استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Flying Falcon Hero Simulator

Flying Falcon Hero Simulator

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۲
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۴
حجم۸۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Raycast Studio
‏‏Flying Falcon Hero Simulator: Miami Crime City 2020 یک بازی بی نهایت تبدیل ماشین چند رباتی است. Flying Falcon یک بازی اکشن بدون توقف است که دارای کلاس چند ماموریت چالش برانگیز هیجان انگیز است. به سرعت آستین های خود را بالا بزنید و از بازی ربات شاهین پرنده لذت ببرید، همچنین می توانید در یک بازی تیرانداز ربات شاهین پرنده برنده هر سطح شوید. شما باید از مردم اطراف نیویورک محافظت کنید و کمک سازنده خود را به NYPD نشان دهید، به همه آنها به هر قیمتی در بازی جنگ تبدیل ماشین ربات و بازی های نبرد آتش رایگان بقای جوخه شلیک کنید تا افسانه نهایی شهر باشید. Flying Falcons اکنون به خانه بازگشته است تا با جت جنگنده خود در نبرد با نیروهای بیگانه شیطانی که قصد نابودی شهر را دارند، سوار شوید. اکنون شما بهترین قهرمانان پرنده بازی‌های نبرد شهر هیولاها و بهترین ربات پلیسی هستید که بازی‌های ماشین کبوتر را به پرواز در می‌آورد

ویدئو معرفی بازی

‏مردم به شما اعتقاد دارند و انتظار دارند در بازی‌های مبارزه خیابانی با سرعت فوق‌العاده در برابر مافیای گانگستری شهر نجات پیدا کنند. آنها واقعا فکر می کنند که ربات قهرمان پرنده می تواند آنها را از دست گانگسترهای واقعی با قهرمان طناب در بازی های قهرمان فوق العاده نجات دهد. نجات شهر قهرمان طناب پرنده برای بقای شهر جرم و جنایت در برابر باندها بسیار مورد نیاز است. بنابراین، برای نجات ابرقهرمان ربات پلیس و مبارزه در خیابان فوق العاده مانند یک بازی ربات واقعی آینده نگر آماده شوید. بازی‌های مبارزه‌ای قهرمان Flying Falcon آماده‌اند تا مانند یک ابرقهرمان فوق‌جنگجو واقعی با مافیای گانگستری شهر نیویورک مبارزه کنند. شما تنها هستید، نه کمتر از قهرمانان قدرتمند مانند یک ارتش یک نفره، بنابراین در بازی های ربات های پرنده به جنگنده های فوق قهرمان دیگر نیاز ندارید. در اینجا مبارزه ابرقهرمان و مافیای گانگستر آغاز می شود و به عنوان یک بازی ابرقهرمانی پلیس پرواز باید مهارت های فوق العاده واقع گرایانه خود را نشان داده و آشکار کنید که قبلاً هیچ کس مشاهده نکرده است. جنگ ربات پلیس پرنده، فیلمنامه ای است که بر اساس ماجراهای ربات های فوق انسانی و قدرتمند ابرقهرمانی در بازی های قهرمان طناب بیش از پیش ساخته شده است. قهرمان طناب ربات پرنده می تواند به راحتی با مافیای گانگستر شهر جنایی وگاس در بازی های مبارزه ای فوق العاده قهرمان مبارزه کند و آنها را از شهر خود ناپدید کند تا صلح را به ارمغان بیاورد.
‏ مانند یک سرعتی در ربات فوق قهرمان خود با قهرمان طناب ها بدوید و تبدیل به یک بازی ابرقهرمانی پرنده شوید. خود را به عنوان یک برند اجرا کنید ماموریت مخفی نجات ربات جنگجوی پرنده برای شروع جنگ علیه باندهای رقیب برای بقای شهر جنایتکار. ماموریت نجات بوکس ربات پلیس نه تنها محدود به تعقیب و گریز پلیسی از بازی های گانگستری واقعی است، بلکه مافیای جنایی وگاس در بازی های قهرمان طناب پرنده نیز در اولویت قرار دارد. نجات شهر را با قهرمان طناب ها در بازی های شبیه ساز نجات ابرقهرمان روبات فوق العاده در نقشه کوچک خود انجام دهید. قهرمانان پرنده ضد تروریستی خود را در بازی های سوپر قهرمان در مقابل مافیای گانگستری در تیم قهرمان با نفوذ بازی های مبارزه ای ابرقهرمانی که تا به حال در تاریخ وجود دارد، افزایش دهید. فقط یک متخصص در تبدیل رباتیک می تواند ربات های بزرگ را در دنیای آینده نگرانه از بازی های رزمی ربات بوکس اداره کند. ربات ها را به کابوی ربات فالکون تبدیل کنید و از تبدیل ربات ها به بازی های تیراندازی و پرواز لذت ببرید. تبدیل Boxer به شاهین یک سرگرمی واقعی است که شما را به یک بازیکن واقعی بازی های شبیه ساز در بازی های ربات های تبدیل آینده ساز تبدیل می کند. از نبرد واقعی ربات شاهین خشمگین در بازی‌های شبیه‌ساز تیراندازی ربات‌های دگرگون‌کننده استفاده کنید.
‏برای مبارزه حماسی با حریفان آماده شوید و در بازی‌های جنگنده شاهین ۲۰۲۰ باشید. به عنوان تبدیل ربات شاهین ابرقهرمانی پاسخگو باشید و اقدام رها شده خود را ثابت کنید مهارت‌هایی در چنین تغییر شکلی از بازی‌های ربات شاهین.
‏شبیه‌ساز Flying Falcon Hero: ویژگی‌های Miami Crime City 2020
‏ ویژگی‌های هیجان‌انگیز تحول
‏ کنترل‌های سه بعدی واقعی بازی‌های اکشن پروازی
‏  جلوه های صوتی عالی بازی های قهرمان شاهین پرنده
‏ ماموریت های متعدد نجات شهر با گروه های چالش برانگیز
‏ محیط زیست جهان باز آینده ساز شهر میامی برای کاوش
‏ بهترین تغییر شکل شاهین و تیراندازی شدید
‏پس چه الان منتظری؟ مرور را متوقف کنید و این شاهکار منحصر به فرد Flying Falcon Hero Simulator: Miami Crime City 2020 را دانلود کنید و فراموش نکنید که بازخورد خود را به اشتراک بگذارید.

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
پوریا سپهوند 💯🤙
١٠ مهر ١٤٠١

بددددددددددده 😡😡😡😡😡😡 😒😒😒😒👎👎👎👎

۲ ۰
نظرمن اشغال
٣ اردیبهشت ١٤٠٠

بازی متوقف می‌شود

۷ ۶
کیارش چابک
١ اردیبهشت ١٤٠٠

سلام اومدم یه بازیه دیگه رو بهتون معرفی کنم و بگم که این برنامه خوبه یا بده. من اولن به سازنده این بازی میگم که پیشرفته ترش کنن ولی به هر حال عالی هست و شما نصب بکنید. فالوو یادتون نره و لطفا منو فالو کنید.

۱۶ ۶

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده