خانه بازی هیجانی
نسخه۱.۴.۵
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۸/۱۵
تعداد دانلود۲۴ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۸۲
حجم۱۵۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی هیجانی
سازنده HGames-ArtWorks
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.

‏‏ابرقهرمانی که می تواند گردباد و طوفان را صدا کند. همچنین می توانید از پرتو لیزر خود استفاده کنید

‏شما به عنوان یک ابرقهرمان بازی می کنید و کل شهر از شما می ترسد. شما با گنگسترهای مافیایی ستارگان مختلفی از آمریکا ، روسیه ، چین ، مکزیک ، ژاپن و غیره خواهید جنگید. سبک شهر شبیه به میامی لاس وگاس است اما واقعاً نیویورک است. در خیابان های جنایتکار در شهر رئیس شوید. شما ابرقدرت هایی را کنترل می کنید که می توانند پیچند و طوفان بنامند. می توانید تیرهای روشنایی را از روی دست خود شلیک کنید و می توانید از هر ساختمان در شهر صعود کنید. این بازی یک شبیه ساز شهری در نمای شخص سوم است ، جایی که شما یک ماشین ، موتور سواری ، هواپیما و غیره را رانندگی می کنید ، در شهر بزرگ کاوش کنید ، در کوهستان خارج شوید ، به کوه بروید ، سوار شوید و سوپر اتومبیل ها را ربوده ، از اسلحه شلیک کنید و موارد دیگر را در این جهان آزاد باز کنید. بازی! stunts را روی bmx بسازید یا یک مخزن نهایی F-90 یا هلیکوپتر نبرد ویرانگر پیدا کنید.

‏آیا روده های کافی برای صعود به بالای تپه های جنایی دارید؟ آیا شما آماده ی ماجراجویی سرقت بزرگ جنایی هستید؟ آماده دزدی ، کشتن ، شلیک و جنگ باشید! تمام سوپراسپرت ها و دوچرخه ها را امتحان کنید. سرقت اتومبیل ، فرار از پلیس ، مسابقه در خیابان ها و شلیک باندهای دیگر. شما منتظر بیشترین نقاط جرم و جنایت در محدوده وگاس هستید. این بازی شامل محیط دنیای کاملاً باز است. شما همچنین می توانید چیزهای زیادی را در یک فروشگاه بخرید تا در انجام ماموریت ها به شما کمک کند و شهر را از همه گناهکاران مافیایی آزاد کند. بیشترین مأموریت ها در خیابان ها انجام می شود ، برخی در منطقه چیناتاون و سایر سرزمین های باند و غیره.

‏• 20 ماموریت هیجان انگیز

‏• 45 ماشین مختلف - مدل های خودروی ارتش ، هلیکوپتر ، جنگنده هوایی و غیره.

‏• می توانید سوار اسکیت شوید

‏• گرافیک با کیفیت و خیره کننده ، گرافیکی با کیفیت HD

‏• آرسنال اسلحه

‏• می توانید به عنوان کمد مو ، راننده تاکسی و غیره بازی کنید

‏• ربات های مربوط به اینده را پیدا کنید

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟