استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Rope Superhero War Rescue Game

Rope Superhero War Rescue Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۱۷
تعداد دانلود۶۰۰
حجم۱۰۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Virtual Dream Heroes
‏‏به ماجراجویی های Rope Superhero War: Superhero Games: Rescue Mission معاون قهرمان مبارزه با بازی های رایگان 2021 که در آن می توانید بازی پلیس قهرمان طناب را بازی کنید، خوش آمدید. به عنوان یک قهرمان طناب فوق العاده و بازی مبارزه با ربات در شهر معاون جرم مبارزه کنید. در قهرمان طناب فوق العاده از قدرت های ابرقهرمانی خود استفاده کنید و ابرقهرمان گانگستر طناب پرنده قدرتمند در شهر جنایی باشید! این ربات گانگستر بازی های جنگی واقع بینانه ترین ابرقهرمان پرواز در میان اکثر شبیه سازهای جنایی گانگستری قهرمان یخی است.
‏ ابرقهرمان پرواز در این بازی های ابرقهرمانی طناب ماجراجویی با دیگر بازی های رزمی ابرقهرمانان روبات و جنگ مافیای جنایی مبارزه می کند. شما به عنوان قهرمان جنگجوی جنایتکار دعواهای خیابانی خواهید داشت و به عنوان یک ابرقهرمان رانندگی در جنگ بقای شهر قهرمان آهنین رانندگی خواهید کرد، مرد طناب دار ابرقهرمان همیشه در خط مقدم برای نجات غیرنظامیان در شهر تاریک خیابان ها و پایین شهر توسط باندهای مافیایی است. پناهندگان و گروگان ها مانند بازی های قهرمان طناب. جنگ ابرقهرمانی طناب - بازی های ابرقهرمانی یک بازی مبارزه ای واقعی از بازی پلیس ربات قهرمان طناب 2021 است! همانطور که ما تمام تجربه مبارزه را در بازی ماجراجویی مبارزه با قهرمان طناب ارائه می دهیم.
‏بازی های جهان باز و سرقت خودکار بازی های تیراندازی برای همه بازیکنان جدیدی که می خواهند پرواز، تیراندازی، ماموریت های نجات، اکشن، مبارزه، رانندگی و سرگرمی در یک دست از بازی‌های مبارزه با ربات پرنده خیابانی 2021. بخشی از بازی‌های ابرقهرمانی Miami Rope Hero باشید که در آن ماشین‌های ورزشی شگفت‌انگیز یا موتور ابرقهرمانی را رانندگی می‌کنید. بازی های ابرقهرمان طناب پرنده، بازی های گانگستری واقعی 2021 و بازی شبیه ساز جرم و جنایت جهان باز، یک بازی اکشن کامل است که در آن شهر مملو از پایگاه های گانگستری جنایتکار و مافیایی است. مردم در امان نیستند. بنابراین به جنگ جنایی ابرقهرمانی بزرگ گانگسترهای شهر و قهرمان طناب میامی در بازی های گانگستری شهر جنایی به عنوان قهرمان طناب شگفت انگیز بپیوندید و همه چیز را از جنگ های شهر جنایی، دزدان بزرگ شهر، بازی های سرقت خودرو و بازی های مرد عنکبوتی شهر جنایی وگاس دریافت کنید.
‏ br>Rope Superhero War: Superhero Games: Rescue Hero ویژه:
‏- با ابرقدرت های جهان باز قهرمان دیوانه طناب لذت ببرید!
‏- سطوح ماموریت جهان باز سوپر گانگستر دیوانه خود را کامل کنید!
‏- The چالش‌برانگیز کردن ماموریت‌های جهان باز گانگستری جنگ قهرمان طناب، گیم‌پلی بازی را برای شما جالب‌تر می‌کند.
‏- با مبارزه با دشمنان بزرگ خود در شبیه‌ساز شهر جنایی، بهترین ماجراجویی قهرمانی را داشته باشید.
‏- ماجراجویی‌های ابرقهرمان فراست با آسانی ارائه می‌شوند. دستورالعمل‌ها و راهنمایی‌ها برای اینکه گنگ‌پلی دیوانه یخ جهان باز را حتی برای شما فوق‌العاده‌تر کنید!
‏- از قدرت‌های خود از قدرت‌های فوق‌العاده گانگستر جهان باز استفاده کنید تا دشمنان خود را وادار به پرداخت هزینه جنایات خود کنید!
‏- بهترین طناب جهان باز را داشته باشید. ماجراجویی گانگستری قهرمان در شهر جنایت.
‏- Th و فیزیک واقع گرایانه، ماجراهای ابرقهرمانی گانگسترهای ابرقهرمانی را حتی برای شما باورنکردنی تر می کند.
‏- برای تکمیل مأموریت های ماجراجویی گانگستری جهان باز ابرقهرمانی طناب خود، جوایز شگفت انگیزی کسب کنید!

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده