خانه بازی شبیه سازی
تعداد دانلود۳۹ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۲۶۰
حجم۱۱۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Crazy Labs by TabTale
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
سفالگری و مجسمه سازی جز هنرهای باستانی هستند که هنوز هم بشر از آن ها استفاده میکند و اگر این مهارت را داشته باشید قطعا یک هنرمند هستید، اما خب این کار برای هرکسی ممکن نیست ولی شما میتوانید به وسیله تلفن همراه اندرویدی که دارید، فعالیت های مختلف را تجربه کنید، بازی فون کیس دای (Phone Case DIY) ما را در نقش یک نقاش قرار داد اما این بار خبری از نقاشی نیست و باید به دنیای متفاوت دیگری سفر کنیم، با مایکت همراه باشید و از ساخته استودیو Crazy Labs لذت ببرید.

گیم پلی، حرفه ای ترین مجسمه ساز شهر

بازی های کژوال ساده هستند اما خلاقیت در آن ها موج می زند، استودیوهای معتبر در حال ساخت بازی های شبیه ساز متعددی هستند و کاربران را در نقش های مختلف قرار میدهند، این بار ما یک هنرمند مجسمه ساز دست اول هستیم که کارهای سطحی انجام نمیدهد، بلکه سفارشات vip دریافت میکند و چهره افراد را روی گل رس و خمیر ترسیم میکند.
 
در این بازی که به شکل رایگان برای اندروید منتشر شده شما باید به وسیله کشیدن انگشتان خود روی صفحه نقش هایی را ایجاد کنید، آموزش بازی هم به شما کمک میکند که بی نقص این کار را انجام دهید، اما خب اصلا نگران نباشید بازی Sculpt people گیمپلی ساده ای دارد که به راحتی با آن ارتباط برقرار میکنید.

طراحی چهره انسان

بر روی میز شما مقداری گل قرار گرفته است که به وسیله ابزار مخصوص طراحی باید قسمت های اضافی را برش دهید و حفره هایی برای چشم، دهان و بینی بر روی آن ایجاد کنید، دکمه های پلاستیکی برای چشم ها و گوش هم در نظر گرفته شده که آنها را در جای خودش باید قرار دهید، تصویری هم در سمت راست به عنوان مدل وجود دارد که در هر مرحله از بازی تغییر میکند، بخش اول بازی شما باید زورو را طراحی و رنگ آمیزی کنید که بسیار هیجان انگیز است.
بازی سعی کرده که حرکات را ساده کند و شما با چند مرحله میتوانید یک مجسمه حرفه ای طراحی کنید، این کار در دنیای واقعی عملی نبوده و سازندگان میتوانستند بازی را کمی پیچیده تر کنند، بازی به دو قسمت مجسمه سازی و نقاشی تقسیم شده است، شما در مرحله اول باید پیکره اصلی را بتراشید و سپس به وسیله قلم یا اسپری هایی که دارید آن را رنگ طراحی کنید.

مراحل چالش بر انگیز با جزعیات زیاد

در مراحل بالاتر باید سعی کنید جزئیات را به دقت انجام دهید و هنگام نقاشی یا برش قالب خیلی اشتباه نکنید، عکسی که وجود دارد شما را راهنمایی میکند که به آن نزدیک باشید و در بهترین و نزدیکترین حالت ممکن مرحله را انجام دهید، سازندگان میتوانستد از خمیرهای بازی یا چوب هم به عنوان مود های فرعی استفاده کنند ولی خب این کار را انجام نداده اند.
هر مرحله یک سفارش از سوی مشتری است، هر قدر با دقت بیشتری آن را انجام دهید، در آخر پول بیشتری میگیرید، شما اگر مهارتی که دارید را افزایش دهید، مردم بیشتری به سوی شما می آیند و میتوانید به وسیله منابعی که دارید ابزارهای جدید و قلم های رنگارنگ مختلف را برای خود آزاد کنید، شبیه سازی بازی نسبتا خوب است و وقتی که دست به ابزار می شوید احساس خوب و لذت بخشی به شما القا میشود، چنین تجربه بامزه ای را فقط در دای میکاپ که خواهر کوچکتر این بازی است میتوانید تجربه کنید وگرنه  تا کنون هیچ اثری برای بروز خلاقیت شما و با چنین نتیجه ای ساخته نشده است.
 

گرافیک و صداگذاری

بازی روند آرامش بخشی دارد و اگر منصفانه بگوییم، اثر خروجی شما تقریبا به فردی که چهره اش را طراحی می کنید نزدیک است، با اینکه بسیاری از این قسمت ها توسط هوش مصنوعی انجام میشود اما خب شما خالق این اثر هستید، مدل های سه بعدی و صداگذاری بازی خوب است و باعث میشود که یک طراحی سه بعدی شگفت انگیز را ببینید که به عنوان ماسک هم قابل استفاده است.

جنبه های مثبت

بازی رابط کاربری ساده ای دارد و به نظر میرسد که کودکان هم جز مخاطبین آن قرار بگیرند، اما خلاقیت های به کار رفته باعث شده که با یک اثر شبیه سازی قابل قبول روبرو باشیم که بزرگسالان را هم سرگرم میکند، اگر با دیدگاه یک بازی کژوال به این عنوان نگاه کنیم قطعا ناامید نخواهیم شد ولی اگر توقع زیادی داشته باشیم این عنوان پاسخگوی نیاز ما نخواهد بود، در حالت کلی بازی مجسمه سازی و حجاری چهره مردم بر روی گل رس سرگرم کننده است و جنبه های مثبت قابل قبولی دارد.

جنبه های منفی

با اینکه بازی سعی کرده ادامه دهنده راه سفالگری اندروید (Let's Create! Pottery Lite) باشد اما در قدم آخر ناکام بوده و از جذابیت های لازم برای تبدیل شدن به یک ستاره جدید برخوردار نیست، تبلیغات فراوان و آیتم های تزیینی کم باعث میشود که این عنوان نتواند در کنار بهترین آثار شبیه سازی قرار بگیرد.
Bug fixes for better game playing
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟