استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Grand Vehicle Police Transport

Grand Vehicle Police Transport

نسخه۱.۲۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۷/۲۲
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۷
حجم۸۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Play Zee
‏‏این بازی تیراندازی رایگان ماموریت های مخفی تک تیرانداز فریم بر ثانیه مانند یک بازی ماموریت تیرانداز از خفا است که بهترین مهارت های تیراندازی را در اختیار شما قرار می دهد. پس از انجام این بازی جدید ربات تیراندازی می توانید تک تیرانداز را برای نجات منطقه عملیاتی فراخوانی کنید و تمام دشمنان را از بازی تیراندازی جنگ شهری بکشید. ماموریت مخفی کماندویی بازی تیراندازی جدید مانند یک بازی تیراندازی شماره 1 است. بازی‌های حمله تک‌تیرانداز به بازیکنی که میل شدیدی در دل دارد برای تبدیل شدن به تیرانداز تیرانداز از خفا در بازی‌های تیراندازی، فرصتی بدون پایان است. از بازی های تیراندازی هدف با بازی های تفنگی، این فرصت را به دست آورید و در صف باشید تا آموزش دقیق و جامعی از میدان های جنگ واقعی بازی های هدف واقعی را در حالت عملی داشته باشید. بازی‌های تیراندازی هدف تک تیرانداز مورد قبول خود را بردارید و شروع به شلیک دقیق به بدن شیطانی بازی‌های هدف‌گیری کنید.
‏این نسخه ویژه از بازی‌های تفنگ دارای چندین محیط بازی است که از آنجا می‌توانید انتخابی باز برای حرکت داشته باشید. در این حالت جدید بازی های تیراندازی با اسلحه به جلو بروید.
‏ اهداف خاصی پیش روی شما هستند که باید با هدف گیری کامل با اسلحه جدید طراحی شده خود از بازی های حمله تک تیرانداز FPS با نشان دادن کیفیت و ماهیت واقعی داخلی و خارجی خود به آنها ضربه بزنید. استعدادهای تیراندازی سعی کنید روی اهداف واقعی خود از بازی‌های تیراندازی متخصص تمرکز کنید و به اینجا و آنجا نگاه نکنید زیرا باید سطحی از بازی‌های تپانچه را در بازه زمانی مشخص پاک کنید.
‏قبل از شروع ماجراجویی در این نقطه جدید بازی‌های حمله با اسلحه تک‌تیرانداز، تمام دستورالعمل‌های داده شده را بخوانید تا به قسمت‌های نهایی این قسمت جدید از بازی‌های تیراندازی تک تیرانداز به سبک افسانه‌ای بروید.
‏ نقش محوری خود را برای پاکسازی شهرتان از همه تروریست‌های بد ذات بازی‌های هدف بازی کنید تا افراد هدف بازی‌های تیراندازی ممکن است در صلح و هماهنگی بین یکدیگر زندگی کنند.
‏ به آنها ضربه بزنید و از همان بدنه بازی‌های تیراندازی با هدف تفنگ به آنها شلیک کنید تا شهروندان بهترین بازی‌های تیراندازی شما از خدمات ارزشمند شما در بازی‌های برتر تیراندازی احساس غرور کنند.
‏FPS Sniper Secret Missions: Free Shooting Games:
‏ تیراندازی عالی ارتش.
‏ تفنگ های تک تیرانداز سه بعدی جدید.
‏ طرح های تیراندازی جالب.
‏ اکشن تیراندازی نوآورانه.
‏ قفل هدف امکانات برای بازیکن.
‏ امکانات تیراندازی بی پایان.
‏ بهترین تیراندازی کنترل‌ها.
‏ محیط بازی متفاوت.
‏با معرفی روش‌های جدید رقابت در بازی‌های هدف تک تیرانداز FPS با نبوغ ذهنی خود، تمام روند بازی‌های تک تیرانداز را تغییر دهید.
‏‏>پلیس حمل و نقل ماشین دیوانه
‏>بازی حمل و نقل جدید
‏>مدهای پارکینگ پیشرفته در اینجا اضافه شده است

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 918836
٧ اردیبهشت ١٤٠٢

بازی های که آماده می کنید از ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰هزارتاش یکیش این هم ازبس پول علکی دادیم مجبوریم بازی کنیم

میپسندم۳ نمیپسندم۱
عکس کاربر ♧◇♡♤ =^^-
٢١ بهمن ١٤٠٠

برای من نیومد

میپسندم۱۳ نمیپسندم۵
عکس کاربر آریا aria
١٢ بهمن ١٤٠٠

خیلیییییییی بد است اصلا مثل عکس هاش نیس

میپسندم۲۳ نمیپسندم۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده