استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سبک زندگی
Flying Surfer Grand Robot Game

Flying Surfer Grand Robot Game

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۳۰
تعداد دانلود۱ هزار
حجم۶۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Raycast Studio
‏‏از بازی ترانسفورماتور ربات یا همان بازی های نجات شبیه ساز شهر رباتی با همان مفهوم تبدیل ربات، ماشین ربات پرنده یا مبارزه نهایی ربات خسته شده اید؟
‏ وارد شهر ربات شوید و بازی تبدیل ربات جدید را انجام دهید که در آن مفهوم موج سواری ربات تغییر یافته است تا علاقه شما را به مبارزه با ربات با انواع ماموریت پرواز آسان در آسمان بر روی موج سوار افزایش دهد.
‏در حال ارائه مفهوم جدید به شما تبدیل ربات که در آن ربات نهایی شما با تکنیک‌های ابرقهرمانی ربات برای بقای ربات در بازی‌های نجات شبیه‌ساز شهر بزرگ ربات بر روی Surfer پرواز می‌کند.
‏از سرگرمی واقعی ربات Ultimate Grand لذت ببرید و برای عدالت علیه جنایتکاران مافیایی بد در شهر ربات بجنگید. بازی شبیه ساز نجات با استفاده از چند ربات تبدیل قدرت نبرد علیه گانگسترهای شهر. مرد ربات باشید و بازی پرواز ربات را در Robot Surfer با قدرت های چند رباتی در بازی شبیه ساز ربات ربات بزرگ موج سوار ابرقهرمان: Crime Games بازی کنید. مسئولیت را بر عهده بگیرید و آماده شوید تا در پایان سال 2019 بازی ربات واقعی همه کاره جدید را با ویژگی های جدید و تکنیک تبدیل ربات واقعی انجام دهید. تبدیل ربات جدید در بازی های ربات جایی است که مبارزات ربات با مفهومی جدید و سرگرم کننده برگزار می شود. ماموریت نجات شهر پرواز با ربات در یک بازی ابرشهری جهان باز جمع شده است.
‏روبات موج سوار بزرگ ابرقهرمان پرواز: بازی های جنایی
‏روبات فوق قهرمان ابرشهری باشید که در آن نسبت جرم و جنایت به دلیل جنایت بد مافیایی افزایش یافته است. گانگستر ابرقهرمان روبات بزرگ باشید و برای شهر نبرد واقعی ربات ها به شکل مرد ربات آماده شوید که در آن ترانسفورماتور ربات با تمام مهارت های تبدیل ربات جدید و مهارت های مبارزه با ربات وجود دارد تا نبرد ربات با گانگستر جنایتکار را در شهر معاون شروع کنید.
‏ مسئولیت را بر عهده بگیرید. و آماده بازی همه کاره جدید ربات نهایی واقعی در پایان سال 2019 با ویژگی های جدید و تکنیک تبدیل ربات واقعی شوید. مهارت های نور سرعت قهرمان فلش خود را با قدرت نهایی ربات فولادی نشان دهید و با Robot Surfer برای پست های بازرسی مختلف پرواز کنید تا ماموریت های نجات شهر را تکمیل کنید. بر روی موج سوار قدم بردارید و در جاده شهر بین ماشین های شهری در بازی فوق شهر جهان باز در Grand robot surfer flying superhero: Crime Games
‏ماموریت نجات شهر ربات بزرگ موج سوار:-
‏به عنوان ماموریت نجات ربات با هیجان واقعی و ربات جدید تبدیل در ربات موج سوار در این بازی جدید نجات ربات که در آن نبرد شهر ربات با گانگستر جنایتکار در ربات بزرگ موج سوار در حال پرواز ابرقهرمان برگزار می شود: بازی های جنایی گانگستر شهر جنایتکار مافیایی بد، گانگستر شهر جرم و جنایت بد را در حال گرفتن Super شهر غیرنظامیان گوشی برای پول و تخریب و انجام اقلام ناسالم برای بستری غیرنظامیان. شما باید با پلیس شهر ملاقات کنید و در ماموریت نجات شهر گانگستری شهر جنایتکار شرکت کنید و جان غیرنظامیان را نجات دهید. ماشین روبات را از طریق پست های بازرسی مختلف رانندگی کنید و جایزه دریافت کنید همچنین اطلاعات مربوط به جنایات شهر را که به دلیل گانگسترهای مافیایی رخ می دهد جمع آوری کنید و گزارش محرمانه را به پلیس شهر بدهید و ماموریت نجات پلیس ربات را تکمیل کنید
‏ویژگی های ابرقهرمان پرواز گرند ربات موج سوار : بازی های جنایی
‏ • ربات آهنی در موج سوار برای مبارزه با گانگستر شهر جنایتکار به عنوان ابرقهرمان پرواز
‏ • ویژگی های واقعی Grand Robot City Simulator'
‏ • ربات اتومبیل رانی با دگرگونی واقعی ربات
‏ • بقای ربات شهر جنایتکار و ماموریت های پلیس ربات

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده