استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۳.۲۶.۲۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۱/۲۴
تعداد دانلود۴۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳,۹۶۴
حجم۱۲۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Starplay DMCC
‏‏آیا آماده هستید تا به قهرمان نهایی عنکبوتی تبدیل شوید و در بازی فیلم مورد انتظار مبارزه برای عدالت را به عهده بگیرید؟ به عنوان پیتر، شما به جای قهرمان عنکبوتی نمادین قدم می گذارید و با باندهای شهر بدنام و شروران شرور می جنگید تا شهر را از نابودی نجات دهید.

ویدئو معرفی بازی

‏با این بازی، هجوم قهرمانانه را تجربه خواهید کرد. همانطور که از توانایی های عنکبوت خود برای تاب خوردن در خیابان ها، دور زدن موانع و شکست دشمنان در نبردهای حماسی استفاده می کنید. این بازی دارای گرافیک خیره کننده و داستانی غوطه ور است که دنیای قهرمان عنکبوتی را مانند قبل زنده می کند. مکان‌های نمادین فیلم و کمیک‌ها، مانند Oscorp و Times Square را کاوش کنید و با افراد شرور مختلف روبرو شوید.
‏همانطور که در بازی پیشرفت می‌کنید، توانایی‌ها و لباس‌های جدیدی را برای هر کدام باز خواهید کرد. با قدرت ها و توانایی های منحصر به فرد خود. از کت و شلوار کلاسیک گرفته تا لباس آهنی پیشرفته، قدرت مقابله با هر چالشی را خواهید داشت که باندهای شهر به سمت شما پرتاب می‌کنند.
‏این بازی همچنین دارای حالت sandbox جهان باز است، که در آن می‌توانید در اطراف بچرخید. شهر، ماموریت های جانبی را کامل کنید و خود را با چالش های مختلف به چالش بکشید، همه اینها در حالی که اسرار پنهان و کلکسیونی ها را کشف می کنید. این یک راه عالی برای کاوش در شهر و فاصله گرفتن از خط داستانی اصلی است.
‏این چیزی بیش از یک بازی است، این یک تجربه قهرمان عنکبوتی حماسی است. این فرصتی عالی برای طرفداران کمیک ها، فیلم ها و بازی های اکشن است تا در دنیای قهرمان عنکبوتی غوطه ور شوند، به بخشی از افسانه تبدیل شوند و مانند یک ابرقهرمان واقعی بجنگند. این بازی با گیم پلی جذاب، گرافیک خیره کننده و داستان حماسی، بهترین تجربه قهرمان عنکبوتی است. اکنون دانلود کنید و به عنوان قهرمان عنکبوتی نهایی به مبارزه برای نجات شهر بپیوندید!
‏‏بهبود گیم پلی، رفع اشکال و بهینه سازی عملکرد. تیم ما همه بررسی ها را می خواند و همیشه سعی می کند بازی را بهتر کند. لطفاً اگر کاری را که ما انجام می دهیم را دوست دارید، بازخورد خود را با ما در میان بگذارید و هر گونه پیشرفتی را پیشنهاد دهید.

نظرات و امتیاز ها

۳,۹۶۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر پارسا جعفرپور
دیروز

ای کاش ونوم توش بود وگرنه عالیه

میپسندم۱۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر امیرعباس
دیروز

‏✓ خیلی چرته اون 1ستاره هم بایدنمی گذاشتم

میپسندم۱ نمیپسندم۱۲
عکس کاربر آراد آذروند
پریروز

‏✓ پول کم میدهد ‏✗ قدرت نمی دهد عالی

میپسندم۱۱ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

حیفه این بازی رو گوشیت نباشه

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده