استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
Bat Superhero Man Hero Games

Bat Superhero Man Hero Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۶۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۱۶
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۳۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده SuperGamez Hub
‏‏بازی‌های قهرمانی مرد ابرقهرمانی خفاش، از بازی‌های قهرمان خفاش پرنده لذت ببرید، بازی‌های ابرقهرمانی اینده خفاش با نشان دادن بازی‌های مرد قهرمان خفاش با سلاح‌های علمی تخیلی شما، بازی‌های خفاش، قدرت‌های بازی‌های ابرقهرمانی خفاش و مهارت‌های بازی مرد قهرمان خفاش برای حمله به دشمنان بازی خفاش با عصبانیت اگر شما بازی های قهرمان خفاش پرنده را دوست دارید بازی های ربات پرنده را انجام دهید، این ربات خفاش پرنده قطعا برای شما مناسب است. بازی واقعی و شگفت‌انگیز هیجان‌انگیز بازی‌های خفاش قهرمان مرد جنگنده بازی فوق‌العاده قهرمان. بازی‌های ابرقهرمانی خفاش‌ها را در بین بازی‌های نمادین خفاش‌ها کنترل کنید تا در نبردها با بازی‌های ابرقهرمانی خفاش مبارزه کنید و شروران بازی‌های خفاش را شکست دهید. بازی‌های مرد قهرمان خفاش به جهان خوش آمدید بازی‌های مرد ابرقهرمانی خفاش با روبات‌های جنگی و بازی قهرمان خفاش که دوچرخه‌های را تغییر می‌دهند.
‏یک کمپین، بازی‌های آرکید خفاش را انجام دهید یا یک همکاری داستانی چند نفره را شروع کنید. با بازی های ساده Bat Superhero روی صفحه نمایش برای حرکت، پریدن و مبارزه با بازی خفاش پرنده با شخصیت قهرمان خود بازی های ابرقهرمان خفاش در این بازی اکشن بازی مرد قهرمان خفاش، شما به بازی های خفاش نیاز دارید تا بازی های قهرمان خفاش پرنده، تبهکاران شیطانی را به شکلی عالی شکست دهید. نبردهای رئیس بازی های ابرقهرمانی خفاش. بازی شگفت انگیز Bat Superhero Man بازی های نوستالژی بازی های قهرمان خفاش به دوران مدرن آورده شده است بازی های مرد قهرمان خفاش با زیباترین بازی قهرمان سوپر خفاش با گرافیک واقعی بازی های قهرمان خفاش و دراماتیک ترین بازی های ابرقهرمانی خفاش جلوه های صوتی برای شما و خفاش قهرمان بازی دوستان شما راضی کردن بازی های مرد ابرقهرمانی نهایی خفاش.
‏بازی های قهرمان خفاش پرنده را آماده کنید و بازی های ابرقهرمانی خفاش را تجربه کنید. با دوستان خود در بازی های خفاش در یک بازی چند نفره رقابت کنید! حالت بازی های خفاش، حالت بازی های چند نفره Bat Superhero و بازی های خفاش حالت آرکید. خود را به چالش بکشید یا با بازی‌های ابرقهرمانی خفاش با سایر بازیکنان رقابت کنید، بازی قهرمان خفاش جدید را شروع کنید یا به بازی‌های مرد قهرمان خفاش با بازی‌هایی که دارید ادامه دهید. مبارزه بازی‌های آینده‌نگر Bat Superhero Man آغاز شده است.
‏خود و دوستانتان را در بازی خفاش پرنده به چالش بکشید این بازی های اکشن بازی های ابرقهرمانی خفاش را انجام دهید و سعی کنید تمام شرورهای شیطانی بازی های مرد ابرقهرمانی خفاش را در راه خود شکست دهید تا قهرمان نهایی شوید و بازی های ابرقهرمانی خفاش بالاترین امتیاز را در چند نفره به دست آورند. بازی های آرکید مرد ابرقهرمانی خفاش. وظیفه شما دفاع از شهروندان و روبات ها از بازی های ابرقهرمانی خفاش در مقابل بازی های ابرقهرمانان لیگ ضد رباتیک و نجات آینده روبات ها است. با پیشرفت و پیشرفت بیشتر در بازی مرد قهرمان خفاش، بازی‌های مرد قهرمان خفاش می‌توانید از دستاوردهای بازی‌های ابرقهرمانی خفاش و امتیازات خود برای باز کردن قفل بازی‌های قهرمان خفاش پرنده مناطق جدیدی برای مبارزه استفاده کنید، و شما را به بازی‌های مرد ابرقهرمانی خفاش علاقه مند نگه می‌دارد. به این بازی مبارزه ای آرکید هیجان انگیز و واقعی. . این یک بازی مرد قهرمان خفاش فرصتی است برای نشان دادن تمام قدرت های فوق العاده پنهان بازی های مرد ابرقهرمان خفاش برای نجات شهر مدرن از مبارزه با ربات های آینده نگر بازی قهرمان خفاش. از مبارزه با بازی‌های ابرقهرمانی خفاش در Justice Bat: Streets of Crime لذت ببرید - یا به بازی‌های قهرمان خفاش پرواز خود بپیوندید.
‏این بازی یک بازی فوق‌العاده پرنده خفاش است که ترکیبی از تبدیل ربات خفاش و بازی‌های ابرقهرمانی خفاش است. بازی های رانندگی و پرواز ماموریت های خفاش. بازی های قهرمان خفاش پرنده را کنترل کنید و خود را در معرض خطر قرار ندهید. شما قهرمان واقعی هستید که بازی‌های ابرقهرمانی خفاش را در این ماموریت نجات ممکن می‌کند.
‏شرورها با بازی‌های ابرقهرمانی و سلاح‌های مختلف خفاش به شهر بازی مرد قهرمان خفاش در حال پرواز توسط رئیس‌هایشان حمله کردند. دو ابرقهرمانان تایتان فینیکس تنها چیزی هستند که می‌توانند جلوی ظهور تاریکی را بگیرند.
‏ویژگی‌های بازی‌های قهرمان مرد ابرقهرمانی خفاش
‏ شرورهای شرور را در نبردهای عالی باس شکست دهید
‏ نکات و بسته‌های سلامتی برای کمک شما پیشرفت می کنید
‏ گرافیک زیبا و واقعی
‏ با دوستان خود در بازی چند نفره رقابت کنید
‏‏بهبود گیم پلی

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده