استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Doctor Simulator Surgeon Games

Doctor Simulator Surgeon Games

نسخه۱.۲.۱۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۰/۱۵
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۲.۶
تعداد نظرات۱۲
حجم۷۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Taprix
‏‏آیا شما دکتر جراحی قلب هستید یا دکتر کارشناسی ارشد؟ بازی‌های Open Heart Doctor 2022 را امتحان کنید و استاد جراحی شوید.
‏بازی‌های جراحی قلب 2022: بازی‌های جراحی رایگان به شما بیمارستان پزشک واقعی و شبیه‌ساز جراح می‌دهد که در جستجوی دنیای بازی‌های رایگان پزشک بوده‌اید. بازی‌های دکتر، با گرافیک شگفت‌انگیز و بازی‌های جراحی قلب، بازی‌های واقعیت مانند عمل‌ها و بازی‌های پزشک واقعی قلب باعث می‌شوند احساس کنید که پزشک قلب واقعی هستید. استادان جراحی در بازی های بیمارستان جراحی قلب واقعی درخواست اورژانس می کنند، یکی از بیماران پزشک قلب در بازی های پزشک قلب باز احساس درد شدید در بازو، سرش در حال چرخش و تنگی نفس دارد. یک نفر با 911 تماس گرفته است زیرا بیمار فقیر دیگر سر عقل نیست و او به جراحی اورژانسی در بازی های پزشکی 2022 نیاز دارد. یک پزشک قلب باز واقعی حرفه ای برای بازی های پزشک جراحی قلب باشید. بازی‌های جراحی و درمان و درمان مناسب در بازی‌های پزشک برای بهبود سریع‌تر بیماران. بازی های رایگان پزشک ممکن است بیمار نیاز به تعویض یک ضربان ساز ثابت در داخل خود داشته باشد. قفسه سینه بیمار را باز کنید، از آسیب رساندن به قفسه سینه در این بازی های پزشک قلب باز خودداری کنید. در بازی‌های پزشک جراحی قلب 2022. بازی‌های جراحی، پیشرفت خود را ردیابی کنید، بازی‌های بیمارستانی مانیتور سریع ضربان قلب را بررسی کنید. بازی های عملیاتی، سلامتی و تناسب اندام را با شبیه ساز جراحی قلب جدید به دست آورید. در بازی‌های Open Heart Surgery Doctor Games. بازی‌های جراحی، اتاق شبیه‌سازی بیمارستان جراحی به خوبی مجهز به تمام ابزار پزشکی، تزریق برای داروها، قطره چکان و موچین برای انجام بازی‌های عمل در بازی‌های آفلاین جدید 2022 است. از پزشک قلب باز و ابزارهای جراحی برای درمان بیمار و شبیه‌ساز جراحی اورژانس اورژانس را انجام دهید و بیماران را نجات دهید بازی‌های بیمارستان جراحی قلب - بازی‌های پزشک قلب.
‏بیمار برای انجام عمل قلب باز خود از جراح پزشک قلب در بازی‌های بیمارستانی. دکتر استاد در بازی‌های عمل علائم را یادداشت کرده است و می‌تواند جراحی معده، جراحی مغز، جراحی زانو، بازی‌های جراحی پا باشد، او در راه بازی‌های رایگان بیمارستانی است. این بیمار از بیماری قفسه سینه رنج می برد که اگر قلب در بازی های جدید پزشک خون را به درستی پمپاژ نکند، می تواند حرکات دست، انگشت و پا را تحت تاثیر قرار دهد. بازی های عملیاتی، چشم، گوش، بینی، زبان، کلیه، کبد، ریه ها و تمام قسمت های بدن او را چک کنید. با شبیه ساز جراحی قلب باز از رسیدن او به حالت یخ زده بازی های بالینی جلوگیری کنید. شما برای انجام بازی های جراحی بازی های پزشکی جراح پزشک قلب باز می شوید. دکتر کارشناسی ارشد، پزشک کلیه، پزشک ریه، پزشک پا و همه جراحان دیگر در حال انجام شبیه سازی های پزشکی هستند تا در حین انجام شبیه سازی جراحی، اندام های بیمار را بررسی کنند. از ابزار برش تیز برای باز کردن سینه و شکم تا بازی های پزشک جراحی قلب - شبیه ساز جراحی قلب استفاده کنید. در اینجا در بازی های رایگان، شما نیاز به کار بسیار هوشمندانه با مچ دست دارید تا به بیمار خود در شبیه ساز جراحی قلب آسیب نرسانید. بازی‌های پزشکی، دنده‌ها را با دقت برش دهید و به قلب یخ زده برسید. توصیه های استاد جراحی برای ضدعفونی کردن دست و مچ دست در بازی های بیمارستانی. بازی‌های پزشک جراحی قلب: بازی‌های جراحی رایگان توسط بازی‌های بالینی.
‏بازی‌های Open Heart Surgery Doctor- ویژگی‌های بازی رایگان جراحی:
‏• استاد جراحی آماده رویارویی با چالش‌های بخش اورژانس است.
‏• استاد باشید. پزشک در زمینه بازی‌های بیمارستانی مورد علاقه‌تان.
‏• گرافیک شگفت‌انگیز و بازی‌های حماسی در بازی‌های پزشکی توسط شبیه‌ساز جراح انجام می‌شود.
‏• شبیه‌سازی واقعی عمل قلب باز در بازی‌های جراحی.
‏• استفاده از ابزارهای بازی‌های پزشکی مانند چاقوی جراحی، تزریق، موچین، چسب زخم در بازی‌های پزشکی 2022.
‏• نجات جان بیمار از مشکلات واقع بینانه درد قفسه سینه، انجام بازی‌های عملی، انجام آزمایش‌ها و فرصتی برای زنده ماندن بیمار در شبیه‌ساز جراحی قلب.
‏• دکتر استاد ، تیم پرستاران و پزشک قلب برای کمک به شما شبیه ساز جراح - بازی های پزشکی.
‏این بازی جراحی قلب گزینه هایی برای امتحان شبیه ساز جراحی در بازی های بیمارستانی دارد. بیشترین هجوم بیماران در خارج از کلینیک شما برای درمان وجود دارد. برای تجربه سرگرمی در بازی های بالینی برای بازی های بیمارستان جراحی پزشک قلب آماده شوید.

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مها
٢ اردیبهشت ١٤٠٣

افتضاح نصب نکنید نتون رو هدر دادین

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر 040951
١٩ اسفند ١٤٠١

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی چرته نصب نکنید اینترنت اکلی مصرف نصب کردنش نکنید

میپسندم۲۷ نمیپسندم۱۴
عکس کاربر elvin
١٨ بهمن ١٤٠٢

خیلی بازیه بده اصلا نصب نکنید نمیاره بازی

میپسندم۴ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده