خانه بازی رانندگی
آهنگ های لیمویی اتومبیل غیر ممکن است

آهنگ های لیمویی اتومبیل غیر ممکن است

تعداد دانلود۴ هزار
حجم۳۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده sunny goel
‏‏اتومبیل لیمویی اتومبیل غیر ممکن است یک بازی سرگرم کننده است اگر شما عاشق بازی های غیر ممکن است؟ اگر بله، وقت خود را برای بازی کردن بازی های غیرمترقبه با ماشین لیموزین در مسیرهای غیرمجاز بازی می کنید. Impossible Limo Driving Simulator Tracks بازی ارائه می دهد چالش های دیوانه در آهنگ های ترسناک درایو که آسمان بالا است. این مسیر غیرمستقیم جاده ای با رمپ ها ساخته شده است تا مانع از لیمویی و پرشهای زیاد برای ماجراجویی بی پایان شود. لیموزین رانندگی در جاده های خطرناک پر از هیجان و سرگرم کننده است. اجتناب از سقوط غیر ممکن است در غیر این صورت لوکس حزب لوکس خود را از ارتفاع شدید سقوط خواهد کرد.
‏انجام حرکات فانتزی دیوانه، هیجان انگیز و خشمگین Limo با بازی بازی های غیر ممکن بازی رانندگی در آهنگ های سخت، چالش برانگیز و خطرناک است. این نیاز به مهارت های رانندگی کامیون های سنگین برای رانندگی با خیال راحت بر روی مسیرهای پیچ و خم و curvy. در حالی که صعود به آهنگ های مسابقه جدید شما نیاز به اجتناب از سقوط غیر ممکن است. این ماجراجویی مسابقه یک درایو ترسناک بی پایان است. در حالی که رانندگی غیرمنتظره لیموزین را از موانع راهپیمایی و هلیکوپترهای پرواز دیگر عاقلانه می کند، اتومبیل لوکس خود را از بین می برد.
‏راننده Simulator Tracks غیرممکن ترین سخت ترین بازی های دیوانه در سال 2018 است. به عنوان یک راننده مسئول، کمربند ایمنی خود را با ترس از مرگ مواجه کرده و مانع از انجام حرکات دیوانه در این بازی رانندگی لوکس می شود. چالش غیرممکن رانندگی خطرناک را قبول کنید
‏ویژگی های مسابقات اتومبیل رانی غیر ممکن است:
‏- بازی شیدایی واقعی بازی شیدایی
‏- تیرهای هواپیما متوسط و راننده های رانندگی بالا
‏- وسایل نقلیه لوکس با اتومبیل های شیرین کاری واقعی در مسیرهای غیرممکن.
‏- عجیب و غریب ماشین فوق العاده و شبیه سازی رانندگی رانندگی واقعی
‏- جدید رانندگی رایگان بازی لیمو 2017 با هیجان آهنگ جدید بالا
‏- آهنگ های شگفت انگیز خطرناک تیز با جهش و موانع
‏- موتور قدرتمند برای شتاب برای تجربه شبیه ساز مسابقه ای غیر ممکن است
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟