استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Hola Browser-Private&Fast web

Hola Browser-Private&Fast web

نسخهv۲.۲۱.۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۱/۱۶
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۱۵
حجم۴۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده Dating Group
‏‏Hi Browser مرورگر خصوصی شما و مرورگر دسکتاپ تلفن همراه شما با توصیه اخبار سفارشی، دانلود کننده ویدیوی رایگان، مسدودکننده تبلیغات و اسکن سریع صفحات وب است که به شما کمک می کند داده های تلفن همراه را ذخیره کنید و همچنین از اطلاعات خصوصی شما محافظت می کند.
‏😀چرا Hi Browser را انتخاب کنید؟
‏ √مسدود کننده آگهی رایگان می تواند تبلیغات مزاحم را هنگام جستجو در مرورگر Hi مسدود کند و به شما کمک کند Adblock ایمن و رایگان را پیاده سازی کنید.
‏√حالت مرور ناشناس که می توانید جستجوی خصوصی را به عنوان یک مرورگر خصوصی انجام دهید و همیشه از حریم خصوصی خود محافظت کنید.
‏√ حالت وب تاریک تجربه بهتری را در محیطی با نور کم به شما می دهد. √دانلود ویدیو برای پخش و دانلود ویدیوهای فوق العاده و مورد علاقه با AdBlock هر طور که دوست دارید.
‏√ حالت مرورگر ناشناس خصوصی برای مرور آزادانه و جستجوی اطلاعات.
‏√توصیه های اخبار فوری شما را در جریان اخبار محلی قرار می دهد.
‏-------همه عملکردها---- ---
‏⭐دانلود ویدیوی هوشمند
‏سریع و آسان
‏با مرورگر Hi که یک مرورگر خصوصی چند منظوره است که دارای sniffer ویدیوی سریع و رایگان است. ، می توانید به راحتی و به سرعت همه ویدیوها و فیلم ها را از وب سایت های اصلی و هر برنامه رسانه اجتماعی مانند
‏Instagram، WhatsApp، Telegram، Snapchat و Facebook در دستگاه های خود دانلود کنید.
‏⭐AD Blocker
‏ایمن و خصوصی
‏یک adblocker بدون افزونه، تبلیغاتی را مسدود می کند که از تجاوز به حریم خصوصی شما جلوگیری می کند و تبلیغات توقف Adblock بر تجربه کاربری شما تأثیر می گذارد. سلام مرورگر، همچنین حالت ناشناس شما را از ردیابی در مرورگر وب باز می دارد.
‏⭐جستجوی سریع صفحه وب
‏راحت و سریع
‏با فعال کردن جستجوی سریع وب برای پانل اعلان در تنظیمات، می‌توانید به طور مستقیم و ایمن در اعلان به صورت ناشناس و خصوصی جستجو کنید. پانل.
‏⭐حالت بدون عکس
‏سریع و مقرون به صرفه
‏مرورگر وب با حالت بدون عکس به شما کمک می کند تا داده های تلفن همراه و پول خود را در مرورگر سلام ذخیره کنید، همچنین خصوصی را پیاده سازی کنید تجربه مرورگر
‏⭐حالت ناشناس
‏ایمن و حریم خصوصی
‏مرورگر خصوصی hi دارای حالت ناشناس است که به شما امکان می دهد بدون ترک هیچ گونه جستجو یا جستجوی حریم خصوصی و ناشناس صفحات وب را مرور و جستجو کنید. تاریخچه مرور
‏⭐مدیریت نشانک
‏سفارشی و سریع
‏صفحات وب را در هر زمان نشانه گذاری کنید و با یک ضربه از وب مورد علاقه خود بازدید کنید.
‏⭐حالت شب
‏از چشمان خود محافظت کنید
‏حالت شب را برای تجربه جستجوی بصری عالی هنگام مرور صفحات وب در محیط های کم نور روشن کنید.
‏------- پرسش و پاسخ-------
‏1.چگونه حالت ناشناس را در مرورگر hi روشن کنید؟
‏برگه من را در مرورگر hi باز کنید، 'ناشناس' در صفحه نمایش ظاهر می شود، روی دکمه سمت راست کلیک کنید تا حالت ناشناس باز شود. حالت ناشناس می تواند از حریم خصوصی شما محافظت کند.
‏2. چگونه از دانلود کننده ویدیو استفاده کنیم؟
‏ویدیو یا فیلمی را که می خواهید دانلود کنید جستجو کنید، یک دکمه دانلود در زیر ویدیو وجود دارد، روی دکمه دانلود کلیک کنید تا دانلود کننده ویدیو را راه اندازی کنید سپس می توانید آن را در مرورگر سلام تماشا کنید.
‏3.چرا از adblocker استفاده کنیم؟
‏مرورگر سلام یک مرورگر امن و خصوصی با مسدود کننده تبلیغات رایگان است، جستجو با adblocker به صفحات وب اجازه می دهد تا سریعتر بارگذاری شوند و تبلیغات مزاحم را کاهش دهند. در وب، همچنین می تواند داده ها و پول شما را ذخیره کند.
‏4. چه نوع ویدیویی را می توان در مرورگر سلام بارگیری کرد؟
‏حافظه ویدیوی Hi Browser می تواند به طور خودکار منابع رسانه را در URL شناسایی کند. می‌توانید ویدیوها را در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیس‌بوک، واتس‌اپ و غیره دانلود کنید، همچنین از دانلودر ویدیو برای دانلود فیلم‌های مورد علاقه و ویدیوهای جالبی که در وب جستجو کرده‌اید استفاده کنید.

نظرات و امتیاز ها

۱۱۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر shanti_kaka21
٢٦ بهمن ١٤٠٢

‏✓ خیلی خوب ‏✗ خوب خوب تره بشه

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر armiss
١٤ دی ١٤٠٢

‏✓ ...خوبه عالی ‏✗ ندارد خیلی خوبی هر عکسی دلت بخواد میاره

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر رویا ملائی
٢ مرداد ١٤٠٢

‏✓ خوبه تقریبا دائم قطع میشه

میپسندم۱ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده