استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آب و هوا
Slime Games: Slime Simulator

Slime Games: Slime Simulator

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۴
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۱۰
حجم۳۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آب و هوا
سازنده Phone Games Studio
‏‏به بازی های اسلایم بازی های جدید ASMR خوش آمدید! با استرس در یک روز بد، بیایید لجن های رنگارنگ را برای بازی های ضد استرس و ایجاد فعالیت های لجن بازی مخلوط کنیم. می توانید با انجام برخی بازی های شبیه ساز اسلایم لحظات فوق العاده ای داشته باشید و بازی دخترانه شبیه ساز اسلایم فوق العاده رضایت بخش ASMR را تجربه کنید، جایی که می توانید واقعی ترین بازی های اسلایم سازی را روی دستگاه تلفن همراه خود در بازی های راضی کننده دخترانه انجام دهید. این بازی شبیه ساز فوق العاده لجن تجربه بازی های ASMR بسیار آرامش بخشی را به شما می دهد زمانی که کشش می دهید، فشار می دهید، له می کنید، پاپ می زنید، و لجن فانتزی ASMR را با انگشتان خود از بازی های DIY بازی شبیه ساز فوق العاده اسلایم می پرید. .
‏در این بازی های اسلایم رایگان، از بازی های آفلاین ASMR. شما می توانید شبیه ساز لجن خود را در این بازی شبیه ساز لجن فوق العاده ایجاد کنید. از میان مجموعه عظیمی از مواد، رنگ‌ها، انتخاب کنید و آن را به این بازی شبیه‌ساز لجن جادویی بی‌نظیر اضافه کنید. در این بازی های ضد استرس می توانید استرس خود را در بازی های تسکین اضطراب رها کنید. در این بازی شبیه ساز فوق العاده اسلایم، بیایید از لحظه فوق العاده بازی های Diy لذت ببریم، تجربه فوق العاده اسلایم بازی های اسلایم رضایت بخش ASMR برای دختران، که در آن می توانید واقعی ترین اسباب بازی اسلایم اسلایم فانتزی را در دستگاه تلفن همراه خود ایجاد کنید. در این بازی سازنده اسلایم واقعی 2021. برای تهیه اسلایم، ابتدا باید به سوپرمارکت بروید و همه اقلام لازم را برای ساخت بازی های اسلایم جادویی و فوق العاده رضایت بخش خریداری کنید. در این اسلایم چسبنده، شما باید فرآیندی را ایجاد کنید که در آن بتوانید بازی شبیه ساز اسلایم squishy خود را فشار دهید، له کنید و بکشید.
‏هر لجن فوق العاده دارای بافت، صدا و رفتار منحصر به فردی است. بازی های رضایت بخش asmr و diy. حتی می‌توانید با جادوی لجن‌کشی و استودیوی ASMR 3d از بازی‌های شبیه‌ساز فوق‌العاده اسلایم، هر چیزی بنویسید. سازنده فوق العاده لجن واقعی، دوز اضافی سرگرم کننده جادویی زرق و برق از لجن فانتزی آن را در دستگاه تلفن همراه شما از بازی های رضایت بخش دارد. اگر می‌خواهید ذهن خود را از استرس راحت کنید، پس از یک روز طولانی فعالیت‌های استرس‌زا، بازی‌های آرام‌بخش ضد استرس را کشف کنید و با یک بازی بسیار رضایت‌بخش asmr و بازی اسلایم برای دختران، از لذت ساختن لجن لذت ببرید.
‏اسلایم سازی و کشتار آزاد چیزی است که بسیار جذاب و جذاب است زیرا بسیار نرم و روان است و پس از انجام آن در این بازی های اضطرابی احساس شگفت انگیزی به شما دست می دهد. شما همچنین می توانید لجن سازی را در اندازه ها، شکل ها و رنگ های مختلف در این بازی های اسلایم رایگان بسازید. در این جادوی خنده دار شبیه ساز اسلایم ASMR و تطبیق لجن چسبنده در این بازی های asmr که به شما کمک می کند تا به فردی با استعداد و ماهر در بازی های ساخت لجن تبدیل شوید. از انگشتان خود برای بازی در بازی های شبیه ساز اسلایم استفاده کنید و یک لیوان شاد را با بازی اسلایم پر کنید!
‏ گیم پلی و ویژگی های بازی Slime - بازی های ASMR:
‏- در این بازی‌های تسکین اضطراب، مواد مختلفی را برای ایجاد رنگ منحصربه‌فرد اسلایم‌های خود با اسپری‌ها مخلوط کنید!
‏-ابزارهای مختلف را برای ساختن و بازی با بازی لجن‌سازی خود امتحان کنید.
‏- با محرک‌های فوق‌العاده ASMR برای مدیتیشن و بازی، اسلایم رضایت‌بخشی بسازید. در یک بازی تسکین استرس بخوابید.
‏- اسباب بازی فیجت محبوب برای آرامش و ضد استرس در این بازی شبیه ساز لجن فوق العاده.
‏- در این بازی کاهش استرس از فرآیند ساخت لجن لذت خواهید برد.
‏- خودتان را بسازید. لجن جادویی، به اشکال مختلف در بازی های رضایت بخش.
‏- بازی لجن کش ضد استرس و اضطراب.

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
جونگ کوک❤
٢٧ اردیبهشت ١٤٠٢

باور نکنید این عکسا رو خیلی بیخوده این چه بازیه اخه اخ

۳ ۰
❤Harli❤
٢٠ اسفند ١٤٠١

بده دوست نداشم این چیه بابام من مگه ۱و۲ سالمه

۱۲ ۱۶
A.M
٤ روز پیش

بازی خیلی خوبی است وقت کاش مراحل بیشتری داشت

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده