استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Wolf Game: Wild Animal Wars

Wolf Game: Wild Animal Wars

نسخه۱.۰.۲۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۳
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۱۱۳
حجم۹۴۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Special Gamez
‏‏به دنیای گرگ ها شیرجه بزنید و زندگی خود را در طبیعت زندگی کنید - برای زنده ماندن، کاوش، شکار، چالش و انتقام. به‌عنوان آلفای دسته گرگ‌های خود، گرگ‌های خود را هدایت می‌کنید تا از لانه‌تان دفاع کنند و تبدیل به فرمانروای حیات وحش شوید!

ویدئو معرفی بازی

‏ویژگی‌های بازی:
‏گرگ‌های قدرتمند را جمع‌آوری کنید
‏گرگ عظیم الواری، قدرتمند گرگ خاکستری، گرگ زیبای قطب شمال، گرگ سیاه مرموز، تا آنجا که ممکن است گرگ های منحصر به فرد را جمع آوری کنید تا یک دسته بزرگ را تشکیل دهید!
‏گرگ خود را رهبری کنید
‏گرگ خود را کنترل کنید تا با استراتژی زمان واقعی حرکت کنید و نبرد کنید. متحدان شما مورد حمله قرار گرفته اند؟ فقط قبایل گرگ خود را برای کمک به آنها بفرستید یا برای انتقام به لانه مهاجم حمله کنید. فراموش نکنید که نقشه وحشی دارای زمین‌های مختلفی است که بر مسیر راهپیمایی شما تأثیر می‌گذارد.
‏اتحاد قبیله گرگ
‏تعداد قدرت وجود دارد. به اتحادی در دنیای گرگ ها بپیوندید تا به دنبال متحدین همفکر باشید. ویژگی منحصر به فرد قلمرو اتحاد به شما امکان می دهد ساختمان های اتحاد بسازید، قلمرو خود را گسترش دهید و با هم سود بیشتری به دست آورید.
‏وحشی را کاوش کنید
‏پیشاهنگان را بفرستید، جهان وحشی را کشف کنید، تهاجمات مرزی را کشف کنید، آثاری را مشاهده کنید طعمه، از ردیابی شکارچیان خودداری کنید. بنابراین آلفا و گروه می توانند در بیابان جان سالم به در ببرند
‏ملکوت گرگ را بسازید
‏در نبرد با استراتژی پیروز شوید و تمام دنیای وحشی را تسخیر کنید تا یک امپراتوری گرگ ایجاد کنید. فرمانروای حیات وحش باشید!
‏نقشه جهانی بدون درز
‏همه اقدامات درون بازی روی یک نقشه بزرگ انجام می‌شوند که بازیکنان و NPC در آن زندگی می‌کنند، بدون پایگاه‌های مجزا یا صفحه‌های نبرد جداگانه. 'بزرگنمایی بی نهایت' در تلفن همراه به شما امکان می دهد آزادانه نقشه جهان و پایگاه های فردی را مرور کنید. ویژگی‌های نقشه شامل موانع طبیعی مانند رودخانه‌ها، کوه‌ها و گذرگاه‌های استراتژیک است که برای دسترسی به مناطق مجاور باید از آنها گرفته شود.
‏توجه: بازی Wolf: The Wild King یک استراتژی رایگان برای بازی است. بازی با مضمون حیوانات است، در حالی که خریدهای درون‌برنامه‌ای را برای برخی آیتم‌ها و عملکردهای درون‌بازی ارائه می‌دهد.
‏برای انجام این بازی به اتصال شبکه نیاز است.
‏آدرس رسمی فیس‌بوک: https://www. facebook.com/WGKthewolf

‏- ماموریت های اصلی اضافه شد. خانه را تا حد زیادی گسترش داد. برای دریافت جوایز سخاوتمندانه، ماموریت‌های اصلی را تکمیل کنید؛
‏- سیستم حمله Pincer را دوباره کار کرد: آسیب Pincer Attack را تا حد زیادی افزایش داد. هنگامی که چندین رئیس به طور همزمان مورد حمله قرار می گیرند، هدف آسیب بیشتری از حمله Pincer خواهد گرفت. در عین حال، بسته‌های رالی در برابر اثر Pincer Attack مصون خواهند بود؛

نظرات و امتیاز ها

۱۱۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 💙BTS💜
٢٠ شهریور ١٤٠٢

بخدا من باگوشی s6 رفتم اورد بعد شما میگین گیر میکنه همه مرحله هارو لود کردم

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ꧁༒🐺Wolf🐺 ㅇㅅㅇ 好友善意༒꧂
٧ شهریور ١٤٠٢

بچه ها مال من راهت بالا اورد ولی وقتی میخوام به کفتاره حمله کنم گیر میکنه ولی اگر از فروشگاه گوگل پلی دالد کنی عالیه دیگه گیر نمیکنه

میپسندم۴ نمیپسندم۱
عکس کاربر رضا
٤ شهریور ١٤٠٢

‏✓ خیلی بده نمیاره بالا ‏✗ نمیاره بالا

میپسندم۳ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده