استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
US Police Games Car Games 3D

US Police Games Car Games 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۱۳
تعداد دانلود۵ هزار
حجم۴۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده 6th Sense
‏‏بازی های پلیس ایالات متحده بازی های ماشینی 3d: بازی های پلیسی شبیه ساز
‏بازی رانندگی ماشین پلیس به شما امکان می دهد کنترل هایی را برای شبیه ساز رانندگی اتومبیل در جهان انتخاب کنید. پلیس ماشین تعقیب و گریز 3D به شما زمان سختی را می دهد تا با خیال راحت شبیه ساز ماشین پلیس خود را در تپه نوردی و پارک بازی های پلیس والا رانندگی کنید. ممکن است شما شبیه ساز بازی های پلیس زیادی را بازی کرده باشید اما این بازی ماشین پلیس 2020 یک هدیه واقعی برای شماست. در این بازی شبیه ساز ماشین پلیس سه بعدی شما می توانید با بازی های پلیسی پرواز مجرمان را دستگیر کنید. در این بازی ماشین سرعت ربات پلیس، ماشین خود را سرعت دهید تا گانگستر را بگیرید. در این بازی های ماشین بازی های پلیسی، رانندگی پارکینگ را یاد می گیرید، هم بدون نیاز به ماشین شهری بازی های پلیس رانندگی 2020 پارکینگ و هم مهارت های رانندگی بدون زحمت. این یکی از بازی های پلیس 2020 3d است. بیایید یک رانندگی با ماشین پلیس جدید و بازی های ماشین پلیس را در تعقیب و گریز ماشین پلیس خیابانی چند سطحی بازی کنیم. 500 سطح در این بازی های پلیسی بازی های جدید 2020 وجود دارد. بازی‌های پلیسی بسیار داغ برای بازیکنان بچه‌ها.
‏بازی‌های ماشین پلیس دیوانه 3d:شبیه‌ساز ماشین پلیس
‏ما یک شبیه‌ساز رانندگی افراطی پلیس در جهان را معرفی کرده‌ایم که به راحتی می‌توان آن را بدون استرس بار بازی بازی کرد. یکی از محبوب ترین بازی های پلیسی برای کودکان و نوجوانان برای بازی و لذت بردن از بازی تعقیب و گریز پلیس. این شبیه ساز تعقیب و گریز پلیس، انتخاب ماشین های مختلف را برای شما با چرخ های داغ و بازی های رانندگی ماشین بازی های جدید امسال 2020 دارد. فقط بازی های رزمی را فراموش کنید فقط با یک شبیه ساز رانندگی ماشین دریفت پلیس رانندگی کنید. بازی های ماشین پلیس تنش مدرسه رانندگی را رها می کند. بازی شبیه ساز رانندگی ماشین پلیس و بازی های رایگان رانندگی ماشین را فراموش نکنید. در این بازی های پلیسی 2020 نمای دوربین سه بعدی مانند یک هلیکوپتر در حال رانندگی با سنسورهای رانندگی ماشین رانش رایگان پلیس تنظیم شده است. این بازی تعقیب و گریز پلیس با کنترل های صاف پارکینگ ماشین بهترین بازی های پلیسی بازی های ماشین با تست پارکینگ واقعی است. در این بازی رانندگی ماشین پلیس آماده یک شبیه ساز رانندگی ماشین پلیس چالش برانگیز باشید. یکی از مهم ترین پارکینگ های خیابانی جهان شبیه ساز رانندگی ماشین و تعقیب و گریز ماشین پلیس نمای 3 بعدی از محیط است. شما به رانندگی با ماشین شهری خوش آمدید و با انجام بازی‌های رایگان رانندگی ماشین، راننده دیوانه ماشین پلیس شوید.
‏بازی‌های ماشین تعقیب و گریز پلیس 3d: شبیه‌ساز رانندگی ماشین پلیس
‏در پارکینگ پلیس راهنمایی و رانندگی دیوانه به عنوان یک افسر پلیس خوب وظیفه شماست. برای ایجاد آگاهی در بین مردم برای رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در بازی پلیس راهنمایی و رانندگی 2020. در بازی پلیس ماشین پلیس یک افسر پلیس به افرادی که نمی توانند مانند افراد نابینا از جاده عبور کنند کمک می کند. در این بازی شبیه ساز تعقیب و گریز پلیس، پلیس تمام تلاش خود را می کند تا مجرم را دستگیر کند و مجازات کند. بازی شبیه ساز پلیس تابستانی خود را برانید تا به یک متخصص رانندگی در بازی های ماشین پلیس 2020 تبدیل شوید و از ماشین های پلیس فوق العاده لذت ببرید. زیبایی تعقیب و گریز ماشین پلیس شبیه ساز ماشین پلیس سرمایه دار است این شبیه ساز رانندگی افراطی پلیس جهانی 3d برای عاشقان رانندگی دیوانه ماشین پلیس ویژه طراحی شده است که از شبیه ساز رانندگی ماشین دریفت پلیس لذت می برند. بازی های شبیه ساز پلیس دارای سطوح فوق العاده تری طراحی شده اند. بازی شبیه‌سازی پلیس، شبیه‌ساز بازی‌های پلیس، بازی رانندگی ماشین یا بازی ماشین‌سواری.
‏بازی شبیه‌ساز ماشین پلیس پلیس:بازی‌های ماشین پلیس 2020
‏این یک ماشین پلیس جدید است که می‌توانید بازی کنید و از شبیه‌ساز تعقیب و گریز پلیس لذت ببرید. ممکن است بازی‌های مسابقه‌ای، بازی‌های مبارزه‌ای، بازی‌های بدلکاری، بازی‌های کریکت، بازی‌های فوتبال، بازی‌های تیراندازی تک تیرانداز و برخی دیگر از بازی‌های والا پلیس را انجام داده باشید، اما این بازی‌های پلیسی ۲۰۲۰ بازی‌های جدید از نظر ویژگی‌ها و فناوری پیشرفته‌اش فوق‌العاده شگفت‌انگیز هستند. بچه های عزیز! از رانندگی واقعی در بازی های شبیه ساز جیپ پلیس لذت ببرید. این بازی سه بعدی شبیه ساز ماشین پلیس یک بازی سه بعدی پارکینگ جیپ جهان باز است. در بازی پلیس رانندگی با ماشین به عنوان یک پلیس، شما می توانید با مردم در حال دعوا، مزاحمت دیگران و ایجاد تصادفات رانندگی دخالت کنید. در استاد رانندگی ماشین پلیس مدرن، به عنوان یک افسر پلیس صادق زندگی کنید و جلوی جنایات جنایتکاران دنیای زیرین را بگیرید. در بازی استاد رانندگی ماشین پلیس مدرن، شما برای دستگیری مجرمان شهر و سارقان بانک اقدام می کنید.

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده