استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها کودک
کارت های جادویی ۲

کارت های جادویی ۲

فلشکارت کوییز دیکشنری

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۲/۲۲
تعداد دانلود۸۰۰
حجم۱۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده سیلیکون کیوب
‏‏در این عصر، دانستن یک زبان خارجی (خصوصا زبان انگلیسی)، یکی از مهم ترین جنبه‌های مهارت‌های فردی به حساب می‌آید که باید مورد توجه قرار بگیرد. برنامه Magic Cards 2 یک نرم افزار آموزشی سرگرم کننده، جذاب و عاری از تبلیغات است. با این برنامه مهارت‌های خواندن، شنیدن و نوشتن تقویت میشود.
‏طراحان این برنامه یادگیری زبان را از سنین پایین شروع کرده‌اند و خود نیز چالش های یادگیری زبان را تجربه کرده اند. بنابراین این اپ کاملا براساس نیاز های کودکان و نوجوانان طراحی شده است.
‏یادگیری آسان و سرگرم‌کننده کلمات
‏در این اپ تلاش شده بیش از ۱۰۰ کلمه و اصطلاح مفید جمع آوری و به صورت فلش کارت های تصویری-صوتی زیبا و ساده ارائه شود. کاربر تمام لغات را به صورت کامل در اختیار داشته و میتواند در صورت نیاز به آن ها مراجعه کند. با تکنیک های استفاده شده در طراحی این برنامه، واژه ها به صورت طبقه بندی شده و در قالب یک دیکشنری جامع در دسترس قرار میگیرد. دیکشنری طراحی شده میتواند لغت مورد نظر شما را پیدا کند، معنی آن را در غالب تصویر نشان دهد، آن کلمه رو برای شما تلفظ کند و البته، آن را به لیست کلمات علامت زده شده اضافه کند.
‏ویژگی های این برنامه در یک نگاه :
 • فلش کارت های گویا
 • نمودار عملکرد و پیشرفت کاربر
 • دیکشنری لغات به همراه تلفظ آوایی و تصویرهای گویا که امکان علامت گذاری دارند.
 • چالش های جذاب
 • عاری از تبلیغات آزار دهنده
 • شخصی سازی تم برنامه در قالب تغییر رنگ‌ها
 • اشتراک گذاری پیشرفت و عملکرد با دوستان و معلم

  ویژگی های برنامه زیر ذره‌بین
  برنامه نویسان ما لغات را براساس موضوع طبقه بندی کرده اند. با انتخاب موضوع موردنظر، با یک صفحه حاوری فلش کارت مواجه میشوید که به شما این امکان را میدهد که کلمات را تمرین کنید. یک نمودار کامل در این صفحه طراحی شده که اطلاعات مفیدی از عملکرد فعلی شما میدهد.


  ارزیابی و سنجش کلمات آموخته شده، از مهم ترین ویژگی‌های این برنامه است که با کمک آن کاربر میتواند از عمکرد خود اطلاع یابد و متوجه نقاط قوت و ضعف خود در روند یادگیری شود. نموداری در برنامه قرار داده شده که یک اطلاعات کلی از وضعیت زبان آموز دراختیار شما قرار میدهد. در صورت فراموش کردن کلمه ای میتوانید واژه مورد نظر را در دیکشنری به راحتی پیدا کنید. همچنین این امکان وجود دارد که به بتوانید عملکرد خود را با دوستانتان و همچنین معلم به اشتراک بگذارید و دوستان خود را به چالش دعوت کنید.

برنامه‌های مرتبط

آموزش انگلیسی به کودکان

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده