استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
تقویم چینی تعیین جنسیت

تقویم چینی تعیین جنسیت

نسخه۱.۰.۳
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۴/۲۳
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۴۳
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده saycoder
‏‏تقویم چینی تعیین جنسیت بچه محاسبه خودکار
‏اگر با نحوه محاسبه سن در تقویم چینی مشکل دارید یا به پسرزایی (پسردار شدن) و دختر زایی (دختر دار شدن) فکر می کنید به جای اینکه به عکس تقویم چینن کفایت کنید یا به جستجوی نسخه آنلاین بپردازید می توانید از این اپلیکیشن برای تعیین جنسیت قبل از بارداری استفاده کنید.لطفا در نظرات بفرمایید کیا نتیجه گرفتند چون ما برای سوال آیا تقویم چینی درسته؟ یا جدول چینی تا چه حد درسته؟ پاسخی نداریم و آن را بیشتر شبیه به فال می دانیم البته این درباره صحت و سقم آن است برنامه کارش را به درستی انجام می دهد و تفسیر را بدون مشکلات محاسبه سن و... برایتان نمایش می دهد.
‏یک جدول مرموز در شهر پکن چین کشف شده که حدود 700 سال در مقبره ای دفن شده بوده است می گویند این تقویم هم اکنون در اکنون در انستیتو علوم پکن قرار دارد گفته می شود می توان جنسیت فرزند مادران 18 تا 45 ساله بصورت تقریبی را پیش بینی کرد. در مورد دقت این جدول نظرات مختلفی وجود دارد که از۶۵ تا ۹۵درصد عنوان شده است. اساس کار این تقویم(جدول) سن مادر و ماه بارداری می باشد.
‏آیا این تقویم چینی واقعیت دارد؟
‏هر چه بوده و هست مربوط به علوم قدیمی (حداقل 700 سال پیش) است امروزه با توجه به پیشرفت علوم روش های 100% تضمینی برای تعیین جنیست بچه وجود دارد.معمولا می توان با مراجعه به پزشک و رعایت رژیم غذایی پیشنهادی به جنیست دلخواه فرزند دست یافت.به نظر من روش تقویم چینی بیشتر به پرتاب کردن سکه شبیه است! چرا که دقت قطعی نیست.
‏نظر خود شما برنامه نویس درباره این تقویم چیست؟
‏من در این مورد صاحب نظر نیستم. دو تقویم چینی رایج وجود دارد که یکی اصل و دیگری جایگزین است در این اپلیکیشن از تقویم اصل استفاده شده و نتایج مطابق با جدول اصل است اما طبق نظرات کاربران اینترنت در ذیل مطالب موضوع نتیجه قطعی نیست و برای مادران درست و برای بعضی غلط است.لذا من روش های امروزی تری را برای تعیین جنیست پیشنهاد می کنم.این اپلیکیشن صرفا تقویم را تفسیر می کند تا کار شما راحت باشد.
‏جدول چینی تعیین جنسیت چقدر درست است؟
‏هر چند ماه های مختلف سال ممکن است بر روی تغذیه و در نتیجه جنیست تاثیر بگذارد و عوامل طبیعی دیگر چون شب های ماه کامل بر روی کره زمین و انسان تاثیر گذار است،نتیجه این جدول همیشه قطعی نیست حتی اگر 50% درست باشد قطعی نیست،شانسی است.
‏چرا اپلیکیشن تقویم چینی ساخته شد؟
‏برای پاسخگویی به کنجکاوی مردم، از آنجایی این جدول جنسیت طرفدارانی دارد اما استفاده از آن کمی پیچیده است و نیاز به محاسبه سن به میلادی و تفیسر با استفاده از تقویم دارد.ما این اپلیکیشن را ساختیم تا با یک کلیک محاسبه 366 روز را انجام دهد و اما و اگری برای جستجوگر تقویم چینی باقی نماند فورا نتیجه را ببیند و پس از ارضا حس کنجاوی به سراغ روش های علمی امروزی برود.
‏‏آماده برای استفاده

نظرات و امتیاز ها

۴۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ...........
٢٩ بهمن ١٤٠٢

من حامله نبودم فقط نوشتم اسم و گفت پسره دروغ اخه مگه منو دید ؟🍑

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ۱۲۵
٢٢ مهر ١٤٠٢

گفته دختره حالا باز فردا میرم سونوگرافی ببینم راسته یا دروغه بهتون خبر میدم دختره و راست گفت

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر pari
٢٧ شهریور ١٤٠٢

مال من ولی درست در اومد گفت نی نیم پسره و واقعا هم پسر بود

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده