استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Dead X Hero: Crime City Fighting

Dead X Hero: Crime City Fighting

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۰۲
تعداد دانلود۳۷ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۴۸
حجم۱۶۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Superlevel
‏‏DEAD X SUPERHERO WITH PISTOL AND KATANA
‏شما به عنوان یک شخصیت خیالی از کتاب های کمیک بازی می کنید، یک مزدور با توانایی مافوق بشری در بازسازی و قدرت فیزیکی. مانند قهرمان عنکبوتی یا قهرمان آهنی با قدرت فوق العاده قهرمان، با گانگسترهای جنایتکار و کارفرمایان آنها مبارزه می کنید.
‏مهارت های جدید کاردستی
‏با کسب تجربه مبارزه و حتی مرگبارتر شدن، قفل توانایی های ابرقهرمان جدید را باز کنید. همه مهارت های فوق العاده با قهرمان عنکبوتی یا قهرمان آهنی، یا هر بازی مبارزه ای ابرقهرمانی دیگر بسیار متفاوت است.
‏به جنگنده فوق العاده در برابر باندهای جنایتکار تبدیل شوید
‏این بازی ابرقهرمانی در یک شهر جنایی اتفاق می افتد. رئیس های جنایی رقبای شما هستند و باید با شکست دادن آنها شهر را نجات دهید. نیروهای پلیس و ارتش فاسد هستند. شهر بزرگ تحت ظلم و ستم ابرشرورها است. نه ابرقهرمان عنکبوتی و نه ابرقهرمان آهنی نمی توانند به شما کمک کنند. فقط تمام تلاش خود را برای شکست دادن باس ها در بهترین بازی مبارزه انجام دهید!
‏بازی مبارزه خیابانی حماسی
‏بازی مبارزه خیابانی در سبک beat'em up ساخته شده است، مانند یکی از بهترین بازی های مبارزه ای ابرقهرمانی. حملات غوغا و توانایی های فوق العاده حماسی را با تپانچه و کاتانا به عنوان یک سوپر نینجا انجام دهید.
‏ULTIMATE STREET BRAWLS
‏این بازی ابرقهرمانی برای طرفداران ابرقهرمانان از کمیک ها ساخته شده است. پول نقد جمع آوری کنید تا امتیازات جدید، توانایی های فوق العاده حماسی منفعل و فعال را باز کنید تا به یک ابرقهرمان مطلق تبدیل شوید!
‏ترکیب‌ها و توانایی‌های جدید را باز کنید
‏از تپانچه، کاتانا، مهارت‌ها و توانایی‌های غیرفعال استفاده کنید: شوت‌های تکان‌دهنده، ضربات قدرتی و تلفات.
Visual fixes and improvements

Version 1.0.7

نظرات و امتیاز ها

۴۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
알 만
٢٣ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ مراحل اسان ‏✓ آفلاین جالب نیست شبیه عکساش نیست

۰ ۰
X X ۹۹
٥ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ خفن ‏✓ اکشن ‏✓ بزن بزن ‏✗ قابلیت هاش گرونه ‏✗ قیافش شبیه ددپول نیست ‏✗ لباس های دیگه نداره ‏✗ پول کم میده ‏✗ صندوق کم میده بدک نیست اما بازی مرد آهنی۲(اونی که نقاب نداره و شبیه همینه)رو بیشتر پیشنهاد میکنم چون دشمناش سه بعدی هستن و بقیه قهرمان های این بازی ها رو باهم داره(مردآهنی و هالک و دختر عنکبوتی و کاپیتان آمریکا که چکش ثور دستشه)راستی یکی از دشمناش که تفنگ و لباس سیاه و سفید داره جان ویک هست که خودش هم یکی از این بازی ها داره

۱۴ ۰
((☆☆WOLF☆☆))
٢٠ فروردین ١٤٠٢

کاراکتر زیاد شبیه ددپول نیست

۱۹ ۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط