استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Evil Ghost House – Escape Game

Evil Ghost House – Escape Game

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۱۲
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۴۲
حجم۴۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده VTD Gamers
‏‏ماجراجویی در خانه ارواح خالی از سکنه واقعی، یک بازی فرار نهایی برای بقا را بازی کنید. آیا عاشق بازی های ترسناک شیطانی هستید؟ برای رویارویی با ترس آماده شوید؟ شیء پنهان را پیدا کنید و معماها را حل کنید، به این خانه خالی از سکنه بروید، انبار خزنده پر از چیزهای قدیمی است. چشم شیطان مرموز شما را در داخل این خانه خالی از سکنه ترسناک تعقیب می کند. با فعالیت های ماوراء الطبیعه در بازی های ترسناک، فریاد را احساس و بشنوید. از سلاح ها و مشعل خود برای کشتن روح شیطانی استفاده کنید.
‏این جادوی ماجراجویی ارواح شیطانی واقعی شما را به ارتفاعات شب های ترسناک خواهد برد. قاتل شیطانی مرگبار در شهر تاریک بیرون آمده است. این جادوگر ترسناک وحشتناک نهایی در بازی های ترسناک افسانه ای شهری، شما را به محدودیت های شبح مانند می کشاند. شجاعت واقعی خود را در بازی ترسناک بقا در انبار ارواح خالی از سکنه نشان دهید. با ترس مادربزرگ پیر روبرو شوید، از این ماجراجویی قاتل وحشتناک حماسی لذت ببرید. ساکنانی که در اطراف این خانه شبح آور شهری و جن زده زندگی می کنند، می توانند فریادهای وحشتناک وحشتناک را با صداهای مرموز از دخمه های قبرستان بشنوند. همسایه ها روح مادربزرگ قاتل را دیده اند که در داخل خانه ترسناک و ترسناک جن زده پرسه می زند. سلاح های خود را بارگیری کنید تا یک تیرانداز شیطانی و قاتل ارواح کامل باشید. از خطرات ماجراجویی شبح شیطانی تاریک جان سالم به در ببرید. وجود موجودات فراطبیعی را احساس کنید. از مشعل متلاشی خود برای سوزاندن ارواح شیطانی و شیاطین در این بازی ترسناک رایگان خانه خالی از سکنه استفاده کنید. نفرین قاتل جادوگر مادربزرگ پیر بر سر این انبار افسانه شهری افتاده است. با موجود مرده و شیطان با درو مرگ روبرو شوید. آزار دهنده ترس و مرگ را در هر مرحله احساس کنید.
‏معمای بازی های ترسناک افسانه ای واقعی را در خانه خالی از سکنه شیطانی کاوش کنید. در بازی های ترسناک رایگان ماجراجویی ارواح انبار با حمله شیطانی روبرو شوید. به عمارت بروید و به مادربزرگ جادوگر پیری که در حال درو کردن جادوگری شیطانی است حمله کنید. به عنوان یک قهرمان قاتل ارواح فرار واقعی از این خانه خالی از سکنه خارج شوید. سکوت غیرمعمول مرگ، فعالیت های ترسناک را در این عمارت سردابی شیطانی از مردگان احساس کنید. مراقب حمله شیطان مقیم روح شیطان باشید. فرار از دهکده شیطانی مرموز. در این انبار خانه خالی از سکنه حبس نشوید. با یک نبرد شیطانی در ماجراجویی ارواح قاتل روبرو شوید. این عمارت خالی از سکنه تاریک و متروک است. مانند یک قهرمان واقعی با مهارت های قاتل تیرانداز ارواح از عمارت وحشتناک فرار کنید. روح مادربزرگ پیر را در خاک بسوزانید. رازهای خزنده سرداب در این خانه تاریک فریاد در انتظار حل شدن هستند. Cellar ترسناک ترین مکان در این بازی ترسناک حماسی است.
‏ویژگی های بازی Evil Haunted Ghost – Scary Cellar Horror:
‏👻 . محیط وحشتناک تاریک.
‏👻 . بازی مرموز.
‏👻 . هیجان انگیز ستون فقرات.
‏👻 . صداهای خزنده
‏👻 . شبح پرنده و همسایگان شرور.
‏👻 . بازی بقا در انبار.

نظرات و امتیاز ها

۴۲ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
پارسا ایرجی امین
٤ ساعت پیش

‏✓ کیفیت بالا ‏✓ گرافیک عالی ‏✓ عالی ترین بازی دنیا ‏✗ ترسناکترین بازی ‏✗ هنگی خیلی خوب و عالیه! ولی یه کم ترسناکه و یه کم هنگه

۰ ۰
ماسون
٦ روز پیش

چرا اینجوری هست 🖕🖕🖕🖕 یه ستاره هم زیاده 😎😎😎 چرا تیر تموم میشه ن🖕🖕🖕🖕

۲ ۲
روح سوار جهنم
١١ اسفند ١٤٠١

برا افرادی که بخاطر سن یا گیر خانواده نمیتونم بدم جای متروکه خوبه! اگه موافقی بکوب رو 👍

۱۵ ۹

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده