استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها کودک
Masha and the Bear: Christmas

Masha and the Bear: Christmas

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۱۴
تعداد دانلود۱۶ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۲۳
حجم۱۳۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده Hippo Kids Games
‏‏سال جدید مهمترین تعطیلاتی است که انتظارش را می کشیم، همه خانواده ها نمیتونن صبر کنند تا اون بیاد. بچها برای بابا نوئل نامه مینویسند و والدین درخت کریسمس را تزئین میکنند و کادو های سال نو را تهیه می‌کنند. ماشا و خرس هم یه چیز خاص رو برای تو آماده کرده اند. ما راجب کارتون جدید صحبت نمیکنیم اما داستان های جذاب و جالبی برای سال جدید جمع آوری کرده اند! امروز ماشا و خرس تو را به جنگل دعوت می کنند، سال جدیدی جادویی و اسرار آمیز، جایی که برف ها می‌درخشند و حیوانات مورد علاقه تو می دوند و درخت کریسمس رشد میکنه و بابا نوئل وجود دارد! یک عالمه تفریح در انتظار ماست!

ویدئو معرفی بازی

‏بابا نوئل شخصیت اصلی داستان ماست. زمستون آمده، سال جدید و کریسمس پیش روی ماست. به همین خاطر همه حیوانات منتظر کادو های سال جدید هستن. همه شخصیت ها از کارتون ماشا و خرس نامه های مخصوصی را برای بابا نوئل می نویسند. ما میریم برای کمک به بابا نوئل برای جمع آوری نامه ها و خواندن آنها. سپس بابا نوئل میره به سوپر مارکت جنگل رویایی و همه کادو هایی که حیوانات سفارش داده بودند را جمع آوری میکند. ولی این پایان ماجرای ما نیست. بابا نوئل قبل از سال جدید و کریسمس کار های زیادی برای انجام دادن دارد، به خاطر همین است که به کمک احتیاج دارد. البته ماشا و خرس آماده اند تا به آن کمک کنند! آنها در سراسر جنگل زمستونی پیاده روی میکنند و کادو ها را به حیواناتی که منتظر آنها هستند تحویل میدهند. در آخر بازی، ماشا آتش بازی و مراسم خوشامد گویی درست می‌کند. به سال جدید جنگل رویایی خوش آمدید، جایی که برف های سفید، درخت کریسمس و بابا نوئل وجود دارند که باعث می‌شوند به تو خیلی خوش بگذرد!
‏ماشا و خرس همه رو دعوت میکنند، کسانی که ماجراجویی و کارتون های مهیج سال جدید را دوست دارند. دقت کن که همه کادو های جادویی کریسمس خود را تحویل بگیرند و مراسم خوشامد گویی و آتش بازی را تماشا می کنند. شما این زمستان افسانه ای و تعطیلات سال جدید را برای همیشه به یاد خواهی داشت!

نظرات و امتیاز ها

۲۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ساینا
٥ اردیبهشت ١٤٠٢

بازی بدی نیست برای ۷ سال به پایین خوبه ممنون از سازنده ی با هوش

۰ ۰
مریم
٧ فروردین ١٤٠٢

سلام بچه ها من مریمم خوب راستش نمیشه گفت عالیه خوبه ۱ستاره کم کردم که بعد چند روز تکراری میشه به نظر من نصب نکنید

۰ ۱
مهرسا هاشمی
٢٠ فروردین ١٤٠٢

عاللللللللللللللیییییببییییییییییییییییی بینظیزززز

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده