استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
دعای جوشن کبیر صوتی 2019‎

دعای جوشن کبیر صوتی 2019‎

با پخش زنده مشهد

نسخه۱۰.۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۹/۱۸
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۴۰
حجم۳۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده آذایارا
‏‏با ظاهری مدرن، بدون نیاز به اینترنت با اسکرول (پیمایش) خودکار و همراه با تم شب.بنا بر روایت، هر کس این دعا را هنگام خروج از خانه‌ بخواند، خدا او را حفظ می‌کند و ثواب بسیار به او می‌دهد و هرکس آن را بر کفنش بنویسد از عذاب قبر مصون می‌ماند و هرکس آن را اول ماه رمضان بخواند، خدا به او درک فضیلت شب قدر را روزی می‌دهد و هر کس آن را سه‌بار در این ماه بخواند، در طول زندگی‌اش در امان خدا قرار می‌گیرد.
‏‏امکانات:
‏- بدون نیاز به اینترنت
‏- گرافیک زیبا و مدرن
‏- اسکرول (پیمایش) خودکار
‏- بزرگنمایی و کوچک نمایی متن
‏- دارای هفت نوع فونت عربی زیبا
‏- قابلیت مخفی سازی ترجمه
‏- همراه با راهنما
‏لطفا با نظرتتون بهمون انرژی بدید ❤️
‏جوشن کبیر، دعایی منقول از پیامبر اکرم(ص) در ۱۰۰ بند، حاوی ۱۰۰۱ نام و صفت خداوند است. این دعا را جبرئیل به پیامبر اسلام(ص) آموزش داده است. امروزه این دعا در ایران معمولا یکی از بخش‌های ثابت مراسم شب‌های قدر در ماه رمضان است. عده‌ای نیز به سفارش روایات، این دعا را بر روی کفن خود می‌نویسند.
‏فضیلت
‏بنا بر روایت، هر کس این دعا را هنگام خروج از خانه‌ بخواند، خدا او را حفظ می‌کند و ثواب بسیار به او می‌دهد و هرکس آن را بر کفنش بنویسد از عذاب قبر مصون می‌ماند و هرکس آن را اول ماه رمضان بخواند، خدا به او درک فضیلت شب قدر را روزی می‌دهد و هر کس آن را سه‌بار در این ماه بخواند، در طول زندگی‌اش در امان خدا قرار می‌گیرد.
‏دعاى جوشن کبیر در بلد الامین و مصباح کفعمى است و آن مروى است از حضرت سید الساجدین از پدرش از جد بزرگوارش حضرت رسول صلى الله علیه و علیهم أجمعین و این دعا را جبرئیل علیه السلام آورد براى پیغمبر صلى الله علیه و آله در یکى از غزوات در حالى که بر تن آن حضرت جوشن (زره) گرانى بود که سنگینى آن بدن مبارکش را به درد آورده بود پس جبرئیل عرض کرد که یا محمد پروردگارت تو را سلام مى‏ رساند و مى‏ فرماید که بکَن این جوشن را و بخوان این دعا را که او امان است از براى تو و امت تو پس شرحى در فضیلت این دعا ذکر فرموده که مقام نقل تمامش نیست از جمله آنکه هر که آن را بر کفن خویش نویسد حق تعالى حیا فرماید که او را به آتش عذاب کند و هر که آن را به نیت در اول ماه رمضان بخواند حق تعالى او را روزى فرماید لیلة القدر و خلق فرماید براى او هفتاد هزار فرشته که تسبیح و تقدیس کنند خدا را و ثوابش را براى او قرار دهند پس فضیلت بسیار نقل کرده تا آنکه فرموده و هر که بخواند او را در ماه رمضان سه مرتبه حرام فرماید حق تعالى جسد او را بر آتش جهنم و واجب فرماید براى او بهشت را و دو ملک بر او موکل فرماید که حفظ کنند او را از معاصى و در امان خدا باشد مدت حیات خود و در آخر خبر است که جناب امام حسین علیه السلام فرمود وصیت کرد پدرم على بن ابى طالب صلوات الله علیه به حفظ این دعا و آنکه بنویسم آن را بر کفن او و تعلیم کنم آن را به اهل خود و ترغیب کنم ایشان را به خواندن آن و آن هزار اسم است و در آن است اسم اعظم فقیر گوید که از این خبر دو چیز مستفاد مى‏ شود یکى استحباب نوشتن این دعا بکفن چنانکه علامه بحر العلوم عطر الله مرقده در دُرّه به آن اشاره فرموده.
‏دوم استحباب خواندن این دعا در اول ماه رمضان و اما خواندن آن در خصوص شب هاى قدر در خبر ذکرى از آن نیست لکن علامه مجلسى قدس الله روحه در زاد المعاد در ضمن اعمال شب هاى قدر فرموده و در بعضى از روایات وارد شده است که دعاى جوشن کبیر را در هر یک از این سه شب بخوانند و کافى است فرمایش آن بزرگوار ما را در این مقام أحله الله دار السلام بالجمله این دعا صد فصل است و هر فصلى مشتمل بر ده اسم الهى ( بجز فصل 55 که مشتمل بر یازدهم اسم الهی) است.
‏‏-----------------------------------------
‏‏برچسب ها : دعای جوشن کبیر ,دعای جوشن کبیر فارسی ,دعای جوشن کبیر صوتی ,دعای جوشن کبیر صوتی برای اندروید,ثواب دعای جوشن کبیر ، دعای جوشن کبیر فارسی صوتی، دعای جوشن کبیر فایل صوتی , اپ دعای جوشن کبیر , اپلیکیشن دعای جوشن کبیر ,دعای جوشن کبیر 98 , دعای جوشن کبیر جدید , دعای جوشن کبیر صوتی خودکار
‏‏- رفع باگ

نظرات و امتیاز ها

۴۰ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ĶÍŅĞŘĀMĄŊĎÌ
١١ فروردین ١٤٠٣

عکس هایی که زده الکیه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Saidshafa sanjari
٢٦ بهمن ١٤٠٢

کسی هست برام ی دعا نویس ردیف کنه ممنون میشم اگه ی شماره بزارید

میپسندم۲ نمیپسندم۲
عکس کاربر خداشکر شیروانی
١٠ فروردین ١٤٠٣

خیلی عالی است

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

ادعیه و زیارات

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده