استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Spider Hero: Superhero Fighting

Spider Hero: Superhero Fighting

ابرقهرمان عنکبوتی

نسخه۲.۰.۱۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۵/۱۵
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۴۲۹
حجم۱۷۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Superhero Academy
‏‏SUPERHERO SpIDER
‏ با بازی ابرقهرمان برتر و برتر از بالا به پایین IO نبرد بازی رویال مرد عنکبوتی سرگرم شوید! به پارک شهر یا خیابان تاریک بروید و باندهای جنایت را به عنوان یک مرد عنکبوتی ابرقهرمان واقعی شکست دهید!
‏ تبدیل به بهترین قهرمان نبردها در برابر باندهای جنایی
‏ این بازی اکشن عنکبوتی از بالا به پایین در شهر باندهای جنایتکار برگزار می شود. اربابان جنایت ظالمانه به شهر حمله کردند و ابرقهرمان عنکبوتی شما باید برنده تمام مافیا شود! شهروندان به کمک شما احتیاج دارند ، اما نیروهای پلیس یا ارتش قادر به مبارزه با کارفرمایان مافیای گانگستری نیستند. هیچ فرصتی نیست و شهر در حال خراب کردن است ، اما شما در اینجا به عنوان یک مبارز واقعی ابرقهرمان عنکبوتی واقعی هستید! مردم به شما احتیاج دارند تا با همه اراذل و اوباش در خیابان ها مبارزه کنید. بنابراین به یک ابرقهرمان تبدیل شوید تا در یکی از بهترین قهرمان های عنکبوتی که در حال جنگ هستید ، رئیس های این شهر را شکست دهید!
‏ این آسان است که در نبرد با اسپایدر SUPERHERO SpIDER بجنگید
‏ بازی spider-man به عنوان گیم پلی کلاسیک IO ، مانند بازی های اکشن ابرقهرمانی io از کودکی و کمیک های ما ساخته شده است. برای شلیک اسلحه یا انجام حملات غوغا بر روی دکمه ها ضربه بزنید - تبرها یا چکش ها را پرتاب کنید. قبل از جنگ می توانید سلاح های مختلفی را انتخاب کنید. حملات و فرار را برای تبدیل شدن به فریبنده ترین دعوا بازی های ابرقهرمانان ترکیب کنید! تبدیل شدن به آخرین بازیکن در زندگی رویال بخت و اقبال ، کسب امتیاز مبارزات خیابانی موفق و باز کردن سلاح های جدید برای قهرمان عنکبوت خود!
‏ قهرمان محبت آمیز و ترسناک قهرمان
‏ باندهای جنایتکار شهر را گرفتند و خیابان ها را تاریک و خطرناک کردند. همه چیز تحت کنترل آنهاست ، با این حال شما برای متوقف کردن فعالیت ارباب جنایت هستید - هر نوع سلاح مورد نیاز مانند تیغه های آهنی یا محورهای فولادی ، شما می توانید انتخاب کنید. فقط همه دشمنان را در راه خود نابود کنید! ماسک و زره ابرقهرمان داستانی را بپوشید ، کاتانا یا تبر یا دیگر سلاح های کشنده را بگیرید و به خیابان ها بروید تا با دشمنان در نزاع های شهر غیرقانونی مبارزه کنید!
‏ BRAWLS DARK CITY ULTIMATE
‏ این بازی جنگی برای طرفداران اسپایدرمن و دیگر ابرقهرمانان ساخته شده است. با حمله سریع عنکبوت پرواز خود غیرقابل پیش بینی باشید ، رقبای خود را شکست داده و تجربه خود را به سطح ابرقهرمان بعدی بدست آورید. جمع آوری پول نقد برای باز کردن قدرت پردازش های جدید ، فوق العاده غیرفعال و توانایی های فوق العاده فعال برای تبدیل شدن به یک قهرمان مطلق از رویال بالا به پایین نبرد! عصبانیت خود را در خیابان های شهر معاون رها کنید!
‏ ویژگی های جدید را باز کنید
‏ لذت بردن از پر از عمل از نزاع های فانی ابرقهرمانان عنکبوتی در مقابل گانگسترها و کارفرمایان آنها. در نبرد فانتزی در مناطق مختلف شهر خیابان های تاریک از قدرت عنکبوتی شگفت انگیز ابر قهرمانان استفاده کنید. در بازی های مرد عنکبوتی از حملات غوغا یا نبردهای متنوع با توانایی های جدید استفاده کنید.
‏ تقاضای بحران را به عنوان یک قهرمان حقیقی در شهر تعریف کنید
‏ مانند سایر بازی های ابرقهرمانی ، شانس تبدیل شدن به یک ابرقهرمان واقعی و نجات شهر نیویورک را خواهید گرفت! بازی این بازی نهایی بالا به پایین تیرانداز برای موبایل به عنوان یک ابرقهرمان درست از عصر نقره ای کتاب های طنز. تغییر دهنده اصلی شما پیتر است و ، می دانید ، پارکر. یکی از ابرقهرمانان محبوب و موفق.
‏ بارگیری کنید SUPERHERO SPIDER MAN GAME
‏ شما یک مرد فوق العاده هستید و مانند عنکبوتی حرکت می کنید که از حمله دشمنان خود جلوگیری می کنید. مانند یک استخر به این بازی اکشن جنگی آینده گرایانه با این قهرمانان فوق العاده جالب بپردازید! عدالت را در این شهر مانند یک ابرقهرمان واقعی برقرار کنید. این بازی پر از ماجراهای با گرافیک بسیار جذاب است که می تواند با بهترین بازی های برتر از بالا به پایین نبرد رویال رقابت کند! ترکیبی عالی از گیم پلی فوق العاده اکشن و کنترل بسیار آسان بازی های عنکبوتی. برای جنگ در بهترین بازی نبرد ابرقهرمانی رویال آماده هستید؟
‏‏از نشان جدید لذت ببرید بساط گروه موسیقی و خسارات خیلی جزئی، در نقش بسیار خوب و قدرتمند درست کردن موضوع دکمه حمله!

نظرات و امتیاز ها

۴۲۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امیر حسین
١٢ خرداد ١٤٠٣

‏✓ هیچی ‏✗ هر چیزی که داره کلا عکس ها الکی بود ستاره هم دا م تا بتونم نظر بوم

میپسندم۹ نمیپسندم۲
عکس کاربر open gaming
١٢ دی ١٤٠٢

بازی رو میبازی هنگ میکنه اما خوبه

میپسندم۶۸ نمیپسندم۱۷
عکس کاربر سجاد ✓
٢ آذر ١٤٠٢

‏✗ هیچ چیزش شبیه عکس نسیت حجمش کمه ولی داستان بازیش خوب نیست ارزش وقت گذاشتن نداره

میپسندم۶۸ نمیپسندم۲۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده