استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها کودک
Baby Panda: Care for animals

Baby Panda: Care for animals

نصب در حال دریافت
نسخه۸.۶۶.۰۰.۰۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۲۴
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۳۶
حجم۵۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده BabyBus
‏‏حیوانات کوچولو به راهنمایی نیاز دارند! بیایید حیوانات آسیب‌دیده را بیابیم. از آنها مراقبت کنید و آنها را درمان کنید. برای این حیوانات خانه‌های جدید انتخاب کنید و کمک کنید تا آنها را تزئین کنند!
‏محتوا:

ویدئو معرفی بازی

‏جستجوی حیوانات
‏قبل از اینکه بروید، یک کامیون باحال انتخاب کنید. قرمز، زرد یا آبی دوست دارید؟ به شما بستگی دارد! کامیون را برانید و به دنبال حیوانات کوچولو باشید!
‏از دوربین برای تأیید مکانشان استفاده کنید. علائم جاده را برای یافتن میمون، خرس قهوه‌ای، پنگوئن و غیره دنبال کنید. آنها را به مرکز نجات برگردانید!
‏درمان حیوانات
‏شیر آب را برای تمیز کردن گورخر با شستن کثیفی‌هایش باز کنید. به فیل کمک کنید تا عاج خود را درست کند و با برس او را تمیز کنید!
‏میمون احساس خارش می‌کند. لطفاً برگ‌ها را از روی بدنش بردارید! اسب آبی احساس تشنگی می‌کند. لطفاٍ به او آب بدهید. روی زخمش مرهم بگذارید و سپس باندپیچی کنید!
‏غذا دادن به حیوانات
‏بچه ببر دوست دارد چه چیزی بخورد؟ گوشت بره یا سبزه؟ غذای درست را انتخاب کنید و به او غذا دهید! در مورد پنگوئن چطور؟ می‌توانید با خرچنگ و ماهی به پنگوئن غذا بدهید!
‏به حیوانات بیشتری غذا بدهید: موز برای میمون، گیاهان دریایی برای اسب آبی، هندوانه برای فیل... عادت‌های غذایی‌شان را بشناسید!
‏تزئین خانه‌ها
‏یک خانه جدید برای حیوانات کوچولو انتخاب کنید. یک جارو بردارید، آشغال‌ها را جارو کنید و خانه‌های جدیدشان را تمیز کنید. سپس چمن قدیمی را بکنید و چمن جدید بگذارید.
‏درخت‌ها، گل‌ها و قارچ‌ها... کدام گیاه را برای تزئین انتخاب خواهید کرد؟ با فنس سفید و فواره دایره‌ای، خانه جدید زیباتر می‌شود!
‏ویژگی‌ها:
‏- مراقبت از 12 نوع حیوان: میمون‌ها، خرس‌های قهوه‌ای، پنگوئن‌ها، گورخرها، فیل‌های آفریقایی، ببرهای کوچولو و غیره!
‏- درباره شخصیت‌ها و عادت‌های غذاهایی حیوانات مختلف بیشتر بدانید!
‏- کار روزانه دامپزشکان را تجربه کنید و حیوانات کوچولو را درمان کنید و از آنها مراقبت کنید!
‏درباره BabyBus
‏—————
‏در BabyBus، هدف ما برانگیختن خلاقیت، تخیل و کنجکاوی کودکان است و همچنین ما محصولاتمان را از دریچه نگاه کودکان طراحی می‌کنیم تا به آنها کمک کنیم خودشان به تنهایی دنیا را کشف کنند.
‏اکنون BabyBus محصولات، ویدئوها و محتواهای آموزشی متنوع زیادی را برای بیش از 400 میلیون هوادار 0 تا 8 سال در سرتاسر جهان فراهم می‌کند! ما بیش از 200 برنامه آموزشی کودکان، بیش از 2500 قسمت از شعرهای کودکانه و انیمیشن‌هایی با مضامین مختلف را در حوزه‌های بهداشت، زبان، جامعه، علوم، هنر و سایر زمینه‌ها منتشر کرده‌ایم.
‏—————
‏با ما تماس بگیرید: ser@babybus.com
‏از وب‌سایت ما دیدن کنید: http://www.babybus.com

نظرات و امتیاز ها

۳۶ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ریحانه
٣ اسفند ١٤٠١

سلام من بازی رادوست دارم ولی یکم کسل کننده است

۶ ۲
سمیه
٢٥ مهر ١٤٠١

سلام من این بازی را خیلی زیاد دوستش دارم و من کمک کردن به حیوانات را دوست دارم

۱۳ ۲
نگین
٣ اسفند ١٤٠١

‏✓ سلام خلی خوب بود

۶ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده