استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Surgery Doctor Simulator Games

Surgery Doctor Simulator Games

نسخه۲.۱.۲۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۰۱
تعداد دانلود۳۲ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۲۰
حجم۵۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده Taprix
‏‏تبدیل شدن به بهترین پزشک جراح و جراح دیوانه در بازی های عمل جراحی اورژانس و بازی های شبیه ساز جراح اورژانس در بازی های بیمارستان پزشک برای انجام بازی آفلاین پزشک
‏بازی های شبیه ساز جراحی بیمارستان اورژانس: بازی های آفلاین دکتر رایگان به شما واقعی و بازی‌های دکتر احساس می‌کنند که به دنبال آن بوده‌اید. شما در بازی‌های Emergency Hospital Games: Free Doctor Games به عنوان یک پزشک جراح دیوانه منصوب شده‌اید و اکنون این وظیفه شماست که بیماران خود را با جراحی‌های چند بیماری درمان کنید یا از تمام مهارت‌های خود برای انجام شبیه‌سازهای جراحی در بازی‌های بیمارستانی رایگان استفاده کنید. بازی‌های شبیه‌ساز جراحی بیمارستان اورژانس: اتاق بیمارستان بازی‌های رایگان دکتر مجهز به تمام ابزارهای جراحی پزشک برای انجام شبیه‌ساز پزشک اورژانس توسط پزشک واقعی در بازی‌های بیمارستانی است. The Emergency Hospital Surgery Simulator Games: Free Doctor Games یک بازی جراحی آفلاین شبیه سازی پزشک است که در آن تجربه یک پزشک چند جراحی را تجربه می کنید، بیماران همچنان به بازی های پزشک مراجعه می کنند و شما تنها دکتری هستید که می تواند جان بیماران اورژانسی را نجات دهد. با ابزارهای جراحی دکتر واقعی در این بازی رایگان. برای انجام شبیه ساز جراحی بر روی بیماران خود به یک پزشک نجات دهنده و بهترین پزشک بیمارستان در بازی های آفلاین تبدیل شوید. این بازی‌های آفلاین بهترین تجربه پزشک شبیه‌سازی جراحی را ارائه می‌کنند، بیماران جراحی قلب باز را درمان می‌کنند و باعث می‌شوند بیماران دوباره با عزیزانشان لبخند بزنند. اما ابتدا باید قبل از درمان و فرستادن بیماران به اتاق عمل اورژانس در این بازی پزشک، سابقه بیمار را بدانید.

ویدئو معرفی برنامه

‏بازی جراحی معده
‏آمبولانس پسر کوچکی را با معده درد آورده است. که الان قرار است در اتاق عمل بیمارستان عمل کنید. برای عمل جراحی معده آماده شوید، باید برشی روی شکم او ایجاد کنید تا در بازی های بیمارستانی غذای ناسالم را از معده او خارج کنید.
‏بازی های جراحی مغز
‏تومور مغزی در بیمار تشخیص داده شده است. سر که می تواند حرکت دست، انگشت و پای او را در بازی های بیمارستانی تحت تاثیر قرار دهد. مغز قلب، چشم، گوش، بینی، کلیه، کبد، ریه ها، معده و تمام قسمت های بدن ما را کنترل می کند. شما قرار است یک شبیه ساز دکتر مجازی برای انجام این عمل در Emergency Hospital Surgery Simulator Games: Offline Doctor Games باشید. در حین انجام شبیه‌سازی پزشک چند جراحی، با سایر پزشکان جراح دیگر تماس بگیرید تا اندام‌های بیمار را بررسی کنند.
‏بازی‌های جراحی گلو
‏در این بازی بیمارستانی، یک بیمار از یک بیماری رنج می‌برد. عفونت گلو و باید با آنها خوب رفتار کنید تا سلامتی خود را در بازی‌های آفلاین پزشک به دست آورید. با مشکل گلو، هر بیمار ممکن است با گوش و چشم خود نیز مشکل داشته باشد زیرا آنها به هم مرتبط هستند. با پزشک جراح گوش و حلق و بینی (گوش، حلق، بینی) مشورت کنید تا شبیه‌سازی جراحی گلو را در بیمارستان انجام دهد.
‏بازی‌های جراحی چشم
‏یکی از بچه‌های این بازی بیمارستانی با مادرش برای معاینه بینایی خود از یک پزشک متخصص جراحی چشم. با استفاده از لیزر در این بازی‌های رایگان، از ابزارهای پزشکی شبیه‌ساز دکتر واقعی برای کشش چشم‌های باز، حذف میکروب‌ها و کشتن باکتری‌های ناخواسته از چشم کودکان استفاده کنید!
‏بازی‌های جراحی زانو
‏یکی از بیمارانی که از درد ناله می‌کنند او در بازی‌های رایگان آفلاین دکتری دچار آسیب دیدگی زانو شد که می‌تواند بر حرکت مچ پا، ساق پا و پا تأثیر بگذارد. برای جلوگیری از آسیب‌های دیگر، برای شبیه‌ساز اورژانسی پزشک زانو در بازی‌های بیمارستانی آماده شوید.
‏بازی‌های جراحی قفسه سینه‌ای
‏یک بیمار دیگر با تصادف بدی روبرو شد و قفسه سینه‌اش شکست. قفسه سینه شکسته نیاز به مراقبت اورژانسی توسط بهترین جراح پزشک دارد، در غیر این صورت ممکن است به سیستم تنفسی مانند ریه یا قلب آسیب برساند. فراموش نکنید که خون را برای جلوگیری از عفونت در بازی‌های شبیه‌ساز پزشک تمیز کنید.
‏بازی‌های شبیه‌ساز جراحی بیمارستان اورژانس: ویژگی‌های بازی‌های آفلاین پزشک رایگان:
‏بازی‌های پزشک آفلاین رایگان.
‏پزشک بیمارستان اورژانس بازی‌های آفلاین شبیه‌ساز
‏• از این بازی‌های رایگان بازی‌های جراحی کلینیک پزشک جراح با طیف گسترده‌ای از ابزارهای جراحی در شبیه‌ساز پزشک بیمارستان لذت ببرید.
‏‏رفع اشکال
‏بهبودهای گیم پلی

نظرات و امتیاز ها

۲۰ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر نیایش میرزااقازاده
٥ روز پیش

‏✓ بعضی از قسمت‌هاش با هم فرق می‌کرد ‏✗ اصلا شفاف نشون نمی‌داد و خیلی چرت بود این بازی خیلی چرته لطفاً این بازی رو نصب نکنید من که از این بازی خیلی بدم اومد گوشیم صفحه‌اش کلاً صورتی و سیاه شده هر جاهاشم که می‌زدم اصلاً تکون نمی‌خورد و خیلی هم چرت بود مرحله‌هاش تکراری بود من ازش خیلی بدم اومد شما هم اینو نصب نکنید

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر 008768
٥ تیر ١٤٠٢

این بازی رانصب نکنید چون این بازی برام نمی یا وهر چی میزدم نمیومد

میپسندم۱۹ نمیپسندم۶
عکس کاربر parsa
٢٩ دی ١٤٠١

صفحه گوشی من صورتی شد یک ستاره گذاشتم که نظرم ثبت بشه نصب نکنید

میپسندم۳۶ نمیپسندم۳۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده