استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Flying Bat Robot Bike Game

Flying Bat Robot Bike Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱۵۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۲۶
تعداد دانلود۴۹ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۷۰
حجم۱۱۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Grand Adventure Games
‏‏Flying Bat Robot Bike Game
‏به دنیای ربات های مبارز و دوچرخه های متحول کننده خوش آمدید. با نشان دادن سلاح های علمی تخیلی، قدرت های تغییر شکل و مهارت های رانندگی برای حمله خشمگینانه به دشمنان، از نبرد ربات های آینده نگر لذت ببرید. اگر عاشق بازی های ربات پرنده هستید، پس این ربات خفاش پرنده قطعا برای شما مناسب است.
‏جنگ روبات های آینده نگر آغاز شده است. آماده شوید و گیم پلی باورنکردنی تبدیل ربات خفاش پرنده و موتور دوچرخه را با سلاح های جدید و تبدیل ربات تجربه کنید تا شهر مدرن را با یک یادداشت برنده نجات دهید. وظیفه شما دفاع از شهروندان و روبات ها در برابر لیگ ضد رباتیک و نجات آینده ربات ها است.
‏این بازی ترکیبی منحصر به فرد از تبدیل ربات خفاش و ماموریت های رانندگی با موتور واقعی و پرواز خفاش است. اوضاع را کنترل کنید و خود را در معرض خطر قرار ندهید. شما قهرمان واقعی هستید که این ماموریت نجات را ممکن می کند. این فرصتی است برای نشان دادن تمام ابر قدرت های پنهان برای نجات شهر مدرن از جنگ روبات های آینده.
‏جنگجوی واقعی ربات خفاش پرنده باشید، به موتور دوچرخه تبدیل شوید و به ارتقای قدرت خود ادامه دهید تا رئیس‌های بزرگ را در این بازی تبدیل ربات به چالش بکشید. بازی دوچرخه سواری ربات خفاش پرنده دارای بازی اعتیاد آور است که از این ترکیب جالب دگرگونی و مبارزه با ربات لذت خواهید برد.

نظرات و امتیاز ها

۷۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
osamah
٥ اردیبهشت ١٤٠٢

خیلی خیلی خیلی خیلی بده نصب نکنین اصلا شبیع عکس ساش نیست

۱۳ ۵
محمد
١٤ فروردین ١٤٠٢

بازی خیلی بدی بود مسخرس نصب نکنید

۱۵ ۵
نتننا
١٦ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ گتچحنoo

۴ ۶

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده