استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Jail Break Game: Prison Escape

Jail Break Game: Prison Escape

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۱۰
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۹
حجم۸۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Super Mobile Games
‏‏نقش جنایتکار گانگستر واقعی را در بازی های فرار فرار از زندان به صورت رایگان بازی کنید. با باندهای رقیب یا نگهبانان زندان در شهر جنایی مبارزه کنید و با سرقت از بانک، بازی‌های فرار از زندان و بازی‌های سرقت ماشین با فرار از زندان روبرو شوید: بازی‌های فرار از زندان برای سال 2022. بهترین بازی‌های بقای زندگی در زندان را بازی کنید و در فرار از زندان آلکاتراز به همکار گانگستر کمک کنید. در این بازی‌های فرار از زندان 2022، مهارت‌های رزمی تن به تن را نشان دهید و با نگهبانان زندان آلکاتراز بجنگید.
‏در حیاط زندان آلکاتراز بازی‌های واقعی زندان شکن شهر، در نقش زندانی زندگی کنید. بازی های فرار از زندان را با زندانیان خود از سلول برنامه ریزی کنید، با این بازی های بقای زندگی در زندان برای همه بازی های فرار از زندان مبارزه کنید. سفر خود را به عنوان یک سرباز پیاده در گانگستر بزرگ شروع کنید و در ماموریت های سرقت از بانک یا ماشین قاپی بازی کنید. سپس شخصی موقعیت خانه امن شما را به ماشین های پلیس اطلاع می دهد تا شما را در این بازی زندان ولی در پشت میله ها قرار دهد. یک نقشه احمقانه برای منحرف کردن نگهبانان زندان آلکاتراز و حفر تونل برای فرار موفق از زندان بسازید. بازی فرار از زندان فرار از زندان را انجام دهید از ضرب و شتم نگهبانان زندان با آموزش کیک بوکس در بازی های مبارزه ای زندان شکن لذت ببرید. به زندانیان زندان زمان سختی بدهید تا به آنها نشان دهید رئیس کیست. اگر به دنبال بازی های واقعی زندگی در زندان هستید که در آن باید تاوان بدهید و نگهبانان زندان را کتک بزنید و با زندانیان بجنگید. سپس باید بهترین بازی‌های زندان آلکاتراز را در سال 2022 بازی کنید. بازی‌های بقای فرار از زندان با بازی چالش برانگیز سرگرم‌کننده هستند. از بازی‌های فرار از زندان، بازی‌های سرقت ماشین و ماموریت‌های سرقت از بانک در این بازی‌های زندگی واقعی زندان برای سال ۲۰۲۲ لذت ببرید.
‏سعی کنید در این بازی‌های فرار از زندان از زندگی گانگستری فرار کنید و با دوست دخترتان تسویه حساب کنید. او را هدف ازدواج قرار دهید و سعی کنید از زندگی مجرمانه فرار کنید. زمانی که گانگستر رقیب شما دوست دختر شما را می رباید، با روزهای سختی روبرو خواهید شد. زمان بازپرداخت و لذت بردن از برخی ماموریت های جنگی تن به تن است. در این بازی بقای فرار از زندان به صورت رایگان، اراذل و اوباش را بعد از بازی های فرار از زندان شکست دهید. برای فرار از زندان و ضرب و شتم اراذل و اوباش در خیابان ها در این بازی بزرگ مبارزه با گانگستر به صورت رایگان آماده شوید. این بازی jail wali بهترین تجربه بازی‌های بقای زندگی در زندان را در سال 2022 برای شما به ارمغان می‌آورد. بازی‌های فرار از زندان را بازی کنید و ماشین‌های ترافیکی را در هم بشکنید و گانگستر را در یکی از بهترین بازی‌های مبارزه‌ای تا کنون شکست دهید. آیا دوست دارید بازی های جنگی شهری و سرقت بانک را انجام دهید؟ آیا به دنبال انجام بازی های فرار از زندان و بازی های زندگی در زندان هستید؟ سپس باید بازی‌های فرار از زندان فرار از زندان را به صورت رایگان از فروشگاه Google Play دانلود و بازی کنید.
‏در بازی‌های اکشن و هیجان‌انگیز بقای فرار از زندان به صورت رایگان لحظات سختی را سپری کنید. رشوه دادن به افسر پلیس ایالات متحده، ماموریت های مخفیانه از دوربین امنیتی. برای فرار از زندان با زندانیان از زندان، یک تونل به فاضلاب زیرزمینی حفر کنید. منتظر چه چیزی هستید بهترین بازی های فرار از زندان را به صورت رایگان انجام دهید؟ بازی‌های رایگان جدید زندان را بازی کنید و برای برنده شدن در این بازی‌های حماسی فرار از زندان بجنگید.
‏بازی‌های زندان: بازی‌های فرار از زندان ویژگی:
‏ماموریت‌های سرگرم‌کننده بازی‌های جنگی فرار از زندان
‏ماموریت‌های چالش‌برانگیز سرقت ماشین سرقت از بانک
‏Face زندگی در زندان و ایجاد یک نقشه احمقانه برای فرار از بازی های فرار از زندان
‏کنترل های بصری برای بازی های زندان از زندان و ماموریت های بازی مبارزه تن به تن
‏اگر عاشق بازی های زندان هستید، باید این بازی فرار از زندان را به صورت رایگان انجام دهید.
‏چند شخصیت و ماشین برای انجام این بازی زندان می‌توانید ماشین‌های ترافیکی، اتوبوس‌ها را در این بازی‌های اکشن زندان خرد کنید
‏بازی‌های زندان را دانلود و بازی کنید که به عنوان دزد ماشین و سارق بانک که می‌خواهد بر شهر وگاس حکومت کند، بازی کنید.

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
فرهاد شهابی
١٢ اسفند ١٤٠١

عابی بود

۰ ۰
علیرضا نظری زاده
٢٠ دی ١٤٠٠

بد نبود

۴ ۱
امیررضا علیشیری
٩ فروردین ١٤٠٠

بازیش خوبه حتما دانلود کنید

۲۱ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده