استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
FPS Commando Mission: New Shooting Real Game 2021

FPS Commando Mission: New Shooting Real Game 2021

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۲۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۵/۲۷
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۳۸
حجم۲۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده 6th Sense
‏‏به بهترین بازی های تیرانداز با تیرانداز از خفا خوش آمدید ، جایی که می خواهید مأموریت های تیراندازی تیرانداز از نوع نامحدود و آفلاین را انجام دهید. اگر شما دوست دارید به بازی کماندو 3D: ssg مأموریت مخفی نیروی در گروه عمل ، ما آنچه شما نیاز دارید. بازی اکشن مورد علاقه خود را در اینجا 2020 پیدا خواهید کرد. شما باید تمام مأموریت ها را کامل کنید تا در این جهان بهترین بازی های اکشن و تیراندازی شوید. شما می توانید این بازی تیرانداز از خفا آفلاین و بدون اتصال به اینترنت بازی کنید و از بازی های آفلاین جدید 2020 به صورت رایگان لذت ببرید.
‏زمینه های بازی جنگ آتش نشانی رایگان بازی جدید: بازی های تیراندازی رایگان برای بزرگسالان هم اکنون برای تلفن و تبلت هوشمند اندرویدی خود از فروشگاه Google Play بارگیری کنید.
‏fps با اقدام حساس روبرو می شوند: تیم اعتصابی
‏آنها دشمنان آماده اند تا FPS Action Shooting Game را بر روی شما بکشند تا به محض شلیک گلوله رایگان از سمت شما ، شما را بکشند.
‏شما تنها اقدامات اعتصابی گانگستر کماندویی نظامی هستید: تیراندازی تیمی که می تواند سربازان دشمن را از اعتصاب نبرد رزمی مدرن خود متوقف کند: بازی جدید و کارهای شیطانی از قتل تک تیرانداز. همه تیراندازان دشمن و بازی های سرباز اعتصاب جهانی: بازی های آدمکش آماده شلیک و اعتصاب به شما هستند.
‏این یک تیرانداز تیراندازی تیم fps 3D: بازی تیراندازی جدید 2020 و یک بازی قاتل Assassin Creed است: kalahari 3D تنها در یک تیراندازی رزمی می تواند زنده بماند که او با نیروی تفنگ نهایی به عقب شلیک کند. شما حق دارید فقط در صورت پیروزی در این نبرد هدف ، به همین دلیل باید با نیروی اکشن در هدف اسلحه خود بایستید. شما در این بازی تیراندازی به سلاح های دیجیتال مجهز هستید. بنابراین ، از تروریست ها و سربازان دشمن نگران نباشید ، در این اقدام اعتصابی قاتل جدید نینجا نترس باشید: بازی جنگ آتش نشانی رایگان بازی 2020
‏ویژگی ها: تیرانداز FPS تیم تیرانداز 3D
‏گرافیک 3D واقع گرایانه و انیمیشن های جالب
‏کاملاً آفلاین است که می توانید در همه جا و هر زمان بازی کنید
‏محیط تعاملی و اکشن با موضوع
‏نقشه های زیادی با تاکتیک های مختلف
‏کنترل های دستی از جنگ نبرد ارتش هند را امتحان کنید: بازی تیراندازی جدید 2020. حرکت کنترل بازیکن در این نسخه بهترین نسخه جلد اعتصاب نجات: juego gratis overstrike بازی تیراندازی با جوی استیک. از این دکمه های اعتصاب ویژه استفاده کنید: دکمه های ایستادن ، ایستادن و ایستادن: این بازی juegos gun برای بازی و لذت بردن علاوه بر این ، نوار سلامتی و گلوله های باقی مانده شما نیز مانند بازی های جدید برجسته می شود.
‏اعتصاب بدون سرگرم کننده اعتصاب 3D: juegos de balasos را با اسلحه های شلیک خودکار در این بازی های تیراندازی به صورت آنلاین بازی کنید. اگر دوست دارید bestjuegos de pistolas باشید: بازی های رایگان آتشی شهرت خود را در بازی کماندویی توصیه شده کسب می کنید. دانلود رایگان و لذت بردن از این بازی اکشن-ماجراجویی و ماموریت زنده ماندن: بازی ضد حمله تروریستی 2020.
‏ علاوه بر این ، می توانید با ضربه زدن روی نماد اسلحه ، اسلحه را نیز تغییر دهید. همه اینها باعث می شود این بازی تیراندازی جدید در بین بازیکنان در هر سنی بسیار سرگرم کننده باشد.
‏مانند بازی FPS Action Shooting Game: Newgroundground Game 2020؟ اعتصاب نبرد جنگی مدرن است: بازی اکشن جدید با تاکتیکی. وارد عمل شوید و همین حالا وارد اعتصاب نبرد شوید. این بازی کاملاً رایگان است
‏‏☑اسلحه جدید Famas ، fps را اضافه کنید
‏☑حالت جدید-حالت چالش ، حالت خنثی را اضافه کنید
‏☑تابع قیامت را اضافه کنید
‏☑ تجربه بازی را بهینه کنید
‏bu رفع اشکالات کوچک
‏☑از بازی لذت ببرید ، بازی شاد
‏اگر بازی های اسلحه ای یا تیراندازی را دوست دارید ، اکنون نصب کنید!
‏اگر بازی ما را دوست دارید ، لطفاً یک ستایش پنج ستاره به ما بدهید!

نظرات و امتیاز ها

۳۸ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمدامین صیادی
٦ روز پیش

بازی خوبیه

۰ ۰
علی فتاح
١٠ اردیبهشت ١٤٠١

عالی

۱۰ ۴
あきら
٢٤ اسفند ١٤٠٠

۹ ۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده