خانه بازی تفننی
نسخه۲.۲.۱۰
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۸/۲۴
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۷۱
تعداد نظرات۱۲۷
حجم۹۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Struckd - Build your Game
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.

‏‏به پلت فرم بازی نسل بعدی خوش آمدید: Struckd جایی است که مردم در تمام سنین برای ایجاد، به اشتراک گذاری و بازی کردن بازی می آیند!

‏به انجمن رو به رشد ما در سراسر جهان می پیوندیم: بازی های خود را ایجاد کنید یا هزاران بازی تولید شده از بیش از 150 کشور مختلف را بازی کنید.

‏آیا تا به حال رویای ساخت بازی خود را دارید؟

‏ Struckd برای مهارت های برنامه نویسی نیازی ندارد اما یک کلاس کشیدن و رها کردن بصری در سطح جهان را برای

‏سازندگان تلفن همراه و دسکتاپ فراهم می کند.

‏Struckd به صورت رایگان برای پخش و تبلیغ رایگان است. زمان در حال حاضر برای ایده شما است! آیا بازی شما تبدیل به یک ضربه فوق العاده ویروسی می شود؟

‏ویژگی ها:

‏ تکنولوژی کشیدن و رها کردن بازی برای هر کسی به اشتراک گذاشتن بازی خود را در سطح جهان و جذب بازیکنان در سراسر جهان. سریع بازی در حال رشد، بازی های جدید هر روز. کراس پلت فرم صدها عنصر بازی: شخصیت ها، قهرمانان، حیوانات، روبات ها، اتومبیل ها، وسایل نقلیه، عناصر منظره، ساختمان ها، عناصر جاده، کلکسیون ها، سیستم عامل ها و بیشتر O اکثر بازی های رایج: ساخت رقیبان خود، ماجراهای، بازی های دفاع، فیزیک پازل، بازی های نقش بازی کردن و یا سبک گیم پلی خود را اختراع کنید. کاوش جهان شگفت انگیز 3D مجازی: دزدان دریایی، سیاه چال، سیارات خارجی، بیابان ها، جنگل ها، دایناسورها و بسیاری دیگر.

‏صدها هزار گیمر برای دیدار و بازی با دوستان. اجتماعی، خلاق و بچه دوستانه.

‏ویژگی های جدید: (!) این ویژگی ها هنوز اجرا نشده اند. با توجه به دنیای بزرگ ما از جامعه ما، ما این ویژگی ها را در آینده نزدیک اجرا خواهیم کرد. ابزارهای سفارشی سازی بیشتر ویرایشگر گفتگوی و شخصیت خالق: ساخت نمادها و داستان های خود را وارد کنید 3D مدل های خود را چند نفره پیشرفت های پیشرفته با کیفیت برای هر دستگاه

‏ما منتظر هستیم تا Struckd بزرگتر و بهتر بسازیم. سریعتر این جامعه رشد می کند، سریعتر می توان Struckd را توسعه داد. به همین دلیل است که ما به شما نیاز داریم و دوستان شما.

‏نسخه دسکتاپ ما را دانلود کنید: www.struckd.com

‏توجه: شما نیاز به اتصال به اینترنت برای بازی Struckd شامل خرید در برنامه است.

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟