استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
Demonic Manor- Horror survival game

Demonic Manor- Horror survival game

خانه شیطانی

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۲۲
تعداد دانلود۷۰ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۴۴۹
حجم۴۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Serkan Bakar
‏‏باید خاطرات و کلید را جمع آوری کرده، سپس از خانه متروکه فرار کنید.
‏ شما یک روزنامه نگار هستید که در خانه متروکه بسیاری از وحشت ها و فعالیت های ماوراء الطبیعه را جستجو می کنید. در خانه جن وجود دارد اگر شما را جلب کند خواهد کشت. فرار از خانه خالی از سکنه که بدون از دست دادن زمان. بسیاری از ماوراء الطبیعه و حوادث وحشتناک در خانه وجود دارد. این یک مکان بسیار غیر طبیعی است که توسط شیطان خالی از سکنه شده است.

ویدئو معرفی بازی

‏ خاطرات جسیکا:
‏ پدر من، تمام طول روز در حال خواندن یک کتاب در مورد شیاطین بود. او یک روانی دیگر به نام دیوید را به خانه آورد. دیوید در همه جا حلقه قرار داده، من می ترسم اینجا جهنم است. شب در این مکان خوابیدن خیلی سخت شده. گاهی اوقات مادرم وقتی من خواب هستم من را تماشا می کند صورتش بسیار زشت شده.
‏ از روح شیطانی یک زن که در خانه کشته شده برحذر باشید این یک بازی فراموش نشدنی متفاوت است. برای فرار یک روش برای دور کردن ارواح پیدا کنید.
‏ حل اسرار و جمع آوری صفحات

نظرات و امتیاز ها

۴۴۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Rahima JaN
٢٥ دی ١٤٠١

بازی خوبیه ولی کاش مراحل و اتاق های بیشتری داشت. برای اینکه مراحل و اتاق های کمی داشت ۲ تا ستاره کم‌کردم.

۵ ۸
💜BTS💜
٢٤ دی ١٤٠١

سلام بازی ترسناکی هست ولی اونجایی که میریم داخل زیر زمین بعد اون راه تونل باز میشه اون جنه میاد و میبازم چطوری باید از اون راه فرار کنم میشه یکی راهنمایی بکنه آخه میام عقب میام جلو اون جنه منو میگیره آیا بازیش تا همین جا تموم میشه یا بازم ادامه داره میشه لطفا یکی بهم بگه ممنون میشم💜

۲۳ ۷
𝕜𝕒𝕟𝕒𝕟🌙
٢٤ دی ١٤٠١

خعلی بازی راحتیع هشدار اسپویل بازی میکنم براتون حال کنین!!!!!: کلید اولی رو میز طبقه بالاس (ورودی پلع ها میز هستش) کلید دوم سمت راست بازی توی آزمایشگاه هس، کلید سوم هم طبقه بالا سمت راست میری داخل پشت تابلوی یکی از اتاقا، کلید آخر هم پایین سمت چپ تالار دارع اونجاس توی یکی از کشو های میز، بعد میری زیر زمین و...🤕🖤

۳۱ ۱۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده