استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Spider Fighter 2

Spider Fighter 2

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱۸.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۵
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱,۴۶۴
حجم۱۹۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Superhero Academy
‏‏موتور مبارزه سه بعدی SPIDER HERO جدید
‏این یک بازی اکشن قهرمان AAA است که در مورد مبارزه با باندهای شهری به عنوان یک ابرقهرمان واقعی است!
‏مهارت های مبارزه با ابرقهرمان خود را آموزش دهید
‏شما قهرمان عنکبوت را در محیط سه بعدی کنترل می کنید. مانند بازی کنسول AAA. بازی اکشن مبارزه با عنکبوت بر روی موتور کاملا جدید ساخته شده است و در شهر گروه های تبهکار اتفاق می افتد. اربابان جنایت بی رحمانه به شهر حمله کردند و ابرقهرمان عنکبوتی شما باید مافیا را شکست دهد! غیرنظامیان به کمک شما نیاز دارند، اما نیروهای پلیس یا ارتش قادر به مبارزه با رؤسای مافیای گانگستری نیستند. هیچ شانسی وجود ندارد و شهر در حال خراب شدن است، اما در اینجا شما به عنوان یک جنگنده ابرقهرمان عنکبوتی واقعی هستید! مردم به شما نیاز دارند تا با همه اراذل و اوباش از خیابان ها مبارزه کنید. بنابراین برای شکست دادن باس ها در شهر در یکی از بهترین بازی های مبارزه با قهرمانان عنکبوتی تبدیل به یک ابرقهرمان شوید!

ویدئو معرفی بازی

‏ULTIMATE DARK CITY BRAWLS
‏این بازی مبارزه ای برای طرفداران قهرمان عنکبوتی و دیگر ابرقهرمانان ساخته شده است. با حمله عنکبوت پرنده سریع خود غیرقابل پیش بینی عمل کنید، رقبا را شکست دهید و به سطح ابرقهرمانی بعدی تجربه کسب کنید. پول نقد جمع آوری کنید تا امتیازات جدید، توانایی های فوق العاده غیرفعال و فعال را باز کنید تا به یک قهرمان مطلق تبدیل شوید! خشم خود را در خیابان‌های شهر رذیله آزاد کنید!
‏قفل ترکیب‌ها و توانایی‌های جدید را باز کنید
‏از نزاع‌های فانی پر از اکشن ابرقهرمانان عنکبوتی در مقابل گانگسترها و رئیس‌هایشان لذت ببرید. از قدرت عنکبوتی شگفت انگیز قهرمانان فوق العاده در نبرد فانتزی در مکان های مختلف شهر خیابان های تاریک استفاده کنید. در بازی عنکبوت از حملات غوغا یا نبردهای دامنه دار با توانایی های جدید استفاده کنید.
‏دانلود بازی SUPERHERO SPIDER
‏شما مانند یک عنکبوت فوق العاده حرکت می کنید و از حملات دشمنان خود اجتناب می کنید. در این شهر مانند یک ابرقهرمان واقعی عدالت را برقرار کنید. این بازی پر از ماجراجویی با گرافیک عالی است که می تواند با بهترین بازی های زیبای بیت او رقابت کند! ترکیبی عالی از گیم پلی فوق العاده اکشن و کنترل بسیار آسان بازی های عنکبوتی. آماده مبارزه در بهترین بازی ابرقهرمانی هستید؟
‏‏رفع اشکال، بهبود گیم پلی و بهینه سازی عملکرد.

‏تیم ما همه نظرات را می خواند و همیشه سعی می کند بازی را بهتر کند. لطفاً اگر کاری را که ما انجام می دهیم را دوست دارید، بازخورد خود را با ما در میان بگذارید و هر گونه پیشرفتی را پیشنهاد دهید.

نظرات و امتیاز ها

۱,۴۶۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
تتلو
٢ ساعت پیش

خوبه ولی مرحله ی۱۵خیلی خیلی سخته همون مردچاقالو😢😢😭😭😭

۰ ۰
mmdhaghgo
٥ ساعت پیش

تکراری میشه بعد بار اول

۴ ۰
محمد
٦ ساعت پیش

‏✓ قابلیت های بالا ‏✓ تعداد نحوه زدن ضربه بالا ‏✗ کیفیت پایین ‏✗ شخصیت های کم

۴ ۲

برنامه‌های مرتبط

بازی‌های بزن بزن

اکشن و سرگرم کننده

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده