استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Tasks: to do list & tasks

Tasks: to do list & tasks

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۲۱
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۲۰
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Pocket Brilliance Limited
‏‏یک برنامه زیبا و ساده که شما را در برنامه‌ریزی امور و ساماندهی به کارهای روزانه یاری خواهد کرد. اگر شما هم کارمندی با برنامه کاری شلوغ هستید این برنامه را از دست ندهید تا نظم جدیدی به زندگی خود بدهید.
‏ بدون فوق وقت و به سادگی کارهای جدید را به لیست خود اضافه کنید. روی گوشی و تبلت مجهز به اندروید 7.1 به بالا می‌‌توانید از میان‌برها نیز سود برده و یا حتی از پایگاه داده برنامه‌های دیگر لیست‌ها را وارد کنید.
‏ تاکید سازندگان این برنامه بر سادگی و سهولت کار فارغ از نوع کاربری بوده است. بنابراین لیست خرید، مواد غذایی، امور روزانه، یادداشت‌های یادآوری همه و همه با این برنامه کم‌حجم فراهم می‌شوند.
‏ لیست خود را ترتیب داده، آنها را کدگذاری کنید و سپس با امکان حذف و جابه‌جایی هر مورد از طریق کشیدن و رها کردن؛ اولویت‌بندی‌ را مجددا به‌روز کنید. از اعلان یادآوری استفاده کنید تا موارد در زمان مناسب بررسی شوند. توجه داشته باشید که با فعال کردن اعلان‌ها حتی دیگر احتیاجی به باز کردن برنامه نیز وجود ندارد. چرا که اعلان حاوی گزینه‌های 'انجام' و 'تعویق' خواهند بود. مهم‌ترین رهیافت سازندگان برنامه سهولت در کاربری بوده و به نظر می‌رسد این هدف به خوبی محقق شده باشد.
‏‏موارد اضافی از انجمن
‏⭐️ به‌روزرسانی ترجمه‌های چینی - متشکرم Dwhite
‏⭐️ به‌روزرسانی بهبودهای جزئی و رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۲۰ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
aaa
١٢ فروردین ١٤٠١

خوبه ولی بستگی به سلیقه داره که این سلیقه نبود

۰ ۰
شاهین شهسوار
٢٥ مهر ١٤٠٠

هم خیلی امکانات داره هم جامعه اینطوری نیست که فقط کاراتو بخوای باهاش لبست کنی میتونی چندتا ایست مختلف برای کارهات درست کنی بعلاوه ساب لیست و... روی گوشیهای اندروید پایینم جواب میده

۰ ۰
مهدی غفاری
٢٠ فروردین ١٤٠٠

سلام . امکان گرفتن بکاپ در نسخه معمولی وجود نداره . کسی نسخه پرو این برنامه داره ؟

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط