استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سبک زندگی
Stickman Rope Superhero Game

Stickman Rope Superhero Game

نصب در حال دریافت
نسخه۲۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۵/۳۱
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۷
حجم۹۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Centaurus Games
‏‏با بزرگترین ابرقهرمان در پلیس واقعی Stickman Rope Hero: Gangster Crime City آشنا شوید. داستان خود را در بازی ابرقهرمانی شروع کنید. شما باید به عنوان یک قهرمان طناب استیکمن با افراد بد مبارزه کنید. در شهر جنایی گانگستری به ابرقهرمانی تبدیل شوید که جهان به آن نیاز دارد. وارد مسابقه قهرمان طناب شوید که در آن فقط قدرتمندان برنده می شوند. دفاع نظامی را توسعه دهید و یک پناهگاه امن برای مقاومت در برابر جرم و جنایت در بازی قهرمان طناب ایجاد کنید.
‏نینجای استیکمن شما تعداد زیادی مخالف در شهر جنایی پیدا می کند. بازی ابرقهرمانی به او قدرت های فوق العاده نامحدود در زرادخانه خود و همچنین توانایی انجام مگاپرش ها، انجام ماموریت های نجات و بسیاری چیزهای جالب دیگر برای مبارزه با مافیای گانگستری را می دهد.
‏ویژگی های Real Police Stickman Rope Hero: شهر جنایت گانگستر:
‏مافیای گانگستری برای مبارزه با آن‌ها، با هوش سریع و شهر جنایت‌های مغزی بزرگ خود با آن‌ها مقابله کنید. قفل شخصیت‌های جدید را با قدرت‌های فوق‌العاده جدید برای برداشتی کاملاً جدید در سطوح جدید باز کنید. سرعت، زمان، هوشمندی و صبر همه چیزهایی هستند که برای تبدیل شدن به قهرمان طناب دار نهایی شهر جنایی به آن نیاز دارید. از تجربه بازی ابرقهرمانی با داستان های بی پایان و ماموریت نجات لذت ببرید.

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
حسین
٢٣ تیر ١٣٩٩

افتضاح نمیاد بالا برام وقتی میری توبازی میره بیرون😤

۳۹ ۱۰
فری فایر باز
١٦ مرداد ١٤٠١

عالی

۲ ۰
ناشناس
٢١ دی ١٣٩٩

عالییییییییی

۱۸ ۱۹

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده