده ماهر بازی های سیم کارت باشید. بنابراین مراقب باشید و به وسیله نقلیه یا جسم دیگری در محوطه پارکینگ به خصوص در هنگام پارک معکوس برخورد نکنید.
‏ ویژگی های بازی رانندگی کامیون حمل و نقل:
‏- ماموریت های هیجان انگیز کامیون و وسایل نقلیه سنگین.
‏- ساده و کنترل های بصری.
‏- بازی پاسخگو و واقعی.
‏- رانندگی واقعی وسایل نقلیه را بازی کنید، سطوح چالش برانگیز برای آزمایش مهارت های شما.
‏- سیستم کنترل ترافیک واقعی محیط واقعی با پارکینگ چند طبقه سوپرمارکت.
‏ماموریت های کامل و واقعی و تجربه Truck Simulator در انتظار شماست.

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
HUAWEI Mate20
٢١ دی ١٤٠٠

اصلا پیشنهاد نمی کنم

۱۶ ۷
علی پاسابیا
١٥ فروردین ١٤٠٠

alirozegar

۳۷ ۱۷

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده