استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Snow Mountain Bike Racing 2021

Snow Mountain Bike Racing 2021

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۲۴
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۱۸
حجم۶۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده X Simulation
‏‏چالش برانگیزترین بازی Snow Mountain Bike Racing 2021- بازی Motocross Race فصل زمستان امسال اینجاست. دیوانه دوچرخه سواری فوق العاده خود را در مسیر یخ زده و رمپ های فلزی. برای تبدیل شدن به قهرمان مسابقه، شیرین کاری های افراطی جسور را انجام دهید. مسابقه اکشن خشمگین را سوپرشارژ کنید. موانع آتش در پیست مسابقه یخی؛ شلیک کنید و سایر دوچرخه سواران را بکشید. سوار ماشین برفی خود شوید، سریع رانندگی کنید تا آنها را تعقیب کنید. موتور سیکلت را با احتیاط حرکت دهید زیرا برف عظیم در جاده ها می بارد. راندن موتور سیکلت در آب و هوای شدید با بارش برف سنگین چالش برانگیز است. ماشین برفی را تست کنید و در این شبیه ساز موتور سیکلت به قهرمان بدلکاران تبدیل شوید. Snow Mountain Bike Racing 2021 - مسابقه موتور کراس و مسابقه دوچرخه سواری بزرگراه در این بازی شگفت انگیز. دوچرخه خود را در بازی های مسابقه موتور سیکلت آفرود دوچرخه سواری کنید و در مسابقه باشکوه در برابر بهترین مسابقات دوچرخه سواری آفرود برنده شوید. زمان آن رسیده است که مهارت‌های بازی‌های مسابقه‌ای سرگرم‌کننده شدید خود را نشان دهید که در گوشه جاده سوار می‌شوند و برای سرعت بالای بازی‌های مسابقه‌ای با موتور سیکلت، تقویت کنید. بازی‌های واقعی مسابقه دوچرخه‌سواری جدید یک بازی ضروری برای همه بازی‌های مسابقه دوچرخه‌سواری است که سرگرمی سواران هرج و مرج است! یکی از بهترین بازی های نسل جدید دوچرخه سواری آفرود. آیا آماده نمایش بازی های موتورکراس آزاد هستید؟ Bike Racing یک بازی غیرممکن ترفندهای دوچرخه سواری دیوانه در میان بازی های مسابقه موتور سواری چالش دوچرخه آفرود با مسابقات دوچرخه سواری و بازی های موتور سیکلت است. بهترین بازی‌های مسابقه موتورسیکلت که در آن هنگام انجام ترفندهای دیوانه‌کننده و پرش‌های دیوانه‌کننده موتورسیکلت با ترفندهای رانندگی در مسابقه دوچرخه‌سواری بزرگراه، با زمان مسابقه می‌دهید.
‏دوچرخه مسابقه‌ای برفی را دوست دارید؟ بازی Rooftop Bike Rider Stunt بازی 2021 را امتحان کنید که در آن فرصتی برای سوار شدن بر موتورسیکلت در آسمان خراش شهر دارید. یک شبیه‌ساز شیرین کاری مسابقه دوچرخه برفی شدید در مسیرها و مسیرهای شیرین کاری دوچرخه روی پشت بام در بالای آسمان در انتظار شماست، جایی که می‌توانید شیرین‌کاری‌های شگفت‌انگیز دوچرخه‌سواری برفی را مانند یک بدلکار واقعی روی دوچرخه شیرین‌کاری پشت بام به نمایش بگذارید. در حین انجام پرش های دیوانه کننده موتور برفی بر روی پشت بام های یک ساختمان خطرناک، از موانع دوری کنید. این یک بازی مسابقه ای بدلکاری دوچرخه سواری است که تمام مکانیزم های بازی های شبیه ساز شیرین کاری سوپربایک روی پشت بام و بازی های بدلکاری موتوری را دارد. دوچرخه‌سواری در ساختمان‌های شهر، پرش روی رمپ‌های بزرگ، نیمه‌لوله‌ها و مسیرهای دیوانه‌وار. یک بدلکار واقعی دوچرخه سوار شجاع باشید تا با لذت بردن از شیرین کاری های برتر در این بازی مسابقه دوچرخه سواری کوهستانی برفی 2021 - مسابقه موتور کراس، از آسمان خراش سواری فوق العاده لذت ببرید.
‏مسابقه دوچرخه سواری خارج از جاده در بهترین حالت زمانی که به سرعت واقعی نیاز دارید. برای موتورسوارانی که عاشق بازی های سنگین دوچرخه سواری هستند، این بزرگترین مسابقه را نیز دوست خواهید داشت. با گرافیک HD و محیط سه بعدی در ترافیک، در برابر حریفان سوار شوید. جهان شامل کوه های برفی، تپه ها و زندگی واقعی مانند استادیوم مسابقه دوچرخه سواری. با دوچرخه خود شیرین کاری کنید، موتور سواری شگفت انگیز باشید و مهارت های دوچرخه سواری خود را نشان دهید. مسابقه دوچرخه‌سواری کوهستانی فوق سریع برفی 2021 - مسابقه موتور کراس مانند قبل، در رده مسابقات موتورسیکلت اندروید. فیزیک واقعی و صاف با تجربه بسیار سریع، مانند تجربه واقعی که هنگام مسابقه با دوچرخه واقعی در بزرگراه به دست می آورید.
‏ویژگی ها
‏فیزیک واقعی بازی های شیرین کاری رانندگی دوچرخه برفی 2021
‏چالش برانگیز سطوح شیرین کاری دیوانه وار برای آزمایش مهارت های رانندگی بازی های شیرین کاری با دوچرخه
‏تجربه دوچرخه سواری روی سقف ساختمان های سخت
‏کنترل فرمان صاف با فیزیک واقع گرایانه

نظرات و امتیاز ها

۱۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
شیرزاداقایی
٥ اردیبهشت ١٤٠٢

عالی

۰ ۰
Mehdi.L.K
٣ شهریور ١٤٠١

بازیش بازی خوبیه ولی نه اندازه ی پولها وستاره ها رو نشون میده و دوم بازی با عکس هایی که گذاشتن زمین تا آسمون فرق میکنه

۵ ۵
846676
٢٤ بهمن ١٤٠٠

چرت. بیخود. حال بهم زن

۱ ۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده