استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Doctor Simulator ER Hospital

Doctor Simulator ER Hospital

نسخه۱.۰.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۱
تعداد دانلود۳۱ هزار
امتیاز۲.۵
تعداد نظرات۲۲
حجم۱۰۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده The Game Diversion Studios
‏‏به پزشک جوان خوش آمدید به داغترین نسخه بازی های شبیه سازی بیمارستان یا فقط می توانید آنرا بازی های شبیه سازی پزشک بنامید زیرا این بازی شامل هر دو بازی شبیه سازی جراحی سرگرم کننده و بازی های جراحی قلب سطح هیجان همه در یک بسته است. درسته؟ اگر به دنبال بهترین شبیه ساز پزشک یا بازی های بیمارستانی هستید از این که باید آخرین نسخه سال 2020 را امتحان کنید ، علاوه بر این شگفت انگیز برای بازی های جراحی برای بزرگسالان است. اجازه می دهیم با پیوستن به بیمارستان دو نقطه ای که در آن می توانید از رانندگی با آمبولانس در مواقع اضطراری لذت ببرید ، مأموریت نجات جان بازی های پزشک را برای بچه ها بدست آورید ، زیرا شما تنها پزشک ارشد و واقعی در امور اضطراری هستید.
‏ 
‏بهتر است شما شبیه ساز پزشک واقعی را عجله کنید زیرا این شهر به مهارت شما در زمینه انجام بازی های جراحی تکیه می کند ، شبیه ساز بیمارستان را در بازی های دکتر شگفت انگیز پزشک برای بچه ها یا بازی های بیمارستان برای کودکان بکشید. در این بازی های شبیه سازی پزشک واقعی شما به عنوان یک پزشک شبیه ساز 3D و همچنین کارمندان پیراپزشکی بازی خواهید کرد ، در سطوح شروع بیمارستان من شما به عنوان راننده آمبولانس در یک مأموریت پس انداز زندگی در این بازی های شبیه ساز بیمارستان بازی خواهید کرد. در اسرع وقت به محل های حادثه رانندگی کنید و برای نجات جان بیماران ، اولین کمک های اولیه را در محل انجام دهید. علاوه بر این آنها را به بیمارستان منتقل کنید که در آنجا کمکهای پزشکی لازم را به آنها ارائه دهید و در این بازی های جراحی برای بزرگسالان جراحی انجام دهید. تمام سطوح شبیه ساز بیمارستان را برای تجربه زندگی پزشکان در این بازی های جالب سرگرمی تکمیل کنید.
‏ 
‏شما ممکن است بازی های شبیه سازی بیمارستان زیادی را انجام داده باشید اما بازی های شبیه ساز پزشک واقعی با چندین ویژگی دیگر نیز وجود دارد ، می توانید از شبیه ساز آمبولانس در شهر لذت ببرید و یک مأموریت نجات را در شهر انجام دهید که در سایر بازی های شبیه ساز پزشک کاملاً از دست رفته است یا بازی های بیمارستان برای بچه ها زیرا آنها فقط وظایف اضطراری محدود شما را ارائه می دهند. این شبیه ساز بیمارستان بی نظیر بر خلاف سایر بازی های شبیه سازی عمل جراحی ، دارای سطح چالش برانگیز و در عین حال مهیج بازی های جراحی قلب است که در یک بازی سرگرم کننده برای شما جمع آوری شده اند. پس چه انتظار دارید یکی از بهترین بازی های مدیریت زمان را بارگیری کنید و در مراحل پیشروی بازی های عملیاتی ، پس انداز کنید.
‏ویژگی های بازی شبیه سازی Doctor Simulator Er اورژانس بیمارستان:
‏ 
‏محیط زندگی شهری تفصیلی در بسیاری از بازی های شبیه سازی دکتر 3D و همچنین - بازی های بیمارستان دیده نمی شود.
‏شبیه ساز 3D دکتر با جزئیات دقیق ، مدل های شبیه ساز پرستار به ندرت در سایر بازی های جراحی برای بزرگسالان دیده می شود.
‏- ماموریت های مراقبت های پزشکی چندگانه که در بیشتر بازی های جراحی قلب از دست می روند.
‏خط داستان جالب با ماموریت های رانندگی آمبولانس و درمان زخم های دیده نشده در بازی های شبیه سازی جراحی.
‏- این بازی های بیمارستانی را با ماموریت های رانندگی شبیه ساز آمبولانس تکمیل کنید.
‏بهترین بازی های اضطراری موجود در فروشگاه با کارهای بسیار هیجان انگیز و سرگرم کننده تر.

نظرات و امتیاز ها

۲۲ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمد
٦ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✓ مرحله هاش کمه ‏✗ هزینش هم بالا است

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر کیمیا
١٤ دی ١٤٠٢

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی چرته پیشنهاد می کنم نصب نکنید چون من نصب کردم داشت کیجم می کرد خیلی کیج کنده است حتی یک ستاره هم برایش زاد است

میپسندم۸ نمیپسندم۸
عکس کاربر نیلوفر
٢٧ مهر ١٤٠٢

‏✓ ندارد ‏✗ همش بازی خوبی نیست

میپسندم۷ نمیپسندم۱۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده