استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
Scary Clown Horror Survival 3D

Scary Clown Horror Survival 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۶۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۲۲
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۲.۳
تعداد نظرات۲۰
حجم۱۱۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Piranha Studios
‏‏داستان ترسناک زمانی آغاز می‌شود که پنج کودک طردشده جوان اهل آمریکا در حال شکار شیطانی سطحی دلقک ترسناک هستند که در داخل خانه‌ای خالی از سکنه در میان شهر متروکه زندگی می‌کند. این دلقک شرور قاتل تشنه به خون بازی های ترسناک از ابتدا در اینجا زندگی می کرد. این پسران جوان در طول تابستان وحشتناک دور هم جمع می شوند تا یک بار برای همیشه به سلطنت شیطانی شهر ترسناک معلم شیطان پایان دهند، اما ماموریت آنها آنقدرها هم که در ابتدا فکر می کردند آسان نیست و در عوض بچه های شهر در خانه خالی از سکنه گیر کرده اند. واقعی هستند و در بدترین کابوس خود اسیر می شوند. اکنون دوستان باید بر ترس شخصی خود از دلقک ترسناک غلبه کنند تا با معلم ترسناک قاتل، دلقک ترسناک تشنه به خون در خانه خالی از سکنه ترسناک مبارزه کنند. ماشین درست در مجاورت خانه جن زده خراب شد، این بچه ها برای کمک آمدند و به نظر می رسد آنها نباید به لانه شیاطین نزدیک می شدند، بلکه به سفر خود در طرف دیگر شهر دلقک های ترسناک ادامه می دادند، اما ماجراجویی و رمز و راز جذب می شود. رهگذران برای جستجوی پاسخ ها و حالا باند برای زنده ماندن باید از همسایه ترسناک مکان وحشت فرار کنند.
‏در بازی های ترسناک توسط ارواح شیطانی دلقک ترسناک خانه خالی از سکنه دستکاری نشوید، راه فرار را پیدا کنید. از خانه خالی از سکنه دلقک های ترسناک، به غرایز خود اعتماد می کند، باید از تمام ابزارهایی که در دست دارید برای تکمیل پازل استفاده کنید که به شما کمک می کند از خانه وحشت خارج شوید. شما باید در بازی های ترسناک در سرنخ ها و تفاوت های کوچک بسیار مراقب باشید تا منطقی فکر کنید که چگونه می توانید سریع از این خانه ترسناک پر از ارواح دلقک ترسناک وحشتناک فرار کنید.
‏ویژگی های بازی Crazy Evil Scary Clown Haunted House :
‏گرافیک 3 بعدی خانه خالی از سکنه.
‏فضای ترسناک و تنش.
‏خانه شیطان ترسناک دلقک ترسناک و سطوح بازی جالب.
‏ارواح، هیولاها و موجودات شیطانی فراوان.
‏ >اتاق های اعتیادآور و چالش برانگیز بازی های ترسناک.
‏پازل های حیله گر و بازی های فکری مبتکرانه.
‏اشیاء پنهان، قفل ها و کلیدها و چالش های خانه خالی از سکنه بیشتر در انتظار شماست!
‏گرافیک فوق العاده و اتاق هایی با تم های مختلف!
‏فضای ترسناک.
‏موسیقی با کیفیت بالا.
‏گرافیک با کیفیت بالا و واقع گرایانه.
‏لایه های جذاب بازی های ترسناک رمز و راز.
‏هم اکنون بازی ترسناک دلقک خانه خالی از سکنه را دانلود کنید و از قتل شیطانی با تم دلقک ترسناک دیوانه لذت ببرید. بازی ترسناک در گوگل پلی!

نظرات و امتیاز ها

۲۰ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
♡♡♡♡
١١ اسفند ١٤٠١

‏✓ هیچی ‏✗ همه چیز خیلی بازی بدی هست گوشی فقط هنگ میکنه من نصب کردم گوشیم درست پنج دقیقه خاموش شد و دیگه روشن نشد فقط خواستم بگم که خی افتضاحه دست سازنده درد بکنه

۰ ۰
☆♡ARMITA ♡☆
٢١ بهمن ١٤٠١

سلام سازنده ی این بازی ☹️ هیچ میدونی گند و بدترین بازی ی جهان رو ساختی😅 و با این ساختنت این استفراغ دیدی چطور گند میزنه به همچی🤢🤮 تو دقیقا انگار استفراغ 🤮🤮🤮این درست کردن برنامته میمون🙊

۴۵ ۲۹
Behzad Esmaili
٢٤ آبان ١٤٠١

چرنده دانلود نکنید لطفا

۵۸ ۱۹

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده