استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی اکشن
US Police Horse Robot Transformation: Robot Car 3D

US Police Horse Robot Transformation: Robot Car 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۴
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۴/۱۴
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۵۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Super Mobile Games
‏تحرک روبات ها و بازی های پلیس آمریکا با جنگجویان مکس در ماموریت نجات بازی های واقعی ربات با ماشین پلیس ربات شروع به کار کنید. این بازی ربات ماشین عضلانی و پلیس بازی اسب. شروع ربات ماشین پلیس آمریکا به بازی های جدید تبدیل به یک ماموریت نجات جدید از بازی های تحولات روبات های آینده می شود. مبارزه با ربات های آینده نکته جدیدی در ربات های واقعی در بازی های تحرک خودرو نیست. ربات اسبق پلیس ایالات متحده با داشتن سلاح های زیادی می تواند در میدان جنگ روبات های آینده با اسب پلیس ما مبارزه کند. تحریم ربات اسب پلیس ایالات متحده: بازی های کامپیوتری ربات ماشین یکی از بهترین بازی های رباتیک اسب است.
‏ربات اسب پلیس پیگیری صلح در کشور برای از بین بردن حمله به ربات های جنگ است. در این تحول ربات اسب پلیس ایالات متحده: بازی ماشین ربات ماشین 3D، شروع به جنگ صلیبی در برابر ربات های بد. ماموریت های نجات در بازی های ربات های پرواز با شبیه ساز اسب وحشی برای نفوذ به روبات های نبرد با استفاده از ربات اسب. تبدیل روبو سرگرم کننده با بازی تحرک ربات ماشین عضلات واقعی است. شروع حمله سوپر ربات در بازی های ربات های جنگی و اسب های ربات های پلیس آمریکا با این ربات های ماشین بازی های حیوانات.
‏در تحول ربات های اسب پلیس آمریکا: بازی های ماشین ربات ماشین 3D به هدف شلیک با ماشین آلات جنگ افزار های روبات های آینده است. جنگ های چند ربات علیه شبیه ساز واقعی ربات ماشین با تحول ماشین ربات در تبدیل ربات و بازی ربات های اسب سواری. از بین بردن تمام ربات بد از زمین با کمک شبیه ساز ربات ماشین و شبیه ساز اسب وحشی در روبات های بازی های جنگی با ما اسب پلیس و autobots. بسیاری از روبات های بازی چندگانه و بازی های حمل و نقل هوایی پلیس مانند تبدیل ربات های عضلانی، ربات ماشین پرواز، گوریل ربات، ربات حیوانات و بازی های ربات ربات و ببر ربات وجود دارد.
‏امکانات
‏روبات های چندگانه با روبات اسب تبدیل می شوند
‏ابرقهرمان روبات پلیس تبدیل به ماشین عضلانی می شود
‏بازی های نبرد اتومبیل ربات آینده
‏رانندگی خودروهای پلیس را رانندگی کنید
‏با شکست دادن ربات های مکانیک، ویرانگر شرارت شوید
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
Minor Bug Fixes

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده