استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سرگرمی
Recolor - Coloring Book

Recolor - Coloring Book

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۱.۴
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۹/۰۳
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۴۸
حجم۲۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Recolor
‏‏آرامش ساده و لذت رنگ آمیزی را کشف کنید! Recolor فرصتی را برای هدایت اضطراب به رضایت، دستاوردهای خلاق فراهم می کند و راهی عالی برای بازگشت از استرس زندگی روزمره است. Recolor ویژگی های بیش از 1500 رنگ آمیزی منحصر به فرد و هروز معرفی تصاویر جدید . این مجموعه شامل موارد زیر می باشد: پرتره Mandalas، حیوانات، گل، Ornates، Mortes و خیلی چیزهای دیگر. خلق خود را با اثرات سبک منحصر به فردی که طراحی و خلاقیت خود را به زندگی به ارمغان می آورد، پایان دهید. پالت رنگ تازه و هماهنگ برای رنگ آمیزی استرس طراحی شده است!

ویدئو معرفی برنامه

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏در این نسخه جدید ما روش هایی که شما می توانید یک عکس را باز کنید تغییر داده ایم. دیگر لازم نیست سکه جمع کنید، حالا می توانید یک فیلم تبلیغاتی ببینید و عکس را مستقیما برای رنگ آمیزی باز کنید. شما می توانید هر روز سه عکس را به صورت رایگان و بدون تماشا کردن تبلیغات باز کنید. ما همینطور چند تصحیح باگ را معرفی کرده ایم.
‏رنگ آمیزی خوشی داشته باشید نقاشان تازه کار و حرفه ای.
‏تیم رنگ آمیزی شما، Recolor Team

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده