استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها مذهبی
سوره الرحمن صوتی و متنی با ترجمه

سوره الرحمن صوتی و متنی با ترجمه

با صدای 4 قاری برتر

نصب در حال دریافت
نسخه۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۵
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۲۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده دانه
‏‏سوره الرحمن صوتی و متنی با 4 قاری برتر، ظاهری زیبا، امکانات بی نظیر و با امکان پیماش (اسکرول) خودکار برای شما کاربران عزیز آماده شده است به این معنی که شما هر جای متن دعا بزنید از همانجا شروع به خواندن خواهد کرد.در زمان پخش صوت نیز خودکار به متن های بعدی می رود. این سوره دارای 8 نوع فونت زیبا بوده و بدون نیاز به اینترنت قابل استفاده است.
‏صداهای قاریان شامل ( قاری محمد جبرئیل، قاری محمد عبدالباسط، قاری پرهیزگار و ترجمه صوتی فولادوند) در این برنامه موجود است. همچنین برای مطالعه راحت در محیط های تاریک حالت شب نیز در سوره الرحمن گنجانده شده است.برای کاربران عزیزی که تمایل به مطالعه متن با اندازه های بزرگتر دارند نیز امکان بزرگنمایی متن سوره در نظر گرفته شدهاست.
‏سوره الرحمن با صوتی دلنشین در منو نیز دارای قسمت هایی نظیر ( آشنایی با سوره الرحمن ، ذکر روزهای هفته، شمارنده تسبیحات حضرت زهرا (س)، شمارنده صلوات و راهنمای کار با اپلیکیشن) است.
‏❤️ امیدواریم از کار با سوره الرحمن صوتی و متنی لذت برده، با نظرات خود و معرفی این اپ به عزیزانتان ما را یاری کنید. همچنین می توانید بقیه دعاهای ما را هم در پروفایل ما مشاهده نمایید. التماس دعا
‏‏ -رفع چند باگ

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده