استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۰.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۸
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۱۶۱
حجم۹۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده SHN Games
‏‏Countryballs at War یک بازی استراتژیک بزرگ با مکانیک چرخشی و مبارزات بلادرنگ است. هدف شما این است که با ایجاد ارتش های قوی، کنترل نرخ مالیات، افزایش شادی مردم و ارتقای کشور خود، کشور خود را به یک ابرقدرت جهانی تبدیل کنید.
‏در Countryballs at War، می توانید اعلام جنگ کنید، درخواست های متحد ارسال کنید. ، قراردادهای صلح امضا کنند، به دشمنان صلح ارائه دهند و کشورهای ضعیف را دست نشانده نشان دهند. شما باید متحدان خود را با دقت انتخاب کنید زیرا دشمنان همیشه سعی می کنند مناطق شما را تصرف کرده و شما را نابود کنند. اگر نتوانید بر کشور خود حکومت کنید، در کشور شما شورش هایی رخ می دهد و با شورش ها، بیشتر نیمی از قلمروها و ارتش های خود را از دست خواهید داد.
‏هر بازی را با امتیاز حمله و دیپلماسی شروع خواهید کرد. هر بار که به یک منطقه حمله می کنید، یک نقطه حمله را مصرف می کند. به همین ترتیب، هر بار که از اقدامات دیپلماسی استفاده می کنید، یک امتیاز دیپلماسی را مصرف می کنید. پس از پایان یک چرخش، این نقاط بازنشانی خواهند شد. شما می توانید محدودیت های این نقاط را در آکادمی ها ارتقا دهید!
‏در مبارزات، هدف شما عبور از مرزهای دشمنان با فرستادن واحدهای خود به میدان جنگ است. دشمنان نمی پذیرند که به این راحتی اتفاق بیفتد. بنابراین، شما باید متحدان خود را به نبرد فراخوانی کنید و باید ارتش های قوی بسازید!
‏برای ساختن یک ارتش قوی، باید قفل واحدها را از 'Baracks' و 'Artillery Depot' باز کنید و زمانی که به منابع کافی رسیدید، آنها را ارتقا دهید. تعداد زیادی واحد وجود دارد که برای هر کشور «محصول» هستند و به‌زودی تعداد بیشتری با به‌روزرسانی‌های بعدی ارائه می‌شوند.
‏رویدادهای جهانی در Countryballs در جنگ مانند «تهاجم دزدان دریایی» وجود دارد. دزدان دریایی اغلب به مناطق دارای بندرگاه های دریایی حمله می کنند، بنابراین باید مراقب باشید!
‏در نهایت، همه توپ های کانتری برای بازی در دسترس هستند، اما برخی از آنها قفل هستند. برای باز کردن قفل آنها باید آنها را پیدا کنید! آنها در برخی مناطق پنهان هستند. با کلیک کردن روی 'دریافت راهنمایی!' را فشار دهید در بازی.
‏اگر از بازی Countryballs در جنگ لذت می بردید، لطفاً به آن 5 ستاره بدهید. این واقعاً از من و توسعه بازی پشتیبانی خواهد کرد!
‏من سعی خواهم کرد که بازی را مرتباً به روز کنم. اگر سؤال یا مشکلی دارید، از ذکر آنها در بررسی ها دریغ نکنید. یا، می‌توانید یک ایمیل برای من ارسال کنید.
‏برای به‌روزرسانی‌ها و بحث‌های بیشتر، می‌توانید به سرور discord ما بپیوندید:
‏لینک: https://discord.gg/Fx2D6MQZkC
‏ از بازی Countryballs at War لذت ببرید!
‏Map Music: Gates of Glory اثر Alexander Nakarada (www.serpentsoundstudios.com)
‏دارای مجوز Creative Commons: با Attribution 4.0 License
‏http://creativecommons. org/licenses/by/4.0/
‏‏• کمپین جدید
‏• واحدهای جدید
‏• بهبودهای مبارزه
‏• رفع بسیاری از اشکالات

نظرات و امتیاز ها

۱۶۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر کیارش دهقان
٣٠ شهریور ١٤٠٢

با یک کشور چطور متحد شم؟

میپسندم۳ نمیپسندم۲
عکس کاربر اهورا غضنفری
٢٣ شهریور ١٤٠٢

‏✓ اقتصاد و رضایت مردمی ، تنوع ارتش ، مدیریت مالی

میپسندم۴ نمیپسندم۰
عکس کاربر figyou10 sigma
٢٣ شهریور ١٤٠٢

‏✓ کشور های مختلف ‏✓ مپ های خوب ‏✓ پیام رساندن به کشور خارجی چیزی نیست که بد باشه خیلی خوب است و لطفا مپ و چیز های جدید و مختلف بیاره

میپسندم۳ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده