استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Spider Rope Hero Fighting Game

Spider Rope Hero Fighting Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۲۶
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۲.۶
تعداد نظرات۱۰
حجم۳۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Hash Gamez
‏‏آماده بازی شبیه ساز قهرمانی شبیه ساز قهرمان طناب عنکبوتی نینجا کونگ فو با دختران کشتی کج باشید. پس منتظر چه چیزی هستید، بهترین بازی مبارزه ای آفلاین بازی PVP Spider Hero Flying Simulator را بازی کنید. با دختران بد بجنگید و ذخیره کنید. شهر شما با استفاده از قدرت های فوق العاده بازی های مبارزه شما. این بازی مبارزه عنکبوتی یک بازی Super Spider Rope Hero است که یک بازی مبارزه با جنایت Gangster Crime City آفلاین بازی کشتی کج دخترانه PvP است که دارای ماموریت های Crime Battle زیادی برای قهرمان عنکبوتی شما برای مبارزه در سبک مبارزات خیابانی است. با استفاده از مهارت‌های کشتی کنگ‌فو و بازی‌های مبارزه با عنکبوت فوق‌العاده با طناب، این یک بازی سرگرم‌کننده ابرقهرمانی برای بازی‌های آفلاین رایگان 2022 است که پر از اکشن نهایی است.
‏نینجا عنکبوت بلک اسپایدر Flying Spider همچنین یک بازی سرگرم‌کننده در خیابان کونفو دارد. حالت بازی مبارزه و جنایات Gangster Shooting که در آن بازیکن باید با دختران بد مبارزه کند و شهر را از دست آنها نجات دهد در این بازی های مبارزه ای کانفو می توانید اسلحه ها را از grou انتخاب کنید. nd و استفاده از آن در کشتی و بسیاری دیگر از دختران هنرهای رزمی مختلف در حال پیوستن به این رقابت کشتی دخترانه در این بازی قهرمان شهر با طناب عنکبوتی سیاه نینجا هستند. دنیای جنایت و بازی های مبارزه ای شهر جنایی وگاس قهرمان طناب عنکبوتی سیاه نینجا.
‏بازی مبارزه با ربات قهرمان طناب عنکبوتی سوپر طناب نینجا سیاه یک بازی ماجراجویانه اکشن جدید است که در آن شما می توانید تمام ماموریت های نجات و سطوح بازی های نجات تیراندازی با عنکبوت پلیس سرعت را انجام دهید که در آن باید همه را از شر دختران شیطانی نجات دهید. همانطور که شما ابرقهرمان شهر هستید، به عنوان قهرمان طناب عنکبوت با سرعت فوق العاده بازی ربات پرنده آفلاین سه بعدی بشناسید.
‏بنابراین بازی قهرمان قورباغه طناب سیاه نینجا را به صورت سه بعدی در تلفن همراه خود شروع کنید. آماده باشید که یک مرد قهرمان طناب عنکبوتی ابرقهرمان نینجا در محیط شهر جنایتکار گانگستری و بازی جهان باز معاون شهر باشید.
‏این یک بازی مبارزه ای با سبک PVP beat em up kunfu با قهرمان عنکبوتی به عنوان بازیکن است و شما باید به مصاف دختران بد رفته و با قدرت های خود با آنها مبارزه کنید و شهر را از حملات آنها نجات دهید.
‏ br>بازی اکشن و اکشن ابرقهرمانی عنکبوتی نینجا را به صورت سه بعدی دانلود کرده و شروع کنید و قهرمان جنگنده شهر معاون باشید و به شر شهر گانگستری پایان دهید تا با استفاده از قهرمان سرعت خود و قدرت های ابرقهرمانی پرواز، جنایت را کنترل کنید و همه را نجات دهید. . وقت آن است که با لذت بردن از این بازی جدید ابرقهرمانی عنکبوتی، قدرت خود را به دنیای جنایت نشان دهید و با استفاده از تمام قدرت های قهرمان طناب و قدرت لیزر و قدرت تیراندازی قهرمان طناب نهایی تمام بازی های مبارزه با ربات های شیطانی را متوقف کنید.
‏این بازی نینجا یک قهرمان طناب عنکبوت پرنده شگفت انگیز است که دارای قدرت های فوق العاده و قدرت لیزری شگفت انگیز است، توانایی پرواز و بالا رفتن از دیوارها برای نجات جهان از دست جنایتکار بازی ابرقهرمان عنکبوت و شما همچنین می تواند شما را به یک کامیون هیولا، بازی ماشین و حتی سوار اژدها تبدیل کند. در این بازی مبارزه با قهرمانان طناب پرنده، زمان آن رسیده است که کیک بوکسینگ را شروع کنید و با استفاده از چندین ابرقدرت مانند قهرمان سرعت، پرواز، مبارزه با مشت، بوکس و حتی با ضربات، اسلحه و لگد و پرش، ربات های دشمن و جنایتکاران را از پای در آورید. . بنابراین مستقیماً به دنیای شبیه‌ساز قهرمان طناب عنکبوتی بپرید و با مبارزان روبات خود در نبرد شهر جنایتکار گانگستری شدید گانگستر مافیایی بجنگید.
‏‏تبلیغات مزاحم رفع شد
‏اشکال رفع شد

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد)"
٣ آبان ١٤٠١

نبابا یک ستاره هم براش کمه واقعا

۴ ۲
Amirali
٦ مهر ١٤٠١

بد بد بد بد بد 😡😡😡😡😡😡🤬😡😡😡😡😡😡😡🤬😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡🤬😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

۵ ۴
رهام
٢١ آذر ١٤٠١

جالب بود

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده